Nokia E66

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
kras
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011-02-11 pén. 19:06:04
Készüléktípus: E66
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: kras »

Sziasztok. Mar cca. 3 eve tulajdonosa vagyok az E66-nak. Egesz idaig problemamentes volt a mukodese. Elvileg most is minden ok csak az a baj, hogy a telefon idaig 4 napot birt toltes nelkul es most vmi miatt 3 napra csokkent. Energy Pro segitsegevel merem a fogyaszt es azt veszem eszre hogy par allando idokozonkent vmi nagyon megnoveli a fogyasztast es az amugy 0,04W atlagos fogyasztasom is megnovekedett 0.06-0.07 re. Nem a Garminos problema a gond mert azt mar kiiktattam, hanem vmi mas. Szoval szerintem vmi alkalmazas a fut a hatterben ami fogyassza az aksit.

TaskMan szerint ezek futnak:EiksrvBack, vmi ismeretlen(fajl nev appshell.ini), fokepernyo, telefon, sysap, main,ledcontroll,vcommandmanager,DevEncStarter,essysapp,anykey,vcommandmanager,Autolock,nokia_xmppserver,nevjegyzek, naplo,es a vegen free memory 58.8Mb

sajnos ezekrol az alkalmazasokrol nem tudok semmit, esetleg tudnatok segiteni hogy mi okozza a galibat?

u.i.: vcommandmanager 2x fut de nem tudom leallitani az alkalmazast, azt hogy mi miatt azt nem tudom.
400.21.013 soft fut rajta

Segitsetek!
Koszonom elore is
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: Todo »

kras írta:Sziasztok. Mar cca. 3 eve tulajdonosa vagyok az E66-nak. Egesz idaig problemamentes volt a mukodese. Elvileg most is minden ok csak az a baj, hogy a telefon idaig 4 napot birt toltes nelkul es most vmi miatt 3 napra csokkent. Energy Pro segitsegevel merem a fogyaszt es azt veszem eszre hogy par allando idokozonkent vmi nagyon megnoveli a fogyasztast es az amugy 0,04W atlagos fogyasztasom is megnovekedett 0.06-0.07 re. Nem a Garminos problema a gond mert azt mar kiiktattam, hanem vmi mas. Szoval szerintem vmi alkalmazas a fut a hatterben ami fogyassza az aksit.

TaskMan szerint ezek futnak:EiksrvBack, vmi ismeretlen(fajl nev appshell.ini), fokepernyo, telefon, sysap, main,ledcontroll,vcommandmanager,DevEncStarter,essysapp,anykey,vcommandmanager,Autolock,nokia_xmppserver,nevjegyzek, naplo,es a vegen free memory 58.8Mb

sajnos ezekrol az alkalmazasokrol nem tudok semmit, esetleg tudnatok segiteni hogy mi okozza a galibat?

u.i.: vcommandmanager 2x fut de nem tudom leallitani az alkalmazast, azt hogy mi miatt azt nem tudom.
400.21.013 soft fut rajta

Segitsetek!
Koszonom elore is
Ha nem telepítettél semmit mióta észrevetted, hogy csökkent az aksi készenléti ideje, akkor nem lehetséges, hogy az aksi kezd egy kicsit fáradni? Elvégre 3 éves és mint tudjuk semmi nem tart örökké!
droland1978
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2009-02-15 vas. 08:15:14
Készüléktípus: C5-00
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: droland1978 »

Az aksi kezd fáradni, de a 3 nap még bőven jó. Majd ha két nap lesz, akkor majd veszel, olcsóbb is lesz, meg akkor lesz új. Ha most veszel, akkor hamarabb lesz öreg az új is.
ingram56
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-05-31 csüt. 14:42:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: ingram56 »

Jó a teló
Tiger1
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012-03-31 szomb. 15:33:56
Készüléktípus: E52 + E66
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: Tiger1 »

Hali :)
Vettem egy E66-ot használtan, és egy olyan gondom lenne, hogy a Wifi-re nem mindig csatlakozik. Az átjáró nem válaszol üzenetet dobja ki, ha nem akar csatlakozni. Mit lehet ilyenkor tenni?
Illetve valaki tud olyan programot, amivel a vaku folyamatosan világít? Elemlámpaként szeretném használni :lol: Itt a programokat próbáltam(csak amiket nem kellett szignózni), de nem működtek :sad:
SensationxXx
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-09-21 pén. 20:44:24
Készüléktípus: E66
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: SensationxXx »

Sziasztok ! Elfelejtettem a biztonsági kodomat 6 orája guglizok de 3-4 programot letöltve sem akar menni se nss el se mobile ex el sem nem hajlando beolvasni a telt a pc suit gond nélkül megy kérném a segitségetek

skypeom sensation.mp
Avatar
Béla
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009-06-09 kedd 20:16:16
Készüléktípus: C7 charcoal black
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Százhalombatta
Has thanked: 28 times
Been thanked: 54 times

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: Béla »

SensationxXx írta:Sziasztok ! Elfelejtettem a biztonsági kodomat 6 orája guglizok de 3-4 programot letöltve sem akar menni se nss el se mobile ex el sem nem hajlando beolvasni a telt a pc suit gond nélkül megy kérném a segitségetek

skypeom sensation.mp
Ezt próbáltad már : JAF http://www.smartnews.hu/2010/08/firmwar ... itsegevel/

Biztonsági kód kiolvasása:
Ez csak abban az esetben lehetséges, ha nem zártuk le a telót és csatlakoztatni tudjuk a pc-hez pc-suite módban.
Service settings-nél pipáljuk be a User Code Edit-et, majd nyomjuk meg a SERVICE gombot. Egy új ablak nyílik fel. Itt katt a Read Code-ra. És már ki is írja a kódot.

Biztonsági kód feloldása (ha lezárt a teló és nem csatlakoztatható pc-hez):
Halott teló élesztést kell alkalmazni de úgy, hogy a Flash settings-ben a Manual flash, Dead USB Normal mellett a Factory Set is be legyen pipálva. Ez a teló beállításait visszaállítja gyárira. Biztonsági kód visszaáll 12345-re.


Vagy ezt: viewtopic.php?f=82&t=2090
NOKIA E 51 400., 410 hack fájlok
klikk ide
V és patkó menü:
Innen letöltheted

CODERSUS féle S^3 hack
falzer
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 13:15:31
Készüléktípus: nokia 6650 fold
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: falzer »

Helló!
Találkozott valaki az alábbi problémával. Felraktam E66-osra a garmint. Beállítottam a kijelző tulajdonságoknál ,hogy a háttérvilágítás felülírás mindig legyen bekapcsolva. Ennek ellenére a telefon energiatakarékossági beállításainak megfelelően elsötétül a képernyő, majd "meggondolja magát" eszébe jut ,hogy felülírás és ismét behozza a garmint. Aztán ismét kikapcs, és így megy.Próbálkoztam a telefonon mindenféle beállítással, sikertelenül.
Valakinek valami ötlete?
falzer
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 13:15:31
Készüléktípus: nokia 6650 fold
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia E66

Hozzászólás Szerző: falzer »

Magától megjavult. Szerencsére.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “E-széria”