Nokia 700

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Avatar
hun_milo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 18:28:59
Készüléktípus: E 72 Lumia710
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Dél Dunántúl- Belfast- Nei-Pori háromszög :-))
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia 700

Hozzászólás Szerző: hun_milo »

wtomasz írta:
hun_milo írta:Gyári független, sokak szerint sok amit kérek de hát veszíteni azért nem szeretnék, Teszveszen 38-40 ért van fent. :laza2:
Az szerintem is sok, vedd figyelembe, hogy közvetlenül boltból kihozva, a dobozt fel se bontva se nagyon lehet egy telefont eladni az eredeti vételár kb 60%-ánál, max 70, de akkor rohadt nagy szerencséd van. Értem hogy nem akarsz sokat veszíteni rajta, én is így szoktam ezzel lenni, ha telefont adok el, de sajnos ez egy olyan műfaj, ahol nagyon gyorsan mennek le az árak. Szerintem most max 30 rongy ami reális, de lehet hogy még annyiért is nehezen fog elkelni. Azért sok sikert kívánok hozzá, ne maradjon a nyakadon, mert nagyon jó kis telefon, kár lenne érte, ha csak a polcon porosodna. Amúgy miért adod el? A garanciális mizéria miatt, vagy nem voltál vele elégedett? :roll:
hun_milo írta:Nokia 700-ra van valamilyen betü méret növelő alkalmazás? Nekem a Font Magnifier nem műkszik? :no:
A beállításokban lehet változtatni a betűméretet. ;)
Persze meg értelek, te venni akarsz, minél olcsóbban, de az a helyzet , ma Budapesten jártam, elég sok helyen megnéztem, hát kedves barátom, 40 alatt sehol se láttam, az én 36-os áram szerintem nagyon jó ahhoz képest hogy gyári függetleb, és van két év nokia garanciája, ennél olcsóbbat nem kapni legalábbis ezekkel a jellemzőkkel :laza2:
Avatar
hun_milo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 18:28:59
Készüléktípus: E 72 Lumia710
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Dél Dunántúl- Belfast- Nei-Pori háromszög :-))
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia 700

Hozzászólás Szerző: hun_milo »

Üdv, segítség kellene, weather widgwtwt szeretnék telepíteni, le szedtem a gyárit a főképernyőről, de nem tudom telepíteni az újat, Beépített összetevőt ír ki és nem engedi, minden mást tudok de ezt nem, tipp??? Köszönöm. :Notworty:
Avatar
lucio05
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:44:05
Készüléktípus: Nokia N8 Green
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 700

Hozzászólás Szerző: lucio05 »

Üdv kellene egy kis segítség. Ki milyen navit használ 700on? Mióta Fp1 belle van rajta egy Sygic sem megy megfagy mind vagy eleve el se indul. A másik a hangszóróerősítő hack se jó mióta fp1 van. más is tapasztalta ezt?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 700

Hozzászólás Szerző: Damir »

hun_milo írta:Üdv, segítség kellene, weather widgwtwt szeretnék telepíteni, le szedtem a gyárit a főképernyőről, de nem tudom telepíteni az újat, Beépített összetevőt ír ki és nem engedi, minden mást tudok de ezt nem, tipp??? Köszönöm. :Notworty:
Hack kell hozzá gondolom. De ezt múltkor is kérdezted, nem? :hmm2:
Avatar
hun_milo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 18:28:59
Készüléktípus: E 72 Lumia710
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Dél Dunántúl- Belfast- Nei-Pori háromszög :-))
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia 700

Hozzászólás Szerző: hun_milo »

Damir írta:
hun_milo írta:Üdv, segítség kellene, weather widgwtwt szeretnék telepíteni, le szedtem a gyárit a főképernyőről, de nem tudom telepíteni az újat, Beépített összetevőt ír ki és nem engedi, minden mást tudok de ezt nem, tipp??? Köszönöm. :Notworty:
Hack kell hozzá gondolom. De ezt múltkor is kérdezted, nem? :hmm2:
Heck az meg van, épp ezért kérdeztem, más minden megy csak ez nem, illetve az összes widgetet le tudom cserélni csak az időjárást nem, mindegy nem tökölök vele, úgyis eladom :angry:
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 700

Hozzászólás Szerző: Damir »

hun_milo írta:
Damir írta:
hun_milo írta:Üdv, segítség kellene, weather widgwtwt szeretnék telepíteni, le szedtem a gyárit a főképernyőről, de nem tudom telepíteni az újat, Beépített összetevőt ír ki és nem engedi, minden mást tudok de ezt nem, tipp??? Köszönöm. :Notworty:
Hack kell hozzá gondolom. De ezt múltkor is kérdezted, nem? :hmm2:
Heck az meg van, épp ezért kérdeztem, más minden megy csak ez nem, illetve az összes widgetet le tudom cserélni csak az időjárást nem, mindegy nem tökölök vele, úgyis eladom :angry:
Mármint nem az installserverre gondolok, hanem rompatcherben aktiválni az Open4All patchet, és úgy telepíteni.
Avatar
hun_milo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 18:28:59
Készüléktípus: E 72 Lumia710
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Dél Dunántúl- Belfast- Nei-Pori háromszög :-))
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia 700

Hozzászólás Szerző: hun_milo »

Damir írta:
hun_milo írta:
Damir írta:
Mármint nem az installserverre gondolok, hanem rompatcherben aktiválni az Open4All patchet, és úgy telepíteni.
Igen, aktiválva van az Open4 all és az installserver is.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 700

Hozzászólás Szerző: Damir »

hun_milo írta:Igen, aktiválva van az Open4 all és az installserver is.
És nincs másik feltelepítve, az tuti? :hmm2:
Avatar
lucio05
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:44:05
Készüléktípus: Nokia N8 Green
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 700

Hozzászólás Szerző: lucio05 »

hun_milo írta:
Damir írta:
hun_milo írta:
Mármint nem az installserverre gondolok, hanem rompatcherben aktiválni az Open4All patchet, és úgy telepíteni.
Igen, aktiválva van az Open4 all és az installserver is.[/quote]

az lesz a baj mint nálam. Belle Fp1-en elég sok minden nem működik ezek szerint- mehetek én is downgradeltetni :hmm: jobb volt a sima belle ez az fp1 elrontott sokmindent
ja és az ovi áruház se megy azóta...
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 700

Hozzászólás Szerző: Damir »

Nem elrontott, sok minden megváltozott, például a widgeteknél. De most jut eszembe, lehet azért nem mennek a dolgok, mert abban máshogy vannak megoldva a widgetek, így a régiek nagy valószínűséggel ezért nem működnek, vagy nem lehet telepíteni.
Ha csak frissítettetek, nem alapról tettétek fel az egészet, mondjuk phoenix-el, abból is lehet probléma.
Válasz küldése

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”