Nokia E66

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Xaba írta:
Todo írta: Ha Ovival frissítesz kell a hard reset, ha phoenixel akkor nem! Az E66-ra a legfrisebb firmware a 510.21.9 amiről itt olvashatsz bővebben:
http://www.esphoneblog.com/2010/07/02/n ... og-inside/
Mondjuk én csak töröm az angolt:(
Google fordítóval le lehet fordítani, úgy már meg lehet érteni. Nem a legjobb, de jobb a semminél. Itt a fordított weboldal.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Xaba
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011-03-31 csüt. 15:47:51
Készüléktípus: E66 + [SE W660]
Has thanked: 16 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: Xaba »

Mi történik a telefonommal? A délben még semmi baja sem volt. Most meg nem megy egy gomb se rajta:-S a soft most volt újratéve, rendesen működik. Bár eléggé lassú a telefon. Most meg nem mennek a gombok... nem értem?? Mit tegyek?

Egy ismerősöm szerint szoft. probléma! Lehetséges?
InGram
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-08-24 szer. 14:03:33
Készüléktípus: Nokia E66
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: InGram »

Üdv. ! Noki E66 telóm minden bekapcsoláskor kéri az időt meg dátumot......1 hete kezdte.....és ez elég nagy baj...mert minden reggel bekell újra pötyögni a dátumokat. És így az ébresztő sem müködik. Ami mégnagyobb baj. Valami ötlet ?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: potter55 »

InGram írta:Üdv. ! Noki E66 telóm minden bekapcsoláskor kéri az időt meg dátumot......1 hete kezdte.....és ez elég nagy baj...mert minden reggel bekell újra pötyögni a dátumokat. És így az ébresztő sem müködik. Ami mégnagyobb baj. Valami ötlet ?
Sajnos csak a formázást tudom javasolni. Vagy nem kapcsolod ki a telefont.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
abaal
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-09-27 kedd 21:26:06
Készüléktípus: nokia e66
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: abaal »

Csao!

pár hónapja boldog tulajdonosa lettem egy nokia e 66-osnak, használtan sikerült vennem egy kisebb okotogoni boltban pesten. Na a baj az, hogy a teló orangeos lehetett, valószínűleg szlovák, mivel az ottani szolgáltató van regisztrálva neki... Namost nem tudom a fenének se updatelni a szoftwaret pedig a sok fagyás és lassú reagálás elkerülése végett jó lenne. :(

Próáblnám phoenixel frissíteni aztán gondoltam majd a garancia miatt még visszaállítom kódokat, de már a programok letöltésénél elakadok, a phoenix nem jön le végig, mindíg megszakad, a firmware letöltés is ugyanezt csinálja, aztán meg egy órát várhatok, hogy újra elkezdhessem a letöltés ami megint megszakad... :angry: szóval nagyon kezdem unni, nokia ovi suite, meg a frissítő progi meg se mozdulnak azt írják 400.xy a legújabb firmware... :no: windows 7 64bites rendszerem van, akárhogy kapcsolom ki be a tűzfalat, routert, admin joggal indítom ezekkel nem megy... gondolom már maga szolgáltató letiltotta a frissítést... :roll:

Szóval, tudnátok tippet adni, hogyan tudnám megoldani házilag a frissítést, updatelést, vagy hagyjam a fenébe vigyem el egy szervízbe? :roll: Ha adtok egy normális linket amiről le is jönne a phoenix meg a firmware azzal már tudnék talán frissíteni... leírásokat már végigolvastam, felkészültem, csak éppen kivitelezni nem tudok semmit.... Előre is köszönöm a segítséget!
nedudgi78
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009-02-13 pén. 19:08:22
Készüléktípus: E 66 ZTE Blade Motorola Razr
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: nedudgi78 »

abaal írta:Csao!

pár hónapja boldog tulajdonosa lettem egy nokia e 66-osnak
http://www.megaupload.com/?d=B3BNUW34
Tiltott fájlmegosztó!/file/109o8a61/rm-343 ... .0_E66.exe
A Phoenix és a fw. leírás meg a Pfoenix topic első oldala.
These users thanked the author nedudgi78 for the post:
abaal (2012-02-16 csüt. 19:01:43)
Rating: 2.63%
abaal
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-09-27 kedd 21:26:06
Készüléktípus: nokia e66
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: abaal »

Köszi, de pont innen próbálom leszenvedni ezeket már egy ideje... ezért akartam valami alternatív linkeket kérni... na jó, ha meglesznek valahogy akkor felrakom őket egyben, hogy meglegyen mindenkinek legközelebb... :)
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: potter55 »

abaal írta:Köszi, de pont innen próbálom leszenvedni ezeket már egy ideje... ezért akartam valami alternatív linkeket kérni... na jó, ha meglesznek valahogy akkor felrakom őket egyben, hogy meglegyen mindenkinek legközelebb... :)
Itt találsz letöltő linket a Phoenix-hez és egy Navfirm nevű programot, amivel le tudod szedni a magyar szoftvert.
These users thanked the author potter55 for the post:
abaal (2012-02-16 csüt. 19:01:28)
Rating: 2.63%
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: Todo »

abaal írta:Köszi, de pont innen próbálom leszenvedni ezeket már egy ideje... ezért akartam valami alternatív linkeket kérni... na jó, ha meglesznek valahogy akkor felrakom őket egyben, hogy meglegyen mindenkinek legközelebb... :)
Szerintem erről az oldalról: viewtopic.php?f=82&t=2885 ellátogatsz innen: "-Kellékek a módosításhoz, főzéshez: Megosztás"
a megosztásra és itt megtalálod a phoenixet és a navifirm progit is és egyszerűen letölthetőek! A navifirmnek viszont van már újabb verziója itt:
http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=43692
These users thanked the author Todo for the post:
abaal (2012-02-16 csüt. 19:01:33)
Rating: 2.63%
Schlosser88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-12-14 szer. 09:04:40
Készüléktípus: Nokia E66
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: Schlosser88 »

Sziasztok!

A következő problémával kapcsolatban érdekelne a véleményetek, tanácsotok:

egy PalmOS kéziszámítógéppel szeretnék Bluetooth segítségével csatlakozni az E66-hoz és használni annak mobilinternetét (tehát tárcsázós modemként szeretném használni a telefont, Bluetooth-on keresztül). Az E66-on a mobilinternet be van állítva (Telenor), önmagában működik. A kéziszámítógéppel megtörtént az összepárosítás, beállítottam a kapcsolatot, tud is csatlakozni az E66-ra, még a ping is megy, de a kéziszámítógépen lévő programok nem tudják használni az mobilnetet.

Van ötletetek, hogy ez mitől lehet?
Az E66-on külön nem állítottam be semmit. Tudok ott valamit csinálni (pl. nem találtam olyan beállítást a Bluetooth menüben, hogy engedélyezze a csatlakozó eszköznek, hogy DUN-ként használja a telefont)?

Köszi!
Schlosser
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “E-széria”