Nokia 5530 XpressMusic

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Avatar
Barthezz2
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2010-03-14 vas. 10:45:41
Készüléktípus: 5530 XM White-Blue
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Barthezz2 »

bladehu2 írta:
Barthezz2 írta:Sziasztok!
Tegnap szedtem le pár témát, amiket feltettem kipróbálni, aztán ma pedig egy saját készítésűt próbáltam ki párszor, aztán azt vettem észre, hogy nem tudom törölni ezeket a témákat, se amelyiket a kártyára tettem, se amit a telefonra. Az alkalmazások eltávolításánál nem csinál semmit, egyszer-kétszer volt talán, hogy "hiba eltávolításkor" üzenetet kaptam, de többnyire semmi sem történik. Próbáltam egy régebben telepített alkalmazást, azt letörölte rendesen.
Mi lehet a gond?
valszeg a saját témád installerje nem sikerült túl jól... esetleg próbáld meg manuálisan eltávolítani. főoldalon alul van leírás hogy kell csinálni.
De a letöltöttek(zedge.net és innen) egyike sem akar uninstallni, még akkor sem, mielőtt a sajátom feltettem volna.. A manuálist megpróbálom, köszi!

Damir: többször is, mihaszna..
"Szerintem akkora esélyed van... minthogy a Hubble űrteleszkóppal felfedezik, hogy minden fekete lyuk közepén egy kis ember áll zseblámpával, és a biztosítékot keresi." by Sheldon <> http://instantbazinga.com/
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

jandras írta:
redx írta:Pl nem nem éreztem gyorsulást,a menü sokkal lasabban jött be mint a gyári fw-vel.Inkább visszatérek a gyárira.
Azért jött be lassaban, mert ki lett gondolom szedve az automatikusan induló alkalmazások közül. De igazából ne ezen mérd a gyorsulást, hanem pl valamilyen játékon. Olyan sokat mászkálsz a menüben, hogy azért az 1-2 TIZEDmásodperces lassulásért feláldozol egy csomó hasznos dolgot? Te tudod... :yes:
én csak a telkönyv,üzenetek,napló,naptár auti indulását tiltom, semmi mást. lehet hogy még az első indulásnál érzékelte ezt, amikor még dolgozik a teló vadállat módon. vagy felrakott vmi témát/progit ami auto indul. passz, mindenkinél gyors, nem hiszem hogy nála csak úgy az alap rom lassabb lenne. csak ilyenkor általában 'elfelejtenek' megemlíteni pár 'apróságot' :)
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Barthezz2 írta:De a letöltöttek(zedge.net és innen) egyike sem akar uninstallni, még akkor sem, mielőtt a sajátom feltettem volna.. A manuálist megpróbálom, köszi!
Damir: többször is, mihaszna..
ja bocs én úgy értettem hogy felraktál letöltött témákat, aztán felraktad a sajátot és utána nem sikerült őket eltávolítani már. esetleg próbáld meg azt hogy kikapcs, kártya ki, és úgy el lehet-e távolítani témát. gondolom nemigen telepítesz semmit a kártyára (nem ajánlott), témát főleg nem túl okos.
Avatar
Barthezz2
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2010-03-14 vas. 10:45:41
Készüléktípus: 5530 XM White-Blue
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Barthezz2 »

bladehu2 írta: ja bocs én úgy értettem hogy felraktál letöltött témákat, aztán felraktad a sajátot és utána nem sikerült őket eltávolítani már. esetleg próbáld meg azt hogy kikapcs, kártya ki, és úgy el lehet-e távolítani témát. gondolom nemigen telepítesz semmit a kártyára (nem ajánlott), témát főleg nem túl okos.
Ja lehet kicsit félreérthetően írtam.. :pirul: Az előző tipped bevált, manuálisan tudtam törölni mindet, viszont az alkalmazás kezelőben még mindig jelen vannak. Onnan nem lehet eltüntetni?
Egyébként nem szoktam kártyára telepíteni, de ezek közül pár most oda ment, mert csak próbaképp akartam feltenni(és a telón már nem volt hely), csak aztán közbejött, hogy leszedni meg nem tudtam :D
"Szerintem akkora esélyed van... minthogy a Hubble űrteleszkóppal felfedezik, hogy minden fekete lyuk közepén egy kis ember áll zseblámpával, és a biztosítékot keresi." by Sheldon <> http://instantbazinga.com/
Avatar
Barthezz2
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2010-03-14 vas. 10:45:41
Készüléktípus: 5530 XM White-Blue
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Barthezz2 »

