Nokia E71

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
kockah
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012-07-13 pén. 11:40:45
Készüléktípus: Nokia E71
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: kockah »

Na megint itt vagyok a nyügötökre, megpróbáltam mindegyik fajta hackelési módszert, és sajnos nem nagyon jött össze egyik se.
3-ra a telepítéseknél azt irja hogy lejárt tanusitvány.
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: kukszi »

kockah írta:Na megint itt vagyok a nyügötökre, megpróbáltam mindegyik fajta hackelési módszert, és sajnos nem nagyon jött össze egyik se.
3-ra a telepítéseknél azt irja hogy lejárt tanusitvány.
Szia. Vegyél fel skyp és sikerülni fog. kukuc- így keress meg . A mínusz jel kell a név mögött.
These users thanked the author kukszi for the post:
kockah (2012-07-18 szer. 00:16:25)
Rating: 2.63%
Skyp: kukuc-
kockah
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012-07-13 pén. 11:40:45
Készüléktípus: Nokia E71
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: kockah »

Köszönöm megoldottam, a dátum és az idő beállításal volt a gond ( lusta voltam be állítani a date-t )...elnézést kérek. Amúgy valami jó féle gps programot tudoktok erre a készülékre ?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: Damir »

kockah írta:Köszönöm megoldottam, a dátum és az idő beállításal volt a gond ( lusta voltam be állítani a date-t )...elnézést kérek. Amúgy valami jó féle gps programot tudoktok erre a készülékre ?
Garmin, Nokia maps, Ndrive. Én a Garmint ajánlanám, az a legrészletesebb. Van a fórumon témája, aláírásomban találod a leírást, térképet a Garmin térképek téma első oldalán találsz. Ha a többi kéne, azoknak is van témája, az első oldalon van általában minden infó ;)
JuhaAasz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011-11-04 pén. 17:27:37
Készüléktípus: E71
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: JuhaAasz »

Sziasztok!

Hirtelen nem találtam megfelelő topikot, így ide próbálkozok be...
Találtam egy jó kis blackberry font-ot, ami nagyon bejövős számomra...felraktam, látom, hogy kiló karakter hiányzik...na sebaj, majd fontcreator megoldja...részben igen.
á,é,í,ü,ö és ezek nagy változatai nagyon patentosak lettek, viszont...ű,ő,Ű,Ő nincsen...és a baj itt az, hogy a nekik megfelelő karakterrublika is hiányzik, amibe bele tudnám copy-pastelni az u-,o-t meg az ékezeteket :(

Kérdésem tehát innen magától értetődik...azaz, van-e rá valamilyen megoldás, hogy be tudjak insertelni karaktert, amit a telefon az ű,ő,Ű,Ő betűk helyére tesz be?

(jelenleg használom a betűtípust, de erre a 4 karakterre egy üres kocka jelenik meg a kijelzőn)

Kérlek csak azt ne mondjátok, hogy nincs rá megoldás :blush: :)

Köszi válaszaitokat előre is!

Üdv,
J
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: Damir »

JuhaAasz írta:Sziasztok!

Hirtelen nem találtam megfelelő topikot, így ide próbálkozok be...
Találtam egy jó kis blackberry font-ot, ami nagyon bejövős számomra...felraktam, látom, hogy kiló karakter hiányzik...na sebaj, majd fontcreator megoldja...részben igen.
á,é,í,ü,ö és ezek nagy változatai nagyon patentosak lettek, viszont...ű,ő,Ű,Ő nincsen...és a baj itt az, hogy a nekik megfelelő karakterrublika is hiányzik, amibe bele tudnám copy-pastelni az u-,o-t meg az ékezeteket :(

Kérdésem tehát innen magától értetődik...azaz, van-e rá valamilyen megoldás, hogy be tudjak insertelni karaktert, amit a telefon az ű,ő,Ű,Ő betűk helyére tesz be?

(jelenleg használom a betűtípust, de erre a 4 karakterre egy üres kocka jelenik meg a kijelzőn)

Kérlek csak azt ne mondjátok, hogy nincs rá megoldás :blush: :)

Köszi válaszaitokat előre is!

Üdv,
J
Szia!

Nem tudom, hogy erre ki tudna neked pontos választ adni, talán bladehu2 kolléga, kérdezd meg tőle, hátha..... :hmm2:
teldan91
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012-08-09 csüt. 16:16:42
Készüléktípus: Nokia E71
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: teldan91 »

Sziasztok!
Olyan gondom lenne, hogy most vásároltam egy használt Nokia E71-et és AZERTY gombsor van rajta, de a telefon QWERTY-ben ír (pl.ha A-t nyomok Q-t ír).
Esetleg van rá mód, hogy a telefont átállítsam QWERTY-re vagy szokjak hozzá, esetleg vegyek új gombsort?

Előre is köszönöm a segítséget!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: Damir »

teldan91 írta:Sziasztok!
Olyan gondom lenne, hogy most vásároltam egy használt Nokia E71-et és AZERTY gombsor van rajta, de a telefon QWERTY-ben ír (pl.ha A-t nyomok Q-t ír).
Esetleg van rá mód, hogy a telefont átállítsam QWERTY-re vagy szokjak hozzá, esetleg vegyek új gombsort?

Előre is köszönöm a segítséget!
Szia!
Ha QWERTY-ben ír, akkor mit szeretnél állítani? Nem értem a problémádat :)
teldan91
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012-08-09 csüt. 16:16:42
Készüléktípus: Nokia E71
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: teldan91 »

Nem jól írtam, bocs!
Az utolsó mondatban QWERTY helyett: AZERTY
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: Damir »

teldan91 írta:Nem jól írtam, bocs!
Az utolsó mondatban QWERTY helyett: AZERTY
Na, így tiszta :) Ha átállítod az írás nyelvét, akkor QWERTY-vel fog írni, ez valami francia verzió lehet, azok tartalmaznak AZERTY-s billt. A billentyűzet kicserélésével csak az esztétikát tudod javítani.
Ha esetleg nem lenne rajta magyar nyelv, akkor tudsz tenni rá magyar szoftvert, így: viewtopic.php?f=64&t=40
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “E-széria”