Nokia E50

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
apeelme
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-10-17 vas. 10:38:56
Készüléktípus: Nokia E50
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia E50

Hozzászólás Szerző: apeelme »

Feladom, segítsetek! Minap szereztem egy E50-est, volt már symbianos telóm nem is egy, szal nem okoz gondot a kezelése.
Megérkezése után csináltam rögtön egy format-ot, majd pedig megoldottam a szignózás kikerülését is sikerrel.
Telepítésre kerültek az alábbi progik: X-plore (ez már a szignózás miatt kellett ugye), PhoNetInfo, FreeFSWP, Autolock, egy-két téma.
A gondom az hogy bizonyos időközönként előugrik a következő rendszerüzenet:
Kép
Mi a franc ez? Hasonló nevű progi sincs, háttérben nem fut semmi, esetleg autolock de ennek telepítése előtt is jelenkezett. És akár igent, akár nemet nyomok "visszajön" 1-2órán belül!
Segítség pls!
Előre is köszi!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E50

Hozzászólás Szerző: Damir »

Le kéne törölni róla minden programot, ha úgy is csinálja, akkor reset....
apeelme
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-10-17 vas. 10:38:56
Készüléktípus: Nokia E50
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia E50

Hozzászólás Szerző: apeelme »

letöröltem mindent úgyis jelentkezett...most csináltam egy formatot, de se szignó se egyéb telepítést nem csinálok
apeelme
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-10-17 vas. 10:38:56
Készüléktípus: Nokia E50
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia E50

Hozzászólás Szerző: apeelme »

estig nem jelentkezett a gond így megcsináltam a szignózást, de, és ezt lehet hogy le kellett volna írnom az előbb, szal a "Szignózás teljes kikerülése" fórum alatti leírás alapján nem teljesen sikerült a dolog pedig E51-en és E65-ön ez alapján ment, a lényeg hogy a telefonhoz megfelelő 9.1-es installserver.exe-vel nem jött össze, bárminek a telepítésekor "Sérült fájl!" hibaüzit kaptam.
csak sutyi egyik hozzászólásában (ebben a topicban) található cuccal sikerült: http://nokiaprogramok.hu/forum/viewtopi ... =20#p18715
nem lehet hogy ez miatt van?
formázni és 7370-nel szoktam, van különbség a indításkori billentyűs és ez között?
apeelme
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-10-17 vas. 10:38:56
Készüléktípus: Nokia E50
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia E50

Hozzászólás Szerző: apeelme »

apeelme írta:estig nem jelentkezett a gond így megcsináltam a szignózást, de, és ezt lehet hogy le kellett volna írnom az előbb, szal a "Szignózás teljes kikerülése" fórum alatti leírás alapján nem teljesen sikerült a dolog pedig E51-en és E65-ön ez alapján ment, a lényeg hogy a telefonhoz megfelelő 9.1-es installserver.exe-vel nem jött össze, bárminek a telepítésekor "Sérült fájl!" hibaüzit kaptam.
csak sutyi egyik hozzászólásában (ebben a topicban) található cuccal sikerült: http://nokiaprogramok.hu/forum/viewtopi ... =20#p18715
nem lehet hogy ez miatt van?
formázni és 7370-nel szoktam, van különbség a indításkori billentyűs és ez között?
billentyűs megoldással formáztam délután, nem telepítettem semmit, nem "szignóztam". előugrott a hibaüzi. nah ez mi akkor?
soft: 07.36.0.0 ennél nincs újabb, esetleg downgrade?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E50

Hozzászólás Szerző: Damir »

apeelme írta:
apeelme írta:estig nem jelentkezett a gond így megcsináltam a szignózást, de, és ezt lehet hogy le kellett volna írnom az előbb, szal a "Szignózás teljes kikerülése" fórum alatti leírás alapján nem teljesen sikerült a dolog pedig E51-en és E65-ön ez alapján ment, a lényeg hogy a telefonhoz megfelelő 9.1-es installserver.exe-vel nem jött össze, bárminek a telepítésekor "Sérült fájl!" hibaüzit kaptam.
csak sutyi egyik hozzászólásában (ebben a topicban) található cuccal sikerült: http://nokiaprogramok.hu/forum/viewtopi ... =20#p18715
nem lehet hogy ez miatt van?
formázni és 7370-nel szoktam, van különbség a indításkori billentyűs és ez között?
billentyűs megoldással formáztam délután, nem telepítettem semmit, nem "szignóztam". előugrott a hibaüzi. nah ez mi akkor?
soft: 07.36.0.0 ennél nincs újabb, esetleg downgrade?
Piros nélkül is látszik ;)
Újra kéne húzni Phoenix-el.
apeelme
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-10-17 vas. 10:38:56
Készüléktípus: Nokia E50
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia E50

Hozzászólás Szerző: apeelme »

nincs véletlenül Székesfehérváron egy ismerősöd aki ilyet csinál? árban ez mit takar?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E50

Hozzászólás Szerző: Damir »

apeelme írta:nincs véletlenül Székesfehérváron egy ismerősöd aki ilyet csinál? árban ez mit takar?
Ingyen meg tudod te is csinálni:
viewtopic.php?f=64&t=40
moleculez
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010-10-27 szer. 10:29:55
Készüléktípus: e72+8Gb SDHC
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Egyiptom Cairo-Nasr city
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Nokia E50

Hozzászólás Szerző: moleculez »

Sziasztok, szeretném függetleníteni az e50-t.valaki akinek van megfelelő progija hozzá legyen olyan kedves segíteni mert nincs kedvem erre ezreket kidobni.Előre is köszi Ádám.
adam.szaloczi@gmail.com
Le IlleheIllAllah!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E50

Hozzászólás Szerző: Damir »

moleculez írta:Sziasztok, szeretném függetleníteni az e50-t.valaki akinek van megfelelő progija hozzá legyen olyan kedves segíteni mert nincs kedvem erre ezreket kidobni.Előre is köszi Ádám.
adam.szaloczi@gmail.com
Szia!

A fórumban nem függetlenítünk!

Egyébként pénzes dolog, nem tudsz mit csinálni. Macika kollégát keresd meg.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “E-széria”