Nokia E71

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
teldan91
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012-08-09 csüt. 16:16:42
Készüléktípus: Nokia E71
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: teldan91 »

Találtam egy olyat a beállításokban, hogy bevitel nyelve (gondolom azt kéne állítanom), de csak angol, német, és magyar van, nekem pedig ezek szerint francia kéne...
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: Damir »

teldan91 írta:Találtam egy olyat a beállításokban, hogy bevitel nyelve (gondolom azt kéne állítanom), de csak angol, német, és magyar van, nekem pedig ezek szerint francia kéne...
Pontosan az az. Ha nincs benne, akkor vagy elveszted a magyar nyelvet, vagy AZERTY-vel írsz, sajnos választanod kell. Vagy kicseréled a billt, és használod magyarul, QWERTY-vel. Viszont lehet, hogy a bill csere áráért már kapsz egy gyári magyar telót, azon meg még az ékezetek is rajta lesznek magán a billen.
teldan91
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012-08-09 csüt. 16:16:42
Készüléktípus: Nokia E71
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: teldan91 »

Még olyan gondom lenne, hogy amikor valaki hív és felveszem a telefont akkor nem egyből hallják amit mondok és mindig meg kell ismételnem a köszönést.
Ez alapból ilyen vagy valami más gond van??
kiosz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2010-01-05 kedd 13:42:28
Készüléktípus: samsung galaxy ace 5830i
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: kiosz »

Meg tudná nekem mondani valaki hogy E71-re megjelent-e a google voice search? Androidra tudom hogy megy rendesen magyar nyelven. Szeretném használni de nem indul el a letöltés csak a klassszikus keresö oldal...
kiosz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2010-01-05 kedd 13:42:28
Készüléktípus: samsung galaxy ace 5830i
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: kiosz »

halott fórum?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: potter55 »

kiosz írta:halott fórum?
Nem.
Pl én is olvastam a hozzászólást, de nem tudtam a választ, így nem írtam azt, hogy nem tudom.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: kukszi »

kiosz írta:Meg tudná nekem mondani valaki hogy E71-re megjelent-e a google voice search? Androidra tudom hogy megy rendesen magyar nyelven. Szeretném használni de nem indul el a letöltés csak a klassszikus keresö oldal...
A kezdéshez telepítse a legújabb verzióját a Google Térkép Mobilhoz alkalmazás 4.1-es
és Symbian S60 megy, m.google.com / maps a telefon standard web böngésző (pl. Internet Explorer Windows Mobile). Ez a frissítés érhető el minden országban és nyelven, ahol a Google Térkép Mobilhoz alkalmazás jelenleg nem áll rendelkezésre.


Csak annyi a dolgod hogy a telodal wifin keresztül fellépsz m.google.com/maps oldalra letöltöd a 4.1 és máris kereshetsz hangutasítás alapján . N95 most próbáltam ki . Magyar nyelven nem tudsz keresni csak Angol vagy a többi szokásos.

http://translate.googleusercontent.com/ ... 7BcQQpPX7Q
Skyp: kukuc-
kiosz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2010-01-05 kedd 13:42:28
Készüléktípus: samsung galaxy ace 5830i
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: kiosz »

Nem a térképes keresöre gondoltam. A google keresöre... Ha akarsz valamit keresni a google-n nem kell leírnod, hanem bemondod hogy mit akarsz és csinálja a dolgát. Sajnos ezt a cikket most találtam meg, úgyhogy a téma megoldódott. http://www.themobileindian.com/news/738 ... an-devices
ferzoo
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 20:00:11
Készüléktípus: E71 grey
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: ferzoo »

Tudja valaki, honnan lehet letölteni a Nokia Email, messaging alkalmazást, mert én nem találom sehol, ovistore-ban sincsen.
Nem tudok email-ezni, a freemail szimpla, /mobil oldal/, pedig napok óta nem müködik, azt írja hiba történt az alkalmazás futtatása közben .
A gyárilag a telon lévő progival nem lehet küldeni, mailt, mert a freemail nem biztositja az smtp.szervert, a mobilra.
kikicsoda
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2011-08-28 vas. 13:06:30
Has thanked: 34 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: kikicsoda »

Üdv! olyat kérdeznék, hogy egy e71 klónt lehet e ugyanúgy flash-elni phoenix-el mint ha eredeti lenne? :)
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “E-széria”