Nokia 5230

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: potter55 »

rozsi71 írta:Hello!

Olyan gondom van, hogy böngészés közben a beépített böngészőt használva állandóan le fagy a teló. Volt már olyan, hogy csak akksi kivétellel tudtam újra életet lehelni bele. Szerintetek mitől van ez? A szabad memória a telefonban 37 Mb. 20.0.005-ös fw van rajta. Esetleg szoftverfrissítés kéne? Vagy valami más böngésző? Ha igen, akkor melyiket ajánljátok?
Próbáld ki az Opera Mini-t.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
bladislavvv
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-10-12 kedd 18:57:56
Készüléktípus: N97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: bladislavvv »

sikerült megoldanom a Bluetooth problémámat.Azt szeretném kérdeni átküldöm az mp3,sms lementem.Lementi a zenét a zenelejátszóhoz.Hogy lehet ott a zenét mozgatnipl.berakom egy mappába amit akkarok
rozsi71
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010-01-06 szer. 16:19:26
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace2
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: rozsi71 »

potter55 írta:
rozsi71 írta:Hello!

Olyan gondom van, hogy böngészés közben a beépített böngészőt használva állandóan le fagy a teló. Volt már olyan, hogy csak akksi kivétellel tudtam újra életet lehelni bele. Szerintetek mitől van ez? A szabad memória a telefonban 37 Mb. 20.0.005-ös fw van rajta. Esetleg szoftverfrissítés kéne? Vagy valami más böngésző? Ha igen, akkor melyiket ajánljátok?
Próbáld ki az Opera Mini-t.
Az nem csak "butítottan" jeleníti meg a lapokat? Olyan kéne, ami teljes értékűen behozza a lapot, ezért tetszene a gyári.Az Opera Mobile-ről is azt olvastam, hogy leterheli nagyon a vasat. Valami beállítási lehetőség nincs a gyáriban, hogy ne fagyassza le a telót? Alapbeállítással megy minden.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: potter55 »

rozsi71 írta: Az nem csak "butítottan" jeleníti meg a lapokat? Olyan kéne, ami teljes értékűen behozza a lapot, ezért tetszene a gyári.Az Opera Mobile-ről is azt olvastam, hogy leterheli nagyon a vasat. Valami beállítási lehetőség nincs a gyáriban, hogy ne fagyassza le a telót? Alapbeállítással megy minden.
Ki lehet kapcsolni a mobil nézetet.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Drizzt01
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2009-06-20 szomb. 08:48:27
Készüléktípus: 5230 500
Has thanked: 17 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: Drizzt01 »

Sziasztok.
Az lenne a kérdésem, hogy rá tudom tenni a tellára a wp7-et, vagy csak a symbian fut rajta?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Drizzt01 írta:Sziasztok.
Az lenne a kérdésem, hogy rá tudom tenni a tellára a wp7-et, vagy csak a symbian fut rajta?
Sehogy, csak symbian.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Drizzt01
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2009-06-20 szomb. 08:48:27
Készüléktípus: 5230 500
Has thanked: 17 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: Drizzt01 »

Köszi, egy kicsit szomorú lettem :(
Voxx
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-02-21 hétf. 00:57:49
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: Voxx »

Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám van, hogy mikor bluetoothon próbálok csatlakozni az OVI-val a telefonomhoz, az eszköz kiválasztása utána kiír egy ilyen szöveget: "Előfordulhat, hogy telepíteni kell a Bluetooth modemet a számítógépen. Ellenőrzés......" Nem történik semmi jó sokáig, majd jön egy hibaüzenet, hogy nem sikerült csatlakozni. Próbáltam már többféle drivert, újra is lett telepítve driver (regeditből is töröltem előtte mindent) is, OVI is, de semmi eredmény. Egyébként meg tudok bluetoothon küldeni a telefonra bármit a gépről, egyedül az OVI nem megy.
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: apaszka »

rozsi71 írta:
potter55 írta:
rozsi71 írta:Hello!

Olyan gondom van, hogy böngészés közben a beépített böngészőt használva állandóan le fagy a teló. Volt már olyan, hogy csak akksi kivétellel tudtam újra életet lehelni bele. Szerintetek mitől van ez? A szabad memória a telefonban 37 Mb. 20.0.005-ös fw van rajta. Esetleg szoftverfrissítés kéne? Vagy valami más böngésző? Ha igen, akkor melyiket ajánljátok?
Próbáld ki az Opera Mini-t.
Az nem csak "butítottan" jeleníti meg a lapokat? Olyan kéne, ami teljes értékűen behozza a lapot, ezért tetszene a gyári.Az Opera Mobile-ről is azt olvastam, hogy leterheli nagyon a vasat. Valami beállítási lehetőség nincs a gyáriban, hogy ne fagyassza le a telót? Alapbeállítással megy minden.

Én nap mint nap használom! /8óra minimum naponta/ Nekem soha nem fagyott le a telóm a böngészőtől! Én min a 3 operát használom! A 4 est ,az 5 öst ,és a 10 est ha olyan oldalt böngészek,ahol szükségem van a sok..... megjelenítésre! Pl fórumozok ,és smiley-t szeretnék beilleszteni!
egyébként a 4 re esküszöm! Keveset eszik forgalomból,és gyors.... :yes:
Avatar
goger83
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2010-01-12 kedd 12:43:45
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: goger83 »

engem megtréfált az opera, vagy 2 hónapja felraktam az akkori legújabbat és napi szinten kb 6-700 kb adatforgalmat generált. amint leszedtem azonnal megszünt. pedig nem frissítés volt mert semmit nem csinált, foglamam sincs mi volt... viszont msot megint kéne használnom a telón a netet, ki melyiket ajánlja, pontos verziószámot kérnék aminél ez biztosan nincs. köszi
Válasz küldése

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”