Nokia E51

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
cml
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 15:01:04
Készüléktípus: Galaxy S Duos 2 S7582
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: cml »

Sajnos régóta nincs már ilyen készülékem, de úgy hallottam, hogy a régebbi skype verziók nem mennek, így tkp. megszűnt a skype ezekre a telefonokra. A Mobilevoipra azt tudom mondani, hogy telepítsd a legrégebbi, 0,1-es verziót, ha van rá mód, akkor egy hard reset után. Egyenleget nem fog kiírni, és ha jól emlékszem az sms se fog menni, csak a hívás. Ha ez nem kivitelezhető, akkor állítsd be a saját kliensét a szolgáltatódhoz, nem bonyolult az sem, és jó a kliens is. Persze egyenleginfó és sms itt sem lesz.
Zsoltszeifert
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009-02-08 vas. 11:39:04
Készüléktípus: Nokia E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: Zsoltszeifert »

Szia.
Köszönöm szépen infót!
Próbáltam régebbieket mobilevoip, de a legelső kiadást nem.
Tényleg, mobilevoip_0.1 ment csak fel rá!

Skype más kliens progin keresztül sem lehetne használni?
cml
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 15:01:04
Készüléktípus: Galaxy S Duos 2 S7582
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: cml »

Nincs mit. Skype terén sajnos nem tudok ilyenről. A Fringből és a Nimbuzzból is kiszedték már régen.
anubisz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013-11-25 hétf. 14:22:25
Készüléktípus: Nokia X6 NokiaE51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: anubisz »

Zsoltszeifert írta:Sziasztok.
E51-hez működő Skype keresek, wifi használatra!

Régi skype nem megy.

Más:

Mobile voip nem települ
Legújabb és régebbi változatokat is próbáltam.
Telepítési menet: indul telepítés ... telepítési állapot, zöld csík 1/4 -ig elmegy és ennyi, vagy keresztbe csíkos zöld fehér csik végig, de nem történik semmi!
Ha telepítést másik verzióval próbálom, kiírja, hogy az előző amit próbáltam fent van és cserélem-e! De nincs fent!

Ötletek?
Szia!

Ha érdekel még Skype Wi-Fi használattal, én szívesen megosztom veled azt a verziót, amit én használok:
https://www.dropbox.com/s/8xgw3ywr09r5d ... _0_12.sisx
Próbáld ki, hátha nálad is működik.
Zsoltszeifert
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009-02-08 vas. 11:39:04
Készüléktípus: Nokia E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: Zsoltszeifert »

Nagyon köszönöm szépen Skype verziódat! :-)
Telefonra felment, dátum visszaállítás után!
Délután kipróbálom! Majd megírom eredményt!
anubisz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013-11-25 hétf. 14:22:25
Készüléktípus: Nokia X6 NokiaE51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: anubisz »

Zsoltszeifert írta:Nagyon köszönöm szépen Skype verziódat! :-)
Telefonra felment, dátum visszaállítás után!
Délután kipróbálom! Majd megírom eredményt!
Nagyon szívesen! Remélem, minden rendben lesz.
Zsoltszeifert
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009-02-08 vas. 11:39:04
Készüléktípus: Nokia E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: Zsoltszeifert »

Hát!
3 próbáltam, nagyrészt csak sokáig gondolkodott csatlakozás. Egyszer amikor "beindult", telefonkönyv neveket mutatta indulásnál és Skype ismerősök neve sehol !? Ez, hogy hogy !?
anubisz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013-11-25 hétf. 14:22:25
Készüléktípus: Nokia X6 NokiaE51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: anubisz »

Zsoltszeifert írta:Hát!
3 próbáltam, nagyrészt csak sokáig gondolkodott csatlakozás. Egyszer amikor "beindult", telefonkönyv neveket mutatta indulásnál és Skype ismerősök neve sehol !? Ez, hogy hogy !?
Szia!

Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült. Tudom, hogy téged nem vigasztal az, hogy nálam működik. Gondolom újraindítással próbálkoztál már. Azt viszont még most sem értem, miért kellett telepítéshez a dátumot visszatekerni?
Esetleg még a teló szoftverének verzió száma lehet különböző. Sajnos nincs ötletem, de hátha valaki tud majd segíteni.
Még valami Próbálj kutakodni ezen az oldalon:
http://gallery.mobile9.com/topic/?ii=1596&tp=skype
sagyuri
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014-01-26 vas. 06:24:54
Készüléktípus: Nokia E51 Nokia PremiCell CB76
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: sagyuri »

Üdvözlet!

Mivel a (már a második!) E51-esem a teljes fizikai leamortizálódás határán volt, kaptam ajándékba egy egészen újszerű példányt. A PCSuite-tal átmentettem minden fontosat és átkerült bele a microSD is, amin egy rakat zene is van. No már most a problémám az, hogy ha pl. a profiloknál állítom be a csengő-, SMS-jelző- stb. hangokat, akkor látok mindent a kártyán és a telefonon, több száz hang közül tudok választani. Ha a telefonkönyvben akarok névhez egyedi csengést rendelni, akkor már csak a "Hangok letöltése / Alap csengőhang" kéttagú lista jön fel, semmi más. (Ez még nem is lenne akkora gond, mert ha a Fájlkezelővel a zenék mappájából bármelyiket elindítom, akkor a Zenelejátszóban ott az opció, hogy az adott hangot akár általános csengőhangként, akár emberhez is tudom rögzíteni. Tehát bár ez sem normális működés, de kezelhető probléma.)
Az igazi gondom a naptár funkcióval és az órával (pontosabban az ébresztéssel) van: naptári jelzőhangként és ébresztő hangként is csak három opciót kapok: "Hangok letöltése / Alapért. hang / Ki". Miért nem látom a készülék memóriájában és az SD kártyán lévő hangokat? És hogy tudnám elérni, hogy azok is láthatók és kiválaszthatók legyenek? (Gondolom nem kell ecsetelni, hogy az "Alapért. hang" eléggé gyík; arra aztán három óra alvás után nem fog felébredni az ember, még ha tíz centire van a fülétől, akkor sem...)

Kösz előre is, ha tud valaki segíteni... :yes:
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: Damir »

sagyuri írta:Üdvözlet!

Mivel a (már a második!) E51-esem a teljes fizikai leamortizálódás határán volt, kaptam ajándékba egy egészen újszerű példányt. A PCSuite-tal átmentettem minden fontosat és átkerült bele a microSD is, amin egy rakat zene is van. No már most a problémám az, hogy ha pl. a profiloknál állítom be a csengő-, SMS-jelző- stb. hangokat, akkor látok mindent a kártyán és a telefonon, több száz hang közül tudok választani. Ha a telefonkönyvben akarok névhez egyedi csengést rendelni, akkor már csak a "Hangok letöltése / Alap csengőhang" kéttagú lista jön fel, semmi más. (Ez még nem is lenne akkora gond, mert ha a Fájlkezelővel a zenék mappájából bármelyiket elindítom, akkor a Zenelejátszóban ott az opció, hogy az adott hangot akár általános csengőhangként, akár emberhez is tudom rögzíteni. Tehát bár ez sem normális működés, de kezelhető probléma.)
Az igazi gondom a naptár funkcióval és az órával (pontosabban az ébresztéssel) van: naptári jelzőhangként és ébresztő hangként is csak három opciót kapok: "Hangok letöltése / Alapért. hang / Ki". Miért nem látom a készülék memóriájában és az SD kártyán lévő hangokat? És hogy tudnám elérni, hogy azok is láthatók és kiválaszthatók legyenek? (Gondolom nem kell ecsetelni, hogy az "Alapért. hang" eléggé gyík; arra aztán három óra alvás után nem fog felébredni az ember, még ha tíz centire van a fülétől, akkor sem...)

Kösz előre is, ha tud valaki segíteni... :yes:
Szia!
A beállításokat is visszatöltötted a mentésből? Gondolom a szoftver verziója a legfrissebb, ugye? Mielőtt rátöltötted a mentést, azelőtt voltak ezek az opciók?
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “E-széria”