Nokia 6650 Fold

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
apesz9
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009-01-25 vas. 20:44:45
Készüléktípus: 6650 T-mobile
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6650 Fold

Hozzászólás Szerző: apesz9 »

Az mondod, hogy szervíz?
Nem akarom rátenni az új szoftot, mert azt olvastam, hogy azzal nem megy a turbo.
Hajjaj! Még szerencse, hogy megvan a régi telóm.
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Nokia 6650 Fold

Hozzászólás Szerző: laci64 »

apesz9 írta:Az mondod, hogy szervíz?
Nem akarom rátenni az új szoftot, mert azt olvastam, hogy azzal nem megy a turbo.
Hajjaj! Még szerencse, hogy megvan a régi telóm.
Ha garis, inkább vidd be.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
apesz9
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009-01-25 vas. 20:44:45
Készüléktípus: 6650 T-mobile
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6650 Fold

Hozzászólás Szerző: apesz9 »

Jaja, lehet az lesz! Köszi a gyors válaszokat.
Persze ha beviszem akkor nyilván nem fogja csinálni. Na mind1 meglássuk.
apesz9
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009-01-25 vas. 20:44:45
Készüléktípus: 6650 T-mobile
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6650 Fold

Hozzászólás Szerző: apesz9 »

Hmm! Lehet, hogy nem véglegesen de egy memokártya eltávolítás és visszatétel megoldotta a problémát! Még sosem volt kivéve a telefonból de formázva már volt. Nem tudom lehet-e köze a dologhoz de akár el is tudom képzelni. :stupid:
falzer
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 13:15:31
Készüléktípus: nokia 6650 fold
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia 6650 Fold

Hozzászólás Szerző: falzer »

apesz9 írta:Kipróbáltam turbo nélkül t-s simmel és ua. csinálja
Ej-ej! Szoftverfriss?
Felesleges, frissítés után is csinálja. Vagy az én telefonom az állatorvosi ló :evil: :evil: :evil:

Mellesleg a telefonomon teljes karaktertámogatással egy sima ékezetes betű mint á vagy é 90 karaktert ér- annyival ugrik lefelé a karakterszámláló. A t-mobile szerint (leveleztünk ez ügyben) a különleges karakterek többet érnek. DE 90??????? És a magyar nyelvben az ékezetes betű mitől különleges nem @ az vagy mi.
Csökkentett támogatással pedig az üzenet hossza csökken 152 vagy 145 karakterre..... :hmm2: :hmm2: :hmm2:
apesz9
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009-01-25 vas. 20:44:45
Készüléktípus: 6650 T-mobile
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6650 Fold

Hozzászólás Szerző: apesz9 »

falzer írta:
apesz9 írta:Kipróbáltam turbo nélkül t-s simmel és ua. csinálja
Ej-ej! Szoftverfriss?
Felesleges, frissítés után is csinálja. Vagy az én telefonom az állatorvosi ló :evil: :evil: :evil:

Mellesleg a telefonomon teljes karaktertámogatással egy sima ékezetes betű mint á vagy é 90 karaktert ér- annyival ugrik lefelé a karakterszámláló. A t-mobile szerint (leveleztünk ez ügyben) a különleges karakterek többet érnek. DE 90??????? És a magyar nyelvben az ékezetes betű mitől különleges nem @ az vagy mi.
Csökkentett támogatással pedig az üzenet hossza csökken 152 vagy 145 karakterre..... :hmm2: :hmm2: :hmm2:
Hát nekem az előző nokiámmal se lehetett pl. á betűt küldeni pedig az egy független 6131 volt és vodás vagyok. Persze csökkentett támogatással megjelentek a betűk a kijelzőn 1-nek számolva, csak éppen ékezet nélkül küldi el. Nem vagyok hozzáértő nagyon de szerintem ez nem szolg. függő. Arra még nem figyeltem, hogy csökkent volna így az üzi hossza, bár gyanús volt, hogy mintha kevesebbet tudnék 1 üzibe besűríteni. :bohoc:
Azt tapasztaltam, hogy egy bizonyos téma hülyítette meg a telómat, azért szakította meg a vonalat és fagyott meg félig. Betettem egy már bevált témát és egy memkari eltávolító (oda vannak telepítve a témák) opció segítségével úgy tűnik müxik. Még szerencse, hogy kipróbáltam mert a szervizben kamillázhattam volna, hogy semmi baja a tellának. :pislog:
falzer
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 13:15:31
Készüléktípus: nokia 6650 fold
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia 6650 Fold

Hozzászólás Szerző: falzer »

apesz9 írta::
Azt tapasztaltam, hogy egy bizonyos téma hülyítette meg a telómat, azért szakította meg a vonalat és fagyott meg félig. Betettem egy már bevált témát és egy memkari eltávolító (oda vannak telepítve a témák) opció segítségével úgy tűnik müxik. Még szerencse, hogy kipróbáltam mert a szervizben kamillázhattam volna, hogy semmi baja a tellának. :pislog:
Témát már a kezdetektől nem telepíthetek rá, és nem is teszem...anélkül is szaraxik.
Gondolkodom lesz új szoft és érdemes e várni, mert a 3.31et is ajánlották hogy utána már milyen jó lesz aztán semmi nem lett.
Kár volt belepiszkálni a szoftba, rakták volna rá az eredetit oszt jóvccakát. E51 ugyanevvel a szofttal(csak nem módosítgatott ugye) ragyogóan fut.
Avatar
dwayne
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 21:56:26
Készüléktípus: Panasonic X700 - Nokia 6650
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6650 Fold

Hozzászólás Szerző: dwayne »

E51-en nem ugyanaz a szoftver van.

ÉN a karakterelfogyós dolgot egy régi SE-n tapasztaltam, azóta midnen telefonomon angol nyelv van beállítva az sms-ekhez. Sokkal gyorsabb gépelni vele. Ha meg néha nagyon kétértelmű ékezet nélkül a szó, akkor használok, de nem vettem észre még, hogy nem 1-el csökkent volna a karakterek száma OS7 óta...
malna89
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 16:37:54
Készüléktípus: nokia 6650 fold+4 gb micro sd
Tartózkodási hely: Oroszlány
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6650 Fold

Hozzászólás Szerző: malna89 »

Nekem a 6650el egyedül ez a karakter cumó idegesít. Mióta fenn van a 3.31es azóta csinálja. Addig nem volt ez! Mondjuk hála égnek nekem se beragadt hibaüzenet se vacakoló témák, abszolút semmi csak az sms :S ki lehet birni szerintem és remélem majd javítják!
das
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 22:06:16
Készüléktípus: Nokia 6650
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6650 Fold

Hozzászólás Szerző: das »

Hali

Van egy NOKIA 6650 fold-om. Zavarbenne hoyg a külső billentyűzet nagyon érzékeny. Hiába zárom le a zsebemben mindig kioldódik.
Nem tud vki rá egy programot amivel lehetne állítani az érzékenységét, vagy akár ki is éehetne kapcsolni? Vagy esetleg vmi más megoldást tud vki?

Előre is köszi

Das
Válasz küldése

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”