Nokia E52

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
equifan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014-07-12 szomb. 01:36:59
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: equifan »

Ezek szerint akkor biztonsági mentést sem tudok csinálni, mert BT-ről az meg nem megy. Valamiért, pedig továbbra is néma a telefon, és már nem tudok mást kipróbálni. És már az új felmásolt zenéket sem ismeri fel, ezért is megcsináltam volna a hard resetet.
Most dugjak bele egy számítógép hangfalat, hogy meghalljam ha valaki hív? Csak utcán ez nem igazán praktikus...
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Macika »

equifan írta:Ezek szerint akkor biztonsági mentést sem tudok csinálni, mert BT-ről az meg nem megy. Valamiért, pedig továbbra is néma a telefon, és már nem tudok mást kipróbálni. És már az új felmásolt zenéket sem ismeri fel, ezért is megcsináltam volna a hard resetet.
Most dugjak bele egy számítógép hangfalat, hogy meghalljam ha valaki hív? Csak utcán ez nem igazán praktikus...
Próbáld meg lementeni a telefonkönyvet szólóban, meg az üzeneteket és annyi!

A többit nem érdemes menteni.

Ha full mentést csinálnál, majd resetet és vissza a full mentést, akkor nem csináltál semmit, hiszen a zsúfoltság is visszakerül a telóra...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
equifan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014-07-12 szomb. 01:36:59
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: equifan »

Pár régi témát, meg app-ot mentettem volna meg, aminek nincs meg a telepítője, és már sem a neten sem a nokia store-ban sincs ott (pl skype)
De igazad van, szakítsunk a múlttal, van épp elég téma még a neten, és a skype sem működik már egy ideje, sem nekem, sem apámnak, gondolom valakik megunták az ingyen telefonálgatást.
Remélem a többi általam használt app-hoz találok majd telepítőt :)
Már ha névjegyzék, és az üzenetek bizt.mentése megy BT-ről.... Meg a visszaállítás is remélhetőleg menni fog....
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Macika »

equifan írta:Pár régi témát, meg app-ot mentettem volna meg, aminek nincs meg a telepítője, és már sem a neten sem a nokia store-ban sincs ott (pl skype)
De igazad van, szakítsunk a múlttal, van épp elég téma még a neten, és a skype sem működik már egy ideje, sem nekem, sem apámnak, gondolom valakik megunták az ingyen telefonálgatást.
Remélem a többi általam használt app-hoz találok majd telepítőt :)
Már ha névjegyzék, és az üzenetek bizt.mentése megy BT-ről.... Meg a visszaállítás is remélhetőleg menni fog....
Sajnos nagyon hektikusan működik a Nokia Suite biztonsági mentése, mondanám, hogy a full reset előtt próbáld meg (hátha van lehetőséged) visszatölteni egy másik készülékre. Ha sikerül, nyugodt lehetsz, meglesz a mentésed. Ha nem, csinálj újat, mindaddig, míg nem lesz visszamásolható.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
equifan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014-07-12 szomb. 01:36:59
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: equifan »

És mi a helyzet az elmentett GPS pontokkal? írjam ki a címeket papírra ceruzával, és majd vegyem fel őket újra? (több is van) Mert nincs erre külön listapont a biztonsági mentésnél.
Vagy ez is benne van a programok résznél? De azt írtad, hogy akkor visszamásolja már törölt app-ok a régi szemetét is.
Ösztönösen tudtam én, miért halogatom 2 éve ezt a resetet :)
De hang nélkül nem jó.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Damir »

Szia!

Nincs túl sok SMS-ed? E52-nél én már tapasztaltam olyat, hogy nem volt sms hang, mert túl sok sms volt benne. Ki lett törölve majdnem mind, és szépen megjött a hang is.
equifan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014-07-12 szomb. 01:36:59
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: equifan »

Köszönöm,
ilyet nem tudtam, hogy lehetséges. Nem tudom mi az a 'túl sok'. Van egy pár, de nem csak sms hangom nincs, semmilyen. De ha elkezdem kitörölgetni őket és nem jön meg a hang akkor meg sajnálni fogok párat, bár nyilván vannak kevésbé fontosak is. De a majdnem mind az nem hangzik jól :)
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Damir »

equifan írta:Köszönöm,
ilyet nem tudtam, hogy lehetséges. Nem tudom mi az a 'túl sok'. Van egy pár, de nem csak sms hangom nincs, semmilyen. De ha elkezdem kitörölgetni őket és nem jön meg a hang akkor meg sajnálni fogok párat, bár nyilván vannak kevésbé fontosak is. De a majdnem mind az nem hangzik jól :)
Nem akarok hülyeséget mondani, de talán 3-400 felett volt..... :roll: Csak tippelgetni tudok, úgyhogy semmi sem 100%-os megoldás, amit írok. Esetleg nem tettél fel valami progit, vagy kezdtél el használni egyet az eddig nem használtak közül?

Láttam, hogy a kábelt írja, hogy csatlakoztasd, nincs valamelyik ismerősödnek egy?
equifan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014-07-12 szomb. 01:36:59
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: equifan »

300-400 biztos nincs, azért nem rakok el mindent :)
Nem módosítottam semmit. Programtelepítés nem volt, és nem kezdtem használni újat se. Előtte egy nappal másoltam fel egy új albumot a nokia suite zenetár menüjével. De nem ez volt az első album amit az évek alatt felmásoltam. De ez volt az első ami nem jelent meg a készüléken zenelejátszóban.
Még az a legvalószínűbb elméletem eddig, hogy kontakthibás lett a fejhallgató-kimenet, és úgy veszi, hogy állandóan be van dugva, ezen meg nem fog segíteni a hard reset sem. Bár nincs semmi baj a hangzással fejhallgatón keresztül, nem recseg.

Egyik ismerősömék sincs Nokiája, vagy olyan telefonja amihez mikro usb kábel kéne, de ha nekem 3-ból egyet sem fogad el, nem hinném, hogy másé akkor jobb lenne, mint írta Macika is.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára equifan 2014-07-12 szomb. 23:57:29-kor.
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Macika »

equifan írta:300-400 biztos nincs, azért nem rakok el mindent :)
Még az a legvalószínűbb elméletem eddig, hogy kontakthibás lett a fejhallgató-kimenet, és úgy veszi, hogy állandóan be van dugva, ezen meg nem fog segíteni a hard reset sem. Bár nincs semmi baj a hangzással fejhallgatón keresztül, nem recseg.
ÉS a felmásolt zenéknél nincs kontakthiba?
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “E-széria”