Nokia E51

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
Avatar
TommyX
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 21:10:52
Készüléktípus: Nokia Lumia 1520 + 808 PV
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Somogy-megye
Has thanked: 0
Been thanked: 33 times
Kapcsolat:

Nokia E51

Hozzászólás Szerző: TommyX »

Készülékinfó
Teszt
Kép

Nokia E51 Firmware V400.34 Is Hacked By PNHT
(A 400 sw hackelése.)


1. töltsd le a product kódodnak megfelelő sw-t és másold a "C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-244\" mappába(nálam ez a "C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-244\" mappa)
Navifirmel

Kép

2. töltsd le a módosított fájlt (vagy innen http://www.sendspace.com/file/9lkqex esetleg innen http://www.megaupload.com/?d=0QFH1TD2 ) és másold a "C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-244\" mappába(nálam ez a "C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-244\" mappa), az ottlévő fájlt írd felül (kivéve ha phoenixel flashelsz)

3. flasheld a telefont phoenixel vagy jafal

phoenix
Kép
Kép
Kép
Kép

flashing/frimware update

Kép

tallózd be a gépről a módosított fájlt

Kép
jaf
Kép
Kép

ezután a C:\RP_Patches.zipből az open4all patchet másold az E:\Patches mappába és rompatcherban aktiváld
a patch nemindul automatikusan ezért érdemes feltenni a Rompatcher plus 2.3-at

Kép

Köszönet érte maniac86-nak!
Kép

Hand's Up Music isn't dead as long as we're alive \O/
Kezdő N8 tulajok számára ajánlott!
Nyugodj Békében KilleR! :cry3:
IPHUN
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 09:17:25
Készüléktípus: E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: IPHUN »

Sziasztok!
Van egy "kis" problémám:
Tegnap este kipróbáltam a Nokia Maps Loadert. A telefont összekapcsoltam a géppel és erre a program kiírta, hogy "updating phone information" gondoltam jó legyen, a frissités az frissítés (Ez előtt letöltöttem sajátkezűleg Európa összes fővárosát plussz teljes Magyarorszát térképet.) Kb. 5 óra múlva abbahagyta és kirakta a listát, hogy mit rakjak rá. Kiválasztottam Magyarországot (34 Mb) és ráraktam.
Ezután levettem és elindítottam a Mapsot.
Az eredmény az lett, hogy csak Magyarország maradt meg az összes többi térképem eltünt, megnéztem előtte a cities mappa 190 Mb volt most 34 Mb.
Fogtam a régi kártyámat és elkezdtem visszamásolni csak én hülye az új kártya adatait (34 Mb) másoltam át a régire ezáltal 224 Mb lett a régi kártyám (sajnos felülírtam minden adatot) A régi térképek megvannak de az a baj, hogy a Maps meghülyült bizonyos útvonalakat nem tud kiszámolni azonkívűl szintén bizonyos útvonalak számításánal egyszerűen kilép a program.
Mostmár sajnos tanácstalan vagyok :(
Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv.: IPHUN
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

IPHUN írta:Sziasztok!
Van egy "kis" problémám:
Tegnap este kipróbáltam a Nokia Maps Loadert. A telefont összekapcsoltam a géppel és erre a program kiírta, hogy "updating phone information" gondoltam jó legyen, a frissités az frissítés (Ez előtt letöltöttem sajátkezűleg Európa összes fővárosát plussz teljes Magyarorszát térképet.) Kb. 5 óra múlva abbahagyta és kirakta a listát, hogy mit rakjak rá. Kiválasztottam Magyarországot (34 Mb) és ráraktam.
Ezután levettem és elindítottam a Mapsot.
Az eredmény az lett, hogy csak Magyarország maradt meg az összes többi térképem eltünt, megnéztem előtte a cities mappa 190 Mb volt most 34 Mb.
Fogtam a régi kártyámat és elkezdtem visszamásolni csak én hülye az új kártya adatait (34 Mb) másoltam át a régire ezáltal 224 Mb lett a régi kártyám (sajnos felülírtam minden adatot) A régi térképek megvannak de az a baj, hogy a Maps meghülyült bizonyos útvonalakat nem tud kiszámolni azonkívűl szintén bizonyos útvonalak számításánal egyszerűen kilép a program.
Mostmár sajnos tanácstalan vagyok :(
Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv.: IPHUN

szedd le megrakd újra az egészet :!:
http://s60web.extra.hu/nokiamaps.php
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
IPHUN
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 09:17:25
Készüléktípus: E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: IPHUN »

De az adatbázist is töröljem?
Nem lehet valahogy megmenteni?
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

IPHUN írta:De az adatbázist is töröljem?
Nem lehet valahogy megmenteni?
Utana ujbol le tudod szedni a map loaderrel, amit csak akarsz.sztem felesleges ide oda mentegetni.csak megzavarodik!
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Nekrofil
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 15:16:21
Készüléktípus: E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: Nekrofil »

Sziasztok!
olyan kérdésem lenne,hogy ma visszakaptam a telómat szoftverfrissítés után,de az exportált smseimet nemtudom importálni...hogy tudám visszatenni az smseket?PC suite al próbálkozok,de inaktív az import menüpont!Névjegyzéket sikerült
csori23
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 15:41:44
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: csori23 »

Sziasztok.
Lenne 1 kérdésem. E teló wifi MAC cimét át lehet valahogy irni?
Ha igen,akkor hogyan?
Elöre is kösz a helpet.
Avatar
C D
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 17:01:45
Készüléktípus: iPhone 3GS + XPERIA X8
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: C D »

Sziasztok,
E51-hez keresek videós szétszedési útmutatót. Úgy látom, hogy a youtube-ról már leszedték ezeket, és a google-ben sem találtam értelmes találatot az "e51 disassembly" kulcsszóra.
Kérem aki tud valamilyen linket vagy videó(adok majd email címet), Segítsen!
direwolf
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 13:43:49
Készüléktípus: Nokia E71
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: direwolf »

Sziasztok!

Akadt egy kis problémám. Frissítettem a teló firmwaret, előtte mentettem mindent a PC Suit-at. Után szépen vissza is állított mindent, kivéve a hozzáférési pontokat. Próbáltam a Nokia honlapján a konfigurátorral elküldetni a szolgáltatóspecifikus beállításokat (T-Mobile) de azt írja, hogy ezt a telefonon kell a konfig-wizard operator opciójával. Na ilyen az enyémen nincs (mármint az opció, csak az email, meg az adóvevő), se angol se magyar nyelven :? Mindegy gondoltam, akkor T-Mobile-tól beszerzem. El is küldték, működik is. Viszont elég agyament neveket adott, így próbáltam visszanevezni az eredetire. Na ekkor jött a második pofáraesés: azt írja, hogy olyan nevű már létezik :shock:
Szóval megvannak a régiek, csak nem látszanak a listában??? Valaki találkozott már ilyen buggal? Lehet tenni valamit ellene?
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

törölj ki mindent :!: és vedd ki a sím kártyát és rakd vissza :!: utána ott lesz minden :!: nekem így jó volt :!:
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “E-széria”