Nokia E66

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: Damir »

voyagergabi írta:Aza helyzet h a galéria behúzza a telepített progik képeit, anyagait is, de többnyire szrul nyitja meg. hozzá nemértők a telelfonban törlik a galériából, így a kártyáról is, és máris nem fut a progi. Ettől óvnék ha tudnék.
X-plore-al át lehet állítani rejtettre a fájlt, azt hiszem ki-bekapcs után már nem látszódik majd. Esetleg a kártyát kéne ki-be tenni.
calibra558
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-12-16 szer. 18:17:59
Készüléktípus: Nokia e65 + e66
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: calibra558 »

Sziasztok!
Van egy Nokia E66 telóm, pár hónapja vettem.
Szoktam vele videókat készíteni, de amikor a gépen illetve telefonon lejátszom a videót, akkor a hang késik. Próbáltam szoftvert frissíteni Nokia PC Suite programmal, de mindig azt írja ki, hogy nincs frissebb szoftver a telómhoz.
Valakinek van valami ötlete, hogy hogyan lehetne a problémát megoldani?

Megpróbáltam a videót nem memóriakártyára menteni, hanem simán a teló memóriájába, de akkor is ugyanez volt a hiba.

http://www.youtube.com/watch?v=5IxaTnx0r4I

Itt egy videó, amiben elég jól ki lehet venni, hogy mennyire is késik a hang... :confused3:
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: Damir »

calibra558 írta:Sziasztok!
Van egy Nokia E66 telóm, pár hónapja vettem.
Szoktam vele videókat készíteni, de amikor a gépen illetve telefonon lejátszom a videót, akkor a hang késik. Próbáltam szoftvert frissíteni Nokia PC Suite programmal, de mindig azt írja ki, hogy nincs frissebb szoftver a telómhoz.
Valakinek van valami ötlete, hogy hogyan lehetne a problémát megoldani?

Megpróbáltam a videót nem memóriakártyára menteni, hanem simán a teló memóriájába, de akkor is ugyanez volt a hiba.

http://www.youtube.com/watch?v=5IxaTnx0r4I

Itt egy videó, amiben elég jól ki lehet venni, hogy mennyire is késik a hang... :confused3:
Szia!

Phoenix-el tedd fel a legfrissebbet, hátha az megoldja a problémát. Euro3-as verziót keress, abban van magyar nyelv. Ha esetleg van garid, akkor vidd be boltba, hogy tegyék rá a legfrissebbet.

Mindened törlődni fog, úgyhogy készíts mentést a névjegyről, üzenetekről, jegyzetekről és a naptárról, a beállításokról ne!
Xaba
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011-03-31 csüt. 15:47:51
Készüléktípus: E66 + [SE W660]
Has thanked: 16 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: Xaba »

Sziasztok, most vásároltam egy ilyen telefont, használtan. Nagyon-nagyon tettszik. Annyi a problémám, hogy le van lassulva és újra kell tegyem a szoftvert és talán kell vegyek egy új aksit, mert elég gyengén bírja:-(
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Xaba írta:Sziasztok, most vásároltam egy ilyen telefont, használtan. Nagyon-nagyon tettszik. Annyi a problémám, hogy le van lassulva és újra kell tegyem a szoftvert és talán kell vegyek egy új aksit, mert elég gyengén bírja:-(
Próbáld ki a hard reset-et (oldal közepe), az is lepucol mindent.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Xaba
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011-03-31 csüt. 15:47:51
Készüléktípus: E66 + [SE W660]
Has thanked: 16 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: Xaba »

potter55 írta:
Xaba írta:Sziasztok, most vásároltam egy ilyen telefont, használtan. Nagyon-nagyon tettszik. Annyi a problémám, hogy le van lassulva és újra kell tegyem a szoftvert és talán kell vegyek egy új aksit, mert elég gyengén bírja:-(
Próbáld ki a hard reset-et (oldal közepe), az is lepucol mindent.
De nincsen leterhelve! Kevés dolog van rajta! sőt.. szinte semmi sincs rajta. De maga a telefon nagyon lassú. 77-óra volt vele beszélve, olyan állapotban van, mintha vitrinben tartották volna:D. Egy éve és 4 hónapja van használatban a telefon. Az aksiját megölték a sok wifizéssel(szerintem). Tehát semmi képpen nem ártana újratenni a szoftvert, mert elég régi már.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Xaba írta: De nincsen leterhelve! Kevés dolog van rajta! sőt.. szinte semmi sincs rajta. De maga a telefon nagyon lassú. 77-óra volt vele beszélve, olyan állapotban van, mintha vitrinben tartották volna:D. Egy éve és 4 hónapja van használatban a telefon. Az aksiját megölték a sok wifizéssel(szerintem). Tehát semmi képpen nem ártana újratenni a szoftvert, mert elég régi már.
De egy használt telefonnak sosem árt egy jó formázás. :)
These users thanked the author potter55 for the post:
Xaba (2011-07-21 csüt. 13:50:01)
Rating: 2.63%
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Xaba
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011-03-31 csüt. 15:47:51
Készüléktípus: E66 + [SE W660]
Has thanked: 16 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: Xaba »

A szoft-ot mindenképpen újra szeretném tenni! Érdemes akkor hard reset? Előtte, utána? (Hol lehet infokat kapni, hogy miben jobb, az új szoft. mi van rajta, ami az eredetin nincs?! )
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: Todo »

Xaba írta:A szoft-ot mindenképpen újra szeretném tenni! Érdemes akkor hard reset? Előtte, utána? (Hol lehet infokat kapni, hogy miben jobb, az új szoft. mi van rajta, ami az eredetin nincs?! )
Ha Ovival frissítesz kell a hard reset, ha phoenixel akkor nem! Az E66-ra a legfrisebb firmware a 510.21.9 amiről itt olvashatsz bővebben:
http://www.esphoneblog.com/2010/07/02/n ... og-inside/
These users thanked the author Todo for the post:
Xaba (2011-07-24 vas. 10:28:13)
Rating: 2.63%
Xaba
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011-03-31 csüt. 15:47:51
Készüléktípus: E66 + [SE W660]
Has thanked: 16 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: Xaba »

Todo írta: Ha Ovival frissítesz kell a hard reset, ha phoenixel akkor nem! Az E66-ra a legfrisebb firmware a 510.21.9 amiről itt olvashatsz bővebben:
http://www.esphoneblog.com/2010/07/02/n ... og-inside/
Mondjuk én csak töröm az angolt:(
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “E-széria”