Nokia E52

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Damir »

equifan írta:Akinek hasonló gondja lenne, hogy kellenének neki a telepített alkalmazások telepítőfájljai és rátalál erre a bejegyzésre :)
Megtaláltam a már telepített alkalmazások/témák SIS fájljait a memóriakártya private/10202dce mappájában, eddig úgy tűnik mind újra is telepíthető ezekről.

Update: Sajnos csak a témák SIS fájljai telepíthetők újra a többinél vagy lejárt tanúsítvány, vagy sérült fájl hibaüzenet jön.
Hack után szerintem települnének.
equifan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014-07-12 szomb. 01:36:59
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: equifan »

Csak 3 alkalmazást vesztettem a hard resettel és szerintem nem is fognak hiányozni. 2 amúgy sem úgy működött amiért eredetileg telepítettem.
A Skype-ba meg már rég nem tudok belépni valamiért. Jól sejtem, hogy már nem támogatott, és ezért is tűnt el minden mobilletöltés oldalról? Újabb telefonokra már nem is volt alapból sem elérhető.

Ezért a 3 alkalmazásért nem mennék bele a hackelésbe. Rossz ízű a szó, kölökkorom hackelt játékai miatt :P
De Valójában nem is tudom miért is jó, mire való a hackelés, a lejárt tanúsítványú programok telepíthetőségén kívül.

Reset után visszajött a hang, mégiscsak szoftveres 'izé' volt. És ráadásul lett 42 mb szabad helyem is, (bár még most sem tudom mivel volt eddig tele a memória, mit pucolt most le, mert, folyton csak 5-6 mb volt szabad a 60-ból már évek óta.
Köszönök minden választ/segítséget, én sosem voltam egy telefon-guru :)
Most nagyon süvít a telefon, olyan mint új korában :)
These users thanked the author equifan for the post:
Macika (2014-07-17 csüt. 15:40:50)
Rating: 2.63%
kendepepi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011-07-29 pén. 08:39:50
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

E52 térképfrissítés

Hozzászólás Szerző: kendepepi »

Sziasztok!

Nemrég frissítettem Magyarország térképét az OVI Suite-on keresztül az E52-esemen, de úgy tűnik, még mindig sok, nemrég épült út és körforgalom nem szerepel benne. Frissítik egyáltalán ezeket?

Köszi!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: E52 térképfrissítés

Hozzászólás Szerző: Damir »

kendepepi írta:Sziasztok!

Nemrég frissítettem Magyarország térképét az OVI Suite-on keresztül az E52-esemen, de úgy tűnik, még mindig sok, nemrég épült út és körforgalom nem szerepel benne. Frissítik egyáltalán ezeket?

Köszi!
Szia!

Sajnos nem..... :roll:

equifan

Azt hiszem itt van a Letöltések között olyan verzió, ami megy még E52-n.
These users thanked the author Damir for the post:
kendepepi (2014-07-16 szer. 15:18:43)
Rating: 2.63%
kendepepi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011-07-29 pén. 08:39:50
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: kendepepi »

Honnan származik ez az infó? A külföldi fórumok többségén még azt írják, hogy frissítik a Maps-térképeket. Köszi!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Damir »

kendepepi írta:Honnan származik ez az infó? A külföldi fórumok többségén még azt írják, hogy frissítik a Maps-térképeket. Köszi!
Frissítik, csak nem Symbianon, hanem a Windows Phone-os Lumiákon.... :roll:
Hivatalos infó nem volt róla, egyszer csak abbahagyták....
kendepepi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011-07-29 pén. 08:39:50
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: kendepepi »

Tehát a Symbian- és a Lumia-rendszerű készülékek nem ugyanazt a térképadatbázist használják?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Damir »

kendepepi írta:Tehát a Symbian- és a Lumia-rendszerű készülékek nem ugyanazt a térképadatbázist használják?
Az adatbázis ugyanaz (volt, mert ugye a Symbian nem kap frissítést), viszont a formátum más a két rendszeren.
equifan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014-07-12 szomb. 01:36:59
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: equifan »

És szerintem mióta here.com-os az OVI maps azóta szinkronizálás sem működik, mert nekem pár éve auto szinkronon volt és akkor folyton megcsinálta, bár még nem tudtam, hogy ez miért is jó, most hogy a reset előtt tudatosan szinkronizáltam volna, már megakadt a dolog. És visszafelé is csak az új telefonokra működik, az oldalról telefonra dolog. Mert valami Here Maps app kéne hozzá, az meg nincs régi telefonokra.
Jól sejtem? A szokásos fogyasztói vegyél újat hozzáállás.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára equifan 2014-07-16 szer. 18:13:20-kor.
equifan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014-07-12 szomb. 01:36:59
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: E52 térképfrissítés

Hozzászólás Szerző: equifan »

Damir írta:
Azt hiszem itt van a Letöltések között olyan verzió, ami megy még E52-n.
[/quote]

Skype?
Mert működni működött még, csak épp nem engedte hogy belépjek sem nekem sem apámnak. Szerintem simán eltörölték a föld színéről az ingyen wifi telefonálgatást.
De ha van valami helyettesítő program amivel haza tudok telefonálni a szüleimnek, úgy hogy wifin vagyunk mindketten, tippet elfogadok :) Amihez nem kell beírni a saját telefonszámom, mint fpl a fringe-nél, mert webparanoiám van :P és nem szívesen adok meg személyes adatokat. A facebook app-al is megjártam már ami csak megerősítette ezt.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “E-széria”