Nokia 5230

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Avatar
pnorb89
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010-05-11 kedd 09:17:41
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: pnorb89 »

Sziasztok!

Nem tudom mi tévő legyek, google-ben gőzöm sincs hogyan keressem. Az OVI maps a telómban, offline módra van állítva, a kByte számláló is folyamatosan 0-án áll, ám amikor megnézem a naplót adatforgalmat generál a program. Offline módban kellene csak a térkép gyakrabban, nem fontos a gyors pozicionálás, azonban a sok böngészgetés miatt a számlámat nagyon meg tudta dobni, mivel nincs mobilnet előfizetésem és nem is tervezem, hogy lesz. Ebben kérek bármi segítséget.

Köszönöm :smartass:
Nokia 5230 FreeRomv3
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: laci64 »

pnorb89 írta:Sziasztok!

Nem tudom mi tévő legyek, google-ben gőzöm sincs hogyan keressem. Az OVI maps a telómban, offline módra van állítva, a kByte számláló is folyamatosan 0-án áll, ám amikor megnézem a naplót adatforgalmat generál a program. Offline módban kellene csak a térkép gyakrabban, nem fontos a gyors pozicionálás, azonban a sok böngészgetés miatt a számlámat nagyon meg tudta dobni, mivel nincs mobilnet előfizetésem és nem is tervezem, hogy lesz. Ebben kérek bármi segítséget.

Köszönöm :smartass:
És telefonon belül, le van tiltva a kiegészített gps?
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: Todo »

pnorb89 írta:Sziasztok!

Nem tudom mi tévő legyek, google-ben gőzöm sincs hogyan keressem. Az OVI maps a telómban, offline módra van állítva, a kByte számláló is folyamatosan 0-án áll, ám amikor megnézem a naplót adatforgalmat generál a program. Offline módban kellene csak a térkép gyakrabban, nem fontos a gyors pozicionálás, azonban a sok böngészgetés miatt a számlámat nagyon meg tudta dobni, mivel nincs mobilnet előfizetésem és nem is tervezem, hogy lesz. Ebben kérek bármi segítséget.

Köszönöm :smartass:
Menü>Beállitások>Telefon>Alk.beállitások>Helymeghatározás>Helymeghatározási módszerek és itt csak a beépitett GPS elött legyen pipa!
rozsi71
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010-01-06 szer. 16:19:26
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace2
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: rozsi71 »

potter55 írta:
rozsi71 írta:Hello!

Bocs, ha már volt ilyen, de nem találtam róla semmit. Olyat csinált a teló,hogy négy csík volt az akku kijelzésnél, majd magától lemerült kb egy óra alatt, és az akku is elég meleg volt. Bekapcsolni sem lehetett.
Elvileg semmi nem futott a háttérben. Van valami ötlet, hogy mi lehet ez?
Taskman programmal nézted meg?
Nem, csak simán a középső gombbal. Az Opera mini 5.1-et használtam előtte, meg a Best Timert. Mindkettőből kiléptem, ezeken kívül csak a Sygic van fent, amit nem használtam. Ezért gondolom, hogy nem futott semmi. De majd beszerzek egy Task progit.
oliver92
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 21:23:24
Készüléktípus: nokia 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: oliver92 »

Helló!
Van aki tudna nekem segíteni,valami módon,hogy az egész teló gyorsabb legyen,szebb képeket csináljon,tehát ne az alap butított verzió legyen,hanem hogy a maxot kihozhassam a telóbol,de a garanciavesztés és kár a telefonban ne keletkezzen?
előre köszi
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: potter55 »

oliver92 írta:Helló!
Van aki tudna nekem segíteni,valami módon,hogy az egész teló gyorsabb legyen,szebb képeket csináljon,tehát ne az alap butított verzió legyen,hanem hogy a maxot kihozhassam a telóbol,de a garanciavesztés és kár a telefonban ne keletkezzen?
előre köszi
A modding fórumban néz körül a 5230-ra egyedi szoftvereknél.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
enazati
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 629
Csatlakozott: 2009-04-22 szer. 16:59:17
Készüléktípus: N8 DG-Samsung GS5
Tartózkodási hely: Királynék városa
Has thanked: 70 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: enazati »

Walaki01 írta:
attilaxxxv írta:Az AVG nem engedi telepíteni a phoneix et.
Trójait jelez.
Nem csodálom.A crack csinálja.Érthetően le van írva,a telepítés idejére a vírusirtót ki kell kapcsolni.
Ez az AVG-nél tudtommal csak úgy lehetséges,ha teljesen eltávolítod és a telepítés után újra telepíted. :yes:
Eszközök--> haladó beállítások-->állandó védelem--> engedélyezés elől pipa ki. Nekem így felment.

5230-40.6.3-EURO3 BLACK CWM (059B721) ben van Magyar nyelv?
Nem az a baj, hogy kics az állatkert, ha nem az, hogy alacsony a kerítés!
zgina
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-03-08 kedd 11:26:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: zgina »

Sziasztok!

Lehet nagyon egyszerű dolgot kérdezek de olyanban segítenétek, hogy hol lehet beállítani azt, hogy a bluetooth-on érkezett dolgokat a memóriakártyára mentse? Semmit nem tudok fogadni, mert megtelt az alapmemória.
Előre is köszönöm a választ!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: Damir »

zgina írta:Sziasztok!

Lehet nagyon egyszerű dolgot kérdezek de olyanban segítenétek, hogy hol lehet beállítani azt, hogy a bluetooth-on érkezett dolgokat a memóriakártyára mentse? Semmit nem tudok fogadni, mert megtelt az alapmemória.
Előre is köszönöm a választ!
Szia!

Az üzenetek mentési helyét állítsd át, akkor oda fogja menteni, aztán ha elmentetted amit kaptál, akkor töröld ki, majd állítsd vissza a mentés helyét.
Avatar
kovacsp911
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010-12-17 pén. 19:28:25
Készüléktípus: Nokia 5230 Navi
Tartózkodási hely: Veszprém megye
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: kovacsp911 »

zgina írta:Sziasztok!

Lehet nagyon egyszerű dolgot kérdezek de olyanban segítenétek, hogy hol lehet beállítani azt, hogy a bluetooth-on érkezett dolgokat a memóriakártyára mentse? Semmit nem tudok fogadni, mert megtelt az alapmemória.
Előre is köszönöm a választ!
Menü-Üzenetek-Opciók-Beállítások-Egyebek-Használt memória E:memóriakártya
Én nem veszem ki a memóriakártyát ,ezért állandóan ezt a beállítást használom.
Válasz küldése

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”