Nokia 5630 XpressMusic

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Kandur30 írta:azt is megcsinaltam, de ugyanaz a problema. vajon a hack kavarna be???
Próbáld ki és akkor kiderül.
Ha hack nélkül jó akkor ne hackeld a telefont.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Kandur30
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2009-12-05 szomb. 11:54:42
Készüléktípus: Nokia N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Kandur30 »

kiprobaltam es ugyanaz a gond :duhos2: :duhos2: :duhos2: erdekesseg az hogy a telefonmemoriaban levo kepeket latja
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Kandur30 írta:kiprobaltam es ugyanaz a gond :duhos2: :duhos2: :duhos2: erdekesseg az hogy a telefonmemoriaban levo kepeket latja
A kártyát is formáztad? Ha nem akkor azt is.
De ha utána se jó akkor lehet a kártyával van a gond, próbáld ki egy másik kártyával ha van rá lehetőséged.
Ha másikkal jó akkor kell egy új kártya.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Kandur30
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2009-12-05 szomb. 11:54:42
Készüléktípus: Nokia N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Kandur30 »

En is arra gondoltam, hogy nem-e a kartyaval van gond ugyhogy kiprobalom egy masikkal is. Ha jol emlekszem akkor a kartya formazasa elott latott minden kepet a kartyarol a telo. Lehet hogy a kartya formazasa nem sikerult jol, mert a 7Gb. cuccot 2mp alatt leszedte a formazas. Mar maskor is formaztam memokarit, de mindig idott vett fel a formazas. U.I. At tettem egy masik memokarit es lat minden kartyan levo kepet, ugyhogy leformazom ujbol a kartyat lassuk mi lessz.
Kandur30
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2009-12-05 szomb. 11:54:42
Készüléktípus: Nokia N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Kandur30 »

Hello potter55. A kartya formazas megtortent es most minden oke. a vaksag elmult. lat ujbol mindent a telo a memokarirol. :taps1: :taps1: :taps1: Amugy koszike a faradozasodat.
milan24
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009-12-22 kedd 17:38:52
Készüléktípus: 5630 XpressMusic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: milan24 »

Sziasztok, nekem az lenne a gondom, hogy a telóm kameráját ha elindítom, a videó módba. Mármint videózni szeretnék, akkor 1-2 mp-ig megy rendesen utána meg megáll és sok idő mire megin meg egy picikét megin megáll. Ezt csinálta a 11 szoftverrel ezért feltettem a 12-est. De a problémám még mindig fennáll. Nincsen hackelve a telefonom. Mi lehet a probléma? Már igen idegesít, hogy nem tudok felvenni normálisan videót.
Ben-D
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 10:15:19
Készüléktípus: 5630
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Ben-D »

Üdv 5630 júzerek.
Egy kérdésem lenne, ha telóra telepítek vmilyen navigációs programot akkor azt tudom térképként használni annak ellenére h a telóban nincs GPS :?2: :?2:
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Ben-D írta:Üdv 5630 júzerek.
Egy kérdésem lenne, ha telóra telepítek vmilyen navigációs programot akkor azt tudom térképként használni annak ellenére h a telóban nincs GPS :?2: :?2:
Pl a TomTom-ot lehet.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
szakoca
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009-09-05 szomb. 20:14:41
Készüléktípus: Evolveo Q4
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: szakoca »

A Nokia Mapsot is lehet.A Garmint nem tudom,UIQ-n csak akkor lehetett,ha legalább egyszer csatlakoztattad egy külsö GPS-vevöhöz(be kellet pozicionálnia magát,utána már nem nyavajgott a GPS-jelért...)Az S60 müködhet máshogy is...Én a Mapsot használom,végszükség esetén jo.
adenoma
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2009-06-18 csüt. 13:22:04
Készüléktípus: nokia 5630xm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: adenoma »

milan24 írta:Sziasztok, nekem az lenne a gondom, hogy a telóm kameráját ha elindítom, a videó módba. Mármint videózni szeretnék, akkor 1-2 mp-ig megy rendesen utána meg megáll és sok idő mire megin meg egy picikét megin megáll. Ezt csinálta a 11 szoftverrel ezért feltettem a 12-est. De a problémám még mindig fennáll. Nincsen hackelve a telefonom. Mi lehet a probléma? Már igen idegesít, hogy nem tudok felvenni normálisan videót.
az a baj, hogy az 5630-hoz adott memóriakártya egy HULLADÉK. csak a bajom volt vele, 2 félét is kipróbáltam, több nokiában, mindegyikkel hibáztak. ( amit orig adott hozzá a nokia) de mindegyikkel állította lefele magát, és formázni kellett mindent a további használathoz.

Jelenleg egy KINGSTON márkájút használok, azóta memóriakártyát problémám nincs.

bár a nokia telefonokkal adott memóriakártyákból pendrive-ot lehet fabrikálni, de telefonba nem ajánlom! ( ugyanis ez nem NEKIA memóriakártya, a nokia nem gyárt memóriát, kínában gyártatja)
Válasz küldése

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”