Nokia E52

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Damir »

equifan írta:És szerintem mióta here.com-os az OVI maps azóta szinkronizálás sem működik, mert nekem pár éve auto szinkronon volt és akkor folyton megcsinálta, bár még nem tudtam, hogy ez miért is jó, most hogy a reset előtt tudatosan szinkronizáltam volna, már megakadt a dolog. És visszafelé is csak az új telefonokra működik, az oldalról telefonra dolog. Mert valami Here Maps app kéne hozzá, az meg nincs régi telefonokra.
Jól sejtem? A szokásos fogyasztói vegyél újat hozzáállás.
Nekem mondjuk 808-on és N8-on jól működött kb 1 évvel ezelőtt.

Skype-ot ki kellene próbálni....

Mondjuk ezt: https://www.dropbox.com/s/kqjhz61xqdd60 ... _57126.sis
Elvileg szignózva van, próbáld ki :)
equifan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014-07-12 szomb. 01:36:59
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: equifan »

Damir írta: Skype-ot ki kellene próbálni....
Amik a letöltések között voltak mind lejárt tanúsítványú volt nem lehetett telepítiteni, de amit küldtél linket az jó fajta, be bírtam lépni.
Köszönöm ezt is, én meg temettem a skype-ot :)
asha 503-ra vagy 505-re is jó ez?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Damir »

equifan írta:
Damir írta: Skype-ot ki kellene próbálni....
Amik a letöltések között voltak mind lejárt tanúsítványú volt nem lehetett telepítiteni, de amit küldtél linket az jó fajta, be bírtam lépni.
Köszönöm ezt is, én meg temettem a skype-ot :)
asha 503-ra vagy 505-re is jó ez?
Működik? Mert akkor feltöltöm a letöltések közé :)
Nem lesz jó Ashara, mert azok java programokat tudnak csak futtatni. Megy privát üzenet, mert ez itt OFF.
equifan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014-07-12 szomb. 01:36:59
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: equifan »

Még egy kérdés, nagyon teleszemetelem már a fórumot, de két napja keresem a különféle menükben és nem találom :P
Hol és mit kell beállítani e52-n, hogy ne kelljen minden BT műveletet külön engedélyeznem a telefonon? Hogy ne kérdezze meg minden app telepítésénél újra, hogy engedélyezem e a hozzáférést. Valami auto elfogadásféle. Mert van, mert korábban sose kellett semmit külön engedélyeznem, csak ezek szerint nem jövök rá újra, amire egyszer pár éve már rájöttem :)
equifan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014-07-12 szomb. 01:36:59
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: equifan »

Csak két érdekesség nokia E52-ön a hard reset után:

1. 'Magyar lett' a billentyűzet, ami alatt azt értem, hogy eddig ha sms-t vagy bármi más írtam be, a klasszikus angol abc, majd különleges karakterek sorrendben jöttek a betűk, a, b, c, majd á, ä, ç... ,Most a magyar ábc szerint, a, á, b, c, vagy m, n, o, ó, ö , ő, értitek... Érdekes, bár kissé zavaró, de majd megszokom, eddig úgyse volt soha türelmem elmenni az ő vagy ű betűkig :)

2. Ha épp fényképezek, mikor hívnak, és felveszem, anélkül, hogy kilépnék fényképezésből, a hívás alatt zsinórban elkezdi fényképezni a fülem, míg le nem rakom a telefont :)
Ezt sem csinálta eddig.

A Bluetooth problémám, ami szintén nem így volt eddig, meg már fent olvasható :)
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Damir »

Érdekes, a BT kérdésedre válaszoltam, de úgy látszik nem sikerült elküldeni, vagy nem tudom, de nincs itt :D

Szóval mégegyszer, a BT beállításainál kell a párosított eszközöket jogosult vagy megbízható, vagy valami hasonlóvá tenni, és akkor nem kérdez rá.

A bill-t állíthatod, hogy milyen legyen, ha nem tetszik a magyar, akkor állítsd át angolra.

A 2. kérdés nemtom, valami fura anomália :D

Szerk.:
Megvan, nem itt válaszoltam, hanem a másik topicban :)
kendepepi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011-07-29 pén. 08:39:50
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: kendepepi »

Sziasztok!

054.003-as szoftvervezióm van. Eddig az "óra" képernyőn mindig látható volt egy kis nap, vagy egy hold, attól függően, hogy nyári, vagy téli időszámítás volt érvényben. Legutóbb azonban, amikor október végén megtörtént a nyári-téli váltás, eltűnt ugyan a nap, de nem jelent meg a hold. Korábban októbertől márciusig mindig ott volt a kis hold. Mi lehet ennek az oka? Ezt az infót a szolgáltató küldi? Amúgy ha kikapcsolom az idő automatikus frissítését, és visszaállítom egy nyári dátumra, megjelenik a nap. A hold viszont egyszerűen eltűnt.

Köszi!
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: rydair »

Szia. Szerintem a holdacska a "ne zavarj" vagy "privát/éjszakai mód" funkciót jelzi, nem a téli időszámítást :) de csak egy tipp emlékeim szerint vannak az E szériában ilyen trükkök.
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
kendepepi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011-07-29 pén. 08:39:50
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: kendepepi »

rydair írta:Szia. Szerintem a holdacska a "ne zavarj" vagy "privát/éjszakai mód" funkciót jelzi, nem a téli időszámítást :) de csak egy tipp emlékeim szerint vannak az E szériában ilyen trükkök.
Mit értesz a felsorolt módok alatt? Én egyiket se találtam se a telóban, se a doksiban. Egyébként szerintem nincs igazad, mert az említett szimbólumok az óra appban láthatóak, tehát nyilván az órához van közük, nem a telómódokhoz. Így néz ki egyébként nyári módban, és ez az a napocska, aminek a helyén immár nincs semmi télen. Pedig tavaly és tavalyelőtt volt, egy holdacska.

Kép
kendepepi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011-07-29 pén. 08:39:50
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: kendepepi »

Tudja valaki, hogy a gyári térképszoftver hová menti a kedvencekbe mentett helyeket/útvonalakat?

Köszi!
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “E-széria”