Nokia E52

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
equifan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014-07-12 szomb. 01:36:59
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: equifan »

Nincs, ma is hallgattam rajta zenét, semmi baja, olyan, mint eddig.
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Macika »

equifan írta:Nincs, ma is hallgattam rajta zenét, semmi baja, olyan, mint eddig.
Akkor nem jó a tipped.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Damir »

Macika írta:
equifan írta:300-400 biztos nincs, azért nem rakok el mindent :)
Még az a legvalószínűbb elméletem eddig, hogy kontakthibás lett a fejhallgató-kimenet, és úgy veszi, hogy állandóan be van dugva, ezen meg nem fog segíteni a hard reset sem. Bár nincs semmi baj a hangzással fejhallgatón keresztül, nem recseg.
ÉS a felmásolt zenéknél nincs kontakthiba?
Meg a telefonhívásnál is érdekelne, hogy mit produkál.... Ha azt érezné, hogy be van dugva valami, akkor nem szólna a hang sehol sem. Sem zenénél, sem hívásnál (beszédhangszórón, és kihangosítva).... Illetve az E52-n nincs jel, ha bedugod a fülest? Nekem úgy rémlik, hogy kirakott egy kis ikont, ha bedugtál valamit.

Még valami, próbáld meg a memkarit kivenni, restart, és úgy megnézni van-e hang.
equifan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014-07-12 szomb. 01:36:59
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: equifan »

Igaz, az ikon csak akkor van kint, ha valóban be van dugva valami. Ha kihúzom eltűnik. Akkor reménykedhetek, hogy mégiscsak szoftveres hiba?
Kihangosítást még nem próbáltam, de felveszem a hívást épp olyan, mint eddig, normálisan tudok telefonálni. Az a fura, hogy nem is rezeg.
Zenét csak fejhallgatón játszik le, ha kihúzom akkor bár folytatja a lejátszást de már némán.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Damir »

equifan írta:Igaz, az ikon csak akkor van kint, ha valóban be van dugva valami. Ha kihúzom eltűnik. Akkor reménykedhetek, hogy mégiscsak szoftveres hiba?
Kihangosítást még nem próbáltam, de felveszem a hívást épp olyan, mint eddig, normálisan tudok telefonálni. Az a fura, hogy nem is rezeg.
Zenét csak fejhallgatón játszik le, ha kihúzom akkor bár folytatja a lejátszást de már némán.
Memkari kivétel?
equifan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014-07-12 szomb. 01:36:59
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: equifan »

Tegnap két órig ment majdnem a biztonsági mentés BT-ről, már nem tudtam kipróbálni :)
Csak ma próbáltam kivenni a kártyát (bár nem tudom ez mennyire volt káros az alkalmazáskezelőnek, mert minden app-ot a memóriakártyára telepítek)
Nincs hang továbbra sem, kártya nélkül sem, így készülődöm tovább a hard reset-re.
equifan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014-07-12 szomb. 01:36:59
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: equifan »

A Nokia Maps-nál a kedvencek menün belül, ahol el vannak mentve a címeim, ott van fölül a Szinkronizálás az OVI szolgáltatással menü. Ha ezt megcsinálom, akkor a hard reset után onnan vissza tudom állítani a mostani elmentett dolgaim?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Damir »

equifan írta:A Nokia Maps-nál a kedvencek menün belül, ahol el vannak mentve a címeim, ott van fölül a Szinkronizálás az OVI szolgáltatással menü. Ha ezt megcsinálom, akkor a hard reset után onnan vissza tudom állítani a mostani elmentett dolgaim?
Elméletileg igen. Én csak visszefelé próbáltam, tehát amit elmentettem a PC böngészőjében, azt szinkronizáltam át a telefonra.

Illetve ha hackelt a telód, akkor ezeket a fájlokat kellene kimásolni, majd a reset után visszamásolni, és elvileg meglesznek a kedvencek:
- c:\private\100012A5\DBS_101FE978_eposlm.ldb
- c:\private\100012A5\DBS_101FE978_MapsHistoryLandma rks.ldb
- e:\cities\diskcache\safetyspots\

Illetve van még ez a program: http://store.ovi.com/content/42842
Elvileg ez meg exportálja a cuccokat, majd a fájlkezelőben rábökve visszateszi az összeset.
equifan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014-07-12 szomb. 01:36:59
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: equifan »

Köszönöm ezt is :)
semmi hack-kel nem éltem eddig, (bár a nokia-kézfogás bekapcsoláskor nagyon irritáló, azt szívesen kioperálnám) Így marad nekem a link.
Az LmManagerrel exportáltam az eposlm.ldb és MapsHistoryLandmarks.ldb fájlokat, gondolom ezeket kell majd importálnom a reset után.
Remélem nem a reset után derül ki, hogy mégse erre való az LmManager.
Bár a Here.com-on ott vannak a kedvenceim legrosszabb esetben újra felveszem őket a telefonon.


A közvetlenül az ovi store-ból telepített témákat, app-okat, amiknek soha nem is volt meg a telepítőfájlja nem lehet újratelepíthető állapotban kinyerni a telefonról?
Indok: Pár, amiket annak idején felraktam vagy eltűntek onnan (pl a skype) vagy amik akkor még ingyenesek voltak, most már nem azok.
equifan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014-07-12 szomb. 01:36:59
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: equifan »

Akinek hasonló gondja lenne, hogy kellenének neki a telepített alkalmazások telepítőfájljai és rátalál erre a bejegyzésre :)
Megtaláltam a már telepített alkalmazások/témák SIS fájljait a memóriakártya private/10202dce mappájában, eddig úgy tűnik mind újra is telepíthető ezekről.

Update: Sajnos csak a témák SIS fájljai telepíthetők újra a többinél vagy lejárt tanúsítvány, vagy sérült fájl hibaüzenet jön.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “E-széria”