Nokia E65

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: Damir »

poppey83 írta:Sziasztok nekem az lenne a problémám hogy nem világit az alsó gombsor de viszont az jó hir h nem sipol ez mitől lehet :sad:
Szia!

Gyári hiba az E65-öknél, átvezető kábelt kell azt hiszem cserélni. Strust vagy Macika kolléga tud ebben segíteni neked.
kalladaniel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012-05-19 szomb. 07:21:58
Készüléktípus: nokia e65
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: kalladaniel »

sziasztok!adott egy halott e65!szeretném életre kelteni,mit tegyek!a fórumban találhato programokkal nem megy?a phoenix hibaüzivel leáll!valami rendszerindító romot nem talál!Segítsetek
kalladaniel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012-05-19 szomb. 07:21:58
Készüléktípus: nokia e65
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: kalladaniel »

The flashing failed. Do you want to retry the flashing?

HRESULT 0x8401f141 (-2080247487)

Flash: Boot rom was not detected after phone boot up. Unable to start flashing. ez az üzi mit jelent?
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: kukszi »

kalladaniel írta:The flashing failed. Do you want to retry the flashing?

HRESULT 0x8401f141 (-2080247487)

Flash: Boot rom was not detected after phone boot up. Unable to start flashing. ez az üzi mit jelent?

Szia. Mikor csatlakoztattad a telot usb keresztül telepiteni akarta az usb rom drivert de nem sikerült neki .meg kell próbálnod másik usb porton is csatlakoztatni. Amíg nem tudja telepíteni a windows a drivert addig a phönix mindig meg fog állni hibaüzenettel mert nem találja az usb kapcsolatot mert frissítés közben a phönix megszakítja a kapcsolatot.Ha másik usb porton se működik akkor másik gépen kell kipróbálnod . Másnak is volt ez a hibája és másik laptopon működött egyből.
Skyp: kukuc-
kalladaniel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012-05-19 szomb. 07:21:58
Készüléktípus: nokia e65
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: kalladaniel »

Köszönöm a segítséget!!!!!Majd megpróbálom!!!! :taps1:
snoblive
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013-03-21 csüt. 21:45:43
Készüléktípus: E65
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: snoblive »

Sziasztok!

A probléma a következő lenne az E65-el. Egyszer csak megadta magát, de még, hogy jóóó oké lefagyott miközben belemásztam az üzenetekbe, majd aztán újraindult és ugye ilyenkor nem kér Pin kódot mert egyből a telefonba dob ilyen fagyásnál. Majd aztán lépnék be a menübe semmi, nyomom a gombsort semmi. egyik gombra se reagál csak is kizárólag a a tetején lévő bekapcs gombot és azt az érzékelőt érzi ami a csuszkánál van és ennyi. Semmit nem tudok vele csinálni. Bekapcsolt állapotban (ahol kiadja, hogy a telefont elszeretném-e indítani offline módban) nem érzékeli USB-n keresztül a gép, kikapcsolt állapotban pedig azt írja, hogy az eszköz nem ismerhető fel. Mi lehet a probléma? Behalt volna a szoftver? de csak józan paraszti ésszel akkor nem is menne a telefon el odáig, hogy meg unja az offline mód krédését és belép úgy a telefonba ahol a power gombbal tudok választani az üzemmódok közül és a többi lehetőség közül de semmi többre nem reagál. Mi lehet a probléma oka szerintetek? és mivel lehet orvosolni? A válaszokat előre is köszönöm! :)

U.I.:Ezzel a hibaüzenettel találkozok mikor elindítom a flashinget.

The flashing failed. Do you want to retry the flashing?

HRESULT 0x8401f141 (-2080247487)

Flash: Boot rom was not detected after phone boot up. Unable to start flashing.

A telefon gyárilag független!Ezt elfelejtettem mondani

A telefont többszöri flashing próbálkozás után bekapcsoltam. Majd valamilyen hihetetlen módon működött, aztán kikapcs, sim bele. bakapcs és megint nem jó...
tisfekete
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: tisfekete »

Sziasztok!

Olyan problémám van egy E65-tel, hogy se a Nokia PC Suite, se a Nokia Suite, se a Phoenix nem látja.
Minek köszönhetem ezt?

Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: Damir »

tisfekete írta:Sziasztok!

Olyan problémám van egy E65-tel, hogy se a Nokia PC Suite, se a Nokia Suite, se a Phoenix nem látja.
Minek köszönhetem ezt?

Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm.
Szia!

Más telót lát? A kábellel próbáltál másik telót csatlakoztatni? Számítógép restart megvolt?
tisfekete
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: tisfekete »

Damir írta:
tisfekete írta:Sziasztok!

Olyan problémám van egy E65-tel, hogy se a Nokia PC Suite, se a Nokia Suite, se a Phoenix nem látja.
Minek köszönhetem ezt?

Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm.
Szia!

Más telót lát? A kábellel próbáltál másik telót csatlakoztatni? Számítógép restart megvolt?
Szia!

Köszi a segítséget. Én szerencsétlenkedtem.
Viszont az NSS-el nem tudtam átírni a product code-ját. Az NSS azt írta, hogy Ready, és nem is írt hibaüzenetet, de mégse alkotta meg. Erre azután ébredtem rá, miután frissítettem Nokia Suite-al, és utána se volt benne magyar nyelv. A Phoenix meg olyan hibát ír, hogy "A kiszolgáló kivételt okozott". Úgyhogy a legújabb szoftverem lett, de magyar nem.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: Damir »

tisfekete írta:Szia!

Köszi a segítséget. Én szerencsétlenkedtem.
Viszont az NSS-el nem tudtam átírni a product code-ját. Az NSS azt írta, hogy Ready, és nem is írt hibaüzenetet, de mégse alkotta meg. Erre azután ébredtem rá, miután frissítettem Nokia Suite-al, és utána se volt benne magyar nyelv. A Phoenix meg olyan hibát ír, hogy "A kiszolgáló kivételt okozott". Úgyhogy a legújabb szoftverem lett, de magyar nem.
A Phoenix-es dolgot nem tudom mi okozhatja.

Az NSS-t próbáld meg párszor, biztos, hogy kipipáltad a product code előtti négyzetet, és csak utána nyomtál rá a Write-ra? Ha végigmegy a write, akkor nyomj rá a Read-re, hogy megnézd sikerült-e a dolog.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “E-széria”