Nokia E52

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
zsiráf
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009-08-24 hétf. 19:56:37
Készüléktípus: E52
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: zsiráf »

Sziasztok!

Rég jártam erre...
Az a gondom, hogy rég nem használt E52-esem nem indul el. Utoljára kb. 2 hónapja volt bekapcsolva, töltöttem is az akksiját és minden rendben lévőnek tűnt. Most nyomom a bekapcsoló gombot, rezeg a készülék, de nem kel életre. Van benne érvényes SIM és mem. kártya is.

Mi lehet a gond?

Kösz.
zsiráf
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009-08-24 hétf. 19:56:37
Készüléktípus: E52
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: zsiráf »

Hali!

Történt egy kis változás. Olyan 10óra magasságában, indítógomb nyomkodás közben váratlanul beindult az E52. Nosza gondoltam, működik ez. Mindent mutatott hiba nélkül, csakhogy egy-két program "keresztbe állt", csak a "telefon letesz" gombbal tudtam alaphelyzetbe állítani a telefont. Na meg letöröltem egy lejárt virusirtót, Tudtam vele telefonálni és hívtak is. Aztán kikapcsoltam.

Azóta megint nem akar beindulni ... :whaaa:

Jó lenne, ha járna erre egy hozzáértő!!
cml
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 15:01:04
Készüléktípus: Galaxy S Duos 2 S7582
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: cml »

Szedd ki a memóriakártyát, ha van benne. Ha úgy sem indul, akkor 3 gombos resettel próbáld indítani, de akkor minden törlődik.

3, *, zöld gomb nyomva tart, és így kapcsolod be.
zsiráf
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009-08-24 hétf. 19:56:37
Készüléktípus: E52
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: zsiráf »

Hali!

Tegnap este óta megint működik. Egész délután töltöttem, aztán amikor levettem a töltőről, váratlanul megint elindult. Azóta viszont nem merem kikapcsolni. Már annyiszor meg akartam kérdezni, hogy melyik a zöld gomb, az én telómon egy szem zöld gomb nincs.

Kösz.
Avatar
vidati
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2011-04-03 vas. 17:54:29
Készüléktípus: GalaxyAce Galaxy Young s6310
Has thanked: 43 times
Been thanked: 42 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: vidati »

zsiráf írta:Hali!

Tegnap este óta megint működik. Egész délután töltöttem, aztán amikor levettem a töltőről, váratlanul megint elindult. Azóta viszont nem merem kikapcsolni. Már annyiszor meg akartam kérdezni, hogy melyik a zöld gomb, az én telómon egy szem zöld gomb nincs.

Kösz.
Szia
(Zöld)gomb a hívásindító gomb
zsiráf
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009-08-24 hétf. 19:56:37
Készüléktípus: E52
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: zsiráf »

Szia!

Köszi. Én is arra tippeltem. Próbáltam a kombinált indítással is, de a végén a tetején lévő gomb nyomására indult. Jelenleg semmi probléma vele. De kikapcsolni nem merem.
cml
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 15:01:04
Készüléktípus: Galaxy S Duos 2 S7582
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: cml »

Igen, elnézést, már elfelejtettem, hogy azon nincs kiszínezve. Ha sikerült volna hard resetelned, akkor úgy áll fel a készülék, mintha most szednéd ki a dobozból, tehát először kérné a tartózkodási helyed, aztán jön a varázslója. Ha már megy a telefon, akkor menüből is lehet hard resetelni, vagy van rá kód is, ld. a korábban küldött linken, valami *#7370#, de nézd meg ott pontosan, ha érdekel, már nem emlékszem rá sajnos.

Szerk.: bocs, itt a link, és az a kód, amit írtam.
http://www.hard-reset.com/nokia-e52-hard-reset.html
AcsNorbi84
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015-07-13 hétf. 14:24:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: AcsNorbi84 »

Sziasztok!

Nemrég vettem egy használt telefont, ami elvileg szoftverhibás. Bekapcsoláskor megjelenik a nokia logo, de nem lép tovább, csak a hibaüzenet jelenik meg angolul, hogy a telefon nem tudott elindulni, lépjen kapcsolatba a szervizzel. Megpróbáltam a 3 gombos hard resetet, illetve megpróbáltam Phoenix-szel újraírni a firmware-t. Mindkettő látszólag sikerült (bár sok ilyet nem csináltam még), de a helyzet változatlan. Pontosabban a hibaüzenet nem jelenik már meg, de bekapcsol a logo után mintha újraindulna, de akkor már csak szürkén világít a háttér, kikapcsol és semmi. Valakinek esetleg valami ötlet?
Köszönöm a segítséget előre is!
cml
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 15:01:04
Készüléktípus: Galaxy S Duos 2 S7582
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: cml »

Nem mindegy, hogy melyik főnixszel csinálod, ha jól tudom, ehhez valami régebbi verzió volt a jó, talán a 2009-es, vagy 11-es. Ja és természetesen vagy a meglévő verziót tudod újratelepíteni, vagy újabbat. Régebbit nem, mert akkor nem fog a teló beindulni. De mivel nem kapcsol be, ezért a szoftver verziót sem tudod megnézni.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “E-széria”