Nokia E65

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: ferret »

tisfekete írta:Viszont az NSS-el nem tudtam átírni a product code-ját. Az NSS azt írta, hogy Ready, és nem is írt hibaüzenetet, de mégse alkotta meg. Erre azután ébredtem rá, miután frissítettem Nokia Suite-al, és utána se volt benne magyar nyelv. A Phoenix meg olyan hibát ír, hogy "A kiszolgáló kivételt okozott". Úgyhogy a legújabb szoftverem lett, de magyar nem.
Itt van két alkalmazás, ezeket próbáld ki product code átíráshoz. Egyiket sem kell telepíteni, csak futtatni.
Download Simple v1.8.4 by ant team tool.zip
(684.79 KiB) Letöltve 34 alkalommal.
Nokia_BB5_USB_Utility_2.5.zip
(981.06 KiB) Letöltve 24 alkalommal.
Kép Kép
tisfekete
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: tisfekete »

Damir írta:
tisfekete írta:Szia!

Köszi a segítséget. Én szerencsétlenkedtem.
Viszont az NSS-el nem tudtam átírni a product code-ját. Az NSS azt írta, hogy Ready, és nem is írt hibaüzenetet, de mégse alkotta meg. Erre azután ébredtem rá, miután frissítettem Nokia Suite-al, és utána se volt benne magyar nyelv. A Phoenix meg olyan hibát ír, hogy "A kiszolgáló kivételt okozott". Úgyhogy a legújabb szoftverem lett, de magyar nem.
A Phoenix-es dolgot nem tudom mi okozhatja.

Az NSS-t próbáld meg párszor, biztos, hogy kipipáltad a product code előtti négyzetet, és csak utána nyomtál rá a Write-ra? Ha végigmegy a write, akkor nyomj rá a Read-re, hogy megnézd sikerült-e a dolog.
Már több telefont csináltam meg így, de még soha nem feljetettem el bepipálni az Enable-t.
Lehet nem éjfél körül kellett volna már hozzákezdeni. :)
Mostmár magyar is, új is a szoftver.
Köszi szépen.
tisfekete
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: tisfekete »

Sziasztok!

Van a készülékemen egy bekapcsoláskor automatikuson induló rendszeralkalmazás (Interactive SMS Master).
Mivel ez elég gyakran lefagy (mármint a program) amin egy telefon újraindítás mindig segít, így egy olyan programot keresek, ami megfelel az alábbi követelményeknek.
1, Automatikusan indul a telefon bekapcsolásakor
2, Rendszeralkalmazássá tehető (opcionális)
3, Programozható időközönként (pl. 1 óránként) automatiusan újraindítja a telefont

Kerestem a letöltések között, de nem találtam semmi ilyet. Amennyiben valaki erre a célre megfelelő programot, kérem írja meg nekem.

A segítséget előre is nagyon szépen köszönöm.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: Damir »

Szia!

Szerintem az óránkénti újraindítás eléggé bele fog harapni az akksidba. Próbáltad letörölni, majd újra feltenni a programot?
tisfekete
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: tisfekete »

Szia!

Igen próbáltam már, sajnos ugyanaz a tapasztalat.
Azt is próbáltam már, hogy a telefonon szoftvert frissítek, majd feltelepítem a programot. Kb. 2 nap után mindig kezdődik előről a móka.
Az akksival kapcsolatban ha ne adj' Isten a jelenlegi 4 napról lecsökken az üzemidő 2-re, nem zavar.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “E-széria”