5800-ra, és 5230-ra érkezett új szoft nemrég, csak minket 5530 tulajokat hagynak ki az újításokból?
"Szerintem akkora esélyed van... minthogy a Hubble űrteleszkóppal felfedezik, hogy minden fekete lyuk közepén egy kis ember áll zseblámpával, és a biztosítékot keresi." by Sheldon <> http://instantbazinga.com/
Avatar
sihumens
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2009-03-06 pén. 23:33:33
Készüléktípus: Lumia 1020 + Lumia520
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: sihumens »

Barthezz2 írta:5800-ra, és 5230-ra érkezett új szoft nemrég, csak minket 5530 tulajokat hagynak ki az újításokból?
Nem kell nektek sem sokat várnotok... Volt, mikor az 5800-ra nem jött, akkor meg 5530-ra jött ki. Nem kell félni ;)
vanicsko
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-04-22 csüt. 03:13:15
Készüléktípus: 5530
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: vanicsko »

Nekem a 0587858 as productos 5530 ra meg még semmilyen újjítás nincs ugyh nem félek semmitől a büdös életbe sose fogom frissíteni más a 20as szoftot már leszedte decemberbe erre a szarra még most se lehet(ja és a ceruzát tartó vacok is kitört belőle vkinek volt már ilyen?)!!!!az 5800ra meg már itt az 50es
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Damir »

vanicsko írta:Nekem a 0587858 as productos 5530 ra meg még semmilyen újjítás nincs ugyh nem félek semmitől a büdös életbe sose fogom frissíteni más a 20as szoftot már leszedte decemberbe erre a szarra még most se lehet(ja és a ceruzát tartó vacok is kitört belőle vkinek volt már ilyen?)!!!!az 5800ra meg már itt az 50es

Menj be a szervizbe, a hátlapot 5800-nál cserélik ilyen hibánál, szerintem neked is fogják. Ha már ott vagy, akkor kérjél egy szoftverfrissítést is, hátha rárakják neked a legfrissebbet ;)
Avatar
Barthezz2
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2010-03-14 vas. 10:45:41
Készüléktípus: 5530 XM White-Blue
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Barthezz2 »

sihumens írta:
Barthezz2 írta:5800-ra, és 5230-ra érkezett új szoft nemrég, csak minket 5530 tulajokat hagynak ki az újításokból?
Nem kell nektek sem sokat várnotok... Volt, mikor az 5800-ra nem jött, akkor meg 5530-ra jött ki. Nem kell félni ;)
A menüben lévő kinetikus görgetés, valamint az elforgatásvezérlés normális optimalizálása, ami jól jönne nekem is. Remélem egyszer csak mi is megkapjuk :)
"Szerintem akkora esélyed van... minthogy a Hubble űrteleszkóppal felfedezik, hogy minden fekete lyuk közepén egy kis ember áll zseblámpával, és a biztosítékot keresi." by Sheldon <> http://instantbazinga.com/
Avatar
weresgyufa
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2009-04-08 szer. 22:49:11
Készüléktípus: N900-2xN79-6220c-5530XPM
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: weresgyufa »

Én arra lennék kíváncsi mikor jelenik meg az a leírás miszerint valaki ráfőzte az 5530-ra az n97mini romot, érdekes lehet, de a videó szertint jól működik a dolog...
Nokia 3210 ►Nokia 3330 ►Nokia 3510i ►Nokia 6070 ►Nokia 6230 ►Nokia 5300 ►Nokia 5410 ►Nokia N79 ►Nokia 5530 ►Nokia N900
Válasz küldése

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”