Nokia 5230

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Borcz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-05-12 szer. 15:06:26
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: Borcz »

bladehu2 írta:
Borcz írta:Még egy kérdés és utána hallglatok mint a sír. Megnyitnék pdf fileokat mérettől függetlenül azt írja ki hogy kevés a memória. Ezt lehet orvosolni? Semmilyen más alkalmazás nem fut. Adobe pfd reader van fent, maga a progi elindul.
esetleg kipróbálhatod a pdf+ progit, az sokkal kevésbé hektikus mint az adobe mobil reader-je. és mellesleg az nekem simán ment már a gyári fw-el is mindenféle varázslat és progi kilövöldözés nélkül is.
Hát ezzel pedig azt írja h "the file is damaged" de többnél is és rendesen fel is van másolva a karira.. Na mind1 max nem nézek vele pedf et...
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Borcz írta:Hát ezzel pedig azt írja h "the file is damaged" de többnél is és rendesen fel is van másolva a karira.. Na mind1 max nem nézek vele pedf et...
akkor az a pdf fájl vagy sérült, vagy pedig valami olyat tartalmaz (esetleg olyan új formában készült) amit ezek a mobil pdf olvasók nem tudnak értelmezni.
én még nem találkoztam mondjuk ilyen fájl-al.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: Damir »

Borcz írta:
ferret írta:
Borcz írta:Hát átolvastam, de lehet amatőr vagyok és én nem találom benne :wacko:
Opciók-szervezés, rámész az áthelyezendő cuccra és áthelyezés.

Köszönöm szépen!

Még egy kérdés és utána hallglatok mint a sír. Megnyitnék pdf fileokat mérettől függetlenül azt írja ki hogy kevés a memória. Ezt lehet orvosolni? Semmilyen más alkalmazás nem fut. Adobe pfd reader van fent, maga a progi elindul.
Nekem is volt ilyen gondom, feltettem egy újabb Adobe-ot és tökéletesen működött. Letöltések között találod ;)
Avatar
dussy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:30:54
Készüléktípus: SE X10 mini
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: dussy »

hun_milo írta:A w&w-t is törölheted, vagyis mindet, akkor nem generál az tuti, igaz akkor nem tudsz netezni a telefonnal, de semmi gond mert a varázsló 5 másodperc alatt visszaállítja a hozzáférési pontokat ha szükséged lenne rá, de jobb lenne ha meg találnád a renitens programot :laza3:
w'n'w is törölve lett, most a T-Mobile NET opció fut, eddig hibátlan...
Egy bibi van, az Opera mini mindig rákérdez...
-dussy-
Borcz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-05-12 szer. 15:06:26
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: Borcz »

"Még egy kérdés és utána hallglatok mint a sír. Megnyitnék pdf fileokat mérettől függetlenül azt írja ki hogy kevés a memória. Ezt lehet orvosolni? Semmilyen más alkalmazás nem fut. Adobe pfd reader van fent, maga a progi elindul.[/quote]"

"Nekem is volt ilyen gondom, feltettem egy újabb Adobe-ot és tökéletesen működött. Letöltések között találod ;)[/quote]"

Egy kis szenvedés után sikerült, köszönöm! Tényleg annyi votl a baja hogy a reader régebbi volt. :taps1:
sql124
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 16:58:44
Készüléktípus: Nokia e51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: sql124 »

Hello! Két kérdésem van, az egyik, hogy a lenyíló xpress menü gombjait, valahogy meg lehet-e változtatni, hogy másik alkalmazást vezéreljenek?
A másik, hogy a feket 5230-ban lévő témák fekete háttérszínűek? Ha igen akkor valaki boldoggá tenne, ha valahogy elérhetővé tenné.
Köszi előre is!
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

sql124 írta:Hello! Két kérdésem van, az egyik, hogy a lenyíló xpress menü gombjait, valahogy meg lehet-e változtatni, hogy másik alkalmazást vezéreljenek? A másik, hogy a feket 5230-ban lévő témák fekete háttérszínűek? Ha igen akkor valaki boldoggá tenne, ha valahogy elérhetővé tenné.
Köszi előre is!
az xpressmusic gombjait nem lehet átállítani. azt tudod csinálni hogy letöltöd és telepíted a smartworkspace progit, annl be lehet állítani hogy az xm gombra a smartwksp menüje jelenjen meg.
igen, a feketében fekete témák vannak (Dark petrol, Dark red, Dark blue, stb.) de még senki nem műtötte ki belőle és készített belőle telepíthető csomagot. Mivel ezek a FW-be vannak építve nem pedig sis-ből települnek.

szerk.: Damir: elírtam, én is a smart settings -et akartam írni :oops: a smartworkspace nem igazán erre való. javítottam...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bladehu2 2010-05-13 csüt. 13:09:31-kor.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: Damir »

bladehu2 írta:
sql124 írta:Hello! Két kérdésem van, az egyik, hogy a lenyíló xpress menü gombjait, valahogy meg lehet-e változtatni, hogy másik alkalmazást vezéreljenek? A másik, hogy a feket 5230-ban lévő témák fekete háttérszínűek? Ha igen akkor valaki boldoggá tenne, ha valahogy elérhetővé tenné.
Köszi előre is!
az xpressmusic gombjait nem lehet átállítani. azt tudod csinálni hogy letöltöd és telepíted a smartworkspace progit, annl be lehet állítani hogy az xm gombra a smartwksp menüje jelenjen meg.
igen, a feketében fekete témák vannak (Dark petrol, Dark red, Dark blue, stb.) de még senki nem műtötte ki belőle és készített belőle telepíthető csomagot. Mivel ezek a FW-be vannak építve nem pedig sis-ből települnek.
XM gombhoz még a smart setting is jó ;)
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

sql124 írta:Ha igen akkor valaki boldoggá tenne, ha valahogy elérhetővé tenné. Köszi előre is!
Csináltam belőlük egy csomagot, remélem sikerült boldoggá tenni :)
INNEN letöltheted.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Borcz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-05-12 szer. 15:06:26
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: Borcz »

Csináltam belőlük egy csomagot, remélem sikerült boldoggá tenni :)
INNEN letöltheted.
A témáról készült schreenshotoknál 6 darab hivatkozás is van a főképernyőn. Hogy lehet megoldani hogy ne csak 4db legyen? Valamint az lehetséges e hogy egy téma jobban szívja az akkut mint egy másik?
Válasz küldése

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”