Nokia E6-00

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
kovilaca8
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-08-30 kedd 17:46:46
Készüléktípus: N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Noka E6-00

Hozzászólás Szerző: kovilaca8 »

Sziasztok!
Van még élet ezen az oldalon? Most készülök venni egy E6-ost (lecserélve a jó öreg E71-esem) és lenne majd pár kérdésem. De azért előbb végigolvasom itt amiket már írtatok. Csak így elöljáróban annyi, hogy tényleg jó kis teló ez, még mindig megéri venni? A qwerty-vel tökéletesen elégedett vagyok, a net és egyéb funkciók gyorsabb használatához lenne jó az érintő képernyő... gondolom.
Köszi a válaszokat előre is!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Noka E6-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

cml írta:Hogyan lehet az Annán megcsinálni, hogy a weboldalakon lévő videók lejátszásához ugyanúgy csoport APN legyen hozzárendelve, mint ahogy a sima kapcsolathoz?
Utóbbinál megadom, hogy internet, és akkor sorrendbe veszi az elérhető wifiket, majd végül a mobilnetet. Viszont a videónál ez ugyanúgy kimaradt, mint az elődöknél, mert a médiastreamre csak egyedi APN-t enged beállítani alapértelmezettnek. Erre voltak kiegészítő progik, amik pl. E52-n jól mentek, mint a Birdstep smartconnect, vagy a Handywi, amikkel szintén lehetett APN csoportokat létrehozni és be lehetett állítani a streamhez. De Annán ezek a progik sajnos nem mennek, feltelepülnek, de nem lehet rajtuk keresztül kapcsolódni, ill. a Handywi csak a wifire hajlandó. Van valami megoldás?
Ezzel a problémával én is küzdöttem, de feladtam a harcot. Sajnos semmilyen megoldás nincs..... :roll:
These users thanked the author Damir for the post:
cml (2013-09-18 szer. 16:31:10)
Rating: 2.63%
cml
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 15:01:04
Készüléktípus: Galaxy S Duos 2 S7582
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: Noka E6-00

Hozzászólás Szerző: cml »

kovilaca8 írta:Sziasztok!
Van még élet ezen az oldalon? Most készülök venni egy E6-ost (lecserélve a jó öreg E71-esem) és lenne majd pár kérdésem. De azért előbb végigolvasom itt amiket már írtatok. Csak így elöljáróban annyi, hogy tényleg jó kis teló ez, még mindig megéri venni? A qwerty-vel tökéletesen elégedett vagyok, a net és egyéb funkciók gyorsabb használatához lenne jó az érintő képernyő... gondolom.
Köszi a válaszokat előre is!
Attól függ, mennyiért veszed. Arra vigyázz, hogy nehogy utángyártott házzal vegyed, meg ebből úgy hallottam, volt kínai verzió is. Amúgy jó teló, mondjuk böngészésre nem tudom, mennyire felel meg a kijelző, de elmegy rajta. Engem pont bosszant az érintőképernyő, mert ha előveszem, szeretem rögtön látni az órát, mint kijelzővédőt (ezen gombot kell nyomni hozzá), ill. ha csörög és kiveszem a tokból, szeretem rögtön tudni, ki hív. Itt picit várni kell, hogy megjöjjön a kép. De minden érintőképernyős ilyen. Szerintem ehhez a kijelzőhöz jobban passzol az Anna rendszer, mint a Belle, de ez a magánvéleményem. Összességében jó kis teló, meg lehet szokni.
kovilaca8
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-08-30 kedd 17:46:46
Készüléktípus: N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E6-00

Hozzászólás Szerző: kovilaca8 »

Köszi a választ! Nem akarom elkapkodni, az biztos. Van még a családban N8-as,(azon is Belle fut) na van is vele bosszúság... Például az érdekelne, ha nem akarom érintővel használni a telót (épp csak a zsebemben pihen, vagy van, h pár napig nem is neteznék rajta), akkor ki lehet-e kapcs. a funkciót, mivel úgy tudom a bill.-el is lehet minden alapot használni. Mert pl. telefonálás közben nem akarnék elnyomni ezt-azt az arcommal, fülemmel, stb.
cml
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 15:01:04
Készüléktípus: Galaxy S Duos 2 S7582
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia E6-00

Hozzászólás Szerző: cml »

Tudtommal nem lehet kikapcsolni. Legalábbis saját menüből nem, és nem is tudok ilyet lehetővé tevő "3rd party" progiról sem. Természetesen van közelítésérzékelője, azaz zsebre rakva, vagy archoz téve elsötétíti a kijelzőt, és elvileg nem is érzékel rajta. Ennek ellenére nekem már többször sikerült megérintenem a mikrofonnémítást, főleg ha nagy ritkán a vállamhoz szorítottam és úgy tartottam kéz nélkül. Nyilván ebben a pózban a közelítésérzékelője kellően távol került a pofázmányomtól.
Avatar
hohand
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 17:51:10
Készüléktípus: Apple iPhone 6
Has thanked: 10 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia E6-00

Hozzászólás Szerző: hohand »

Sziasztok!Keresek Nokia E6 (fekete) billentyűzár/feloldó gombot!Lehet ilyet kapni vagy esetleg van valakinek elfekvőben?
Avatar
hohand
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 17:51:10
Készüléktípus: Apple iPhone 6
Has thanked: 10 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia E6-00

Hozzászólás Szerző: hohand »

Sziasztok!Tudna nekem valaki segíteni, hogy melyik firmware fájlt kell letölteni Phoenix-es "frissítéshez"?
A www.mrcrab.net oldalon találtam az E6-omhoz megfelelőt, de nem tudom melyik .fpsx-et szedjem le!Van ami 190Mb, van 140Mb-os, 30Kb... Ezt néztem ki magamnak: http://www.mrcrab.net/Nokia-Product-Cod ... de=059G0X3
Köszi a segítséget!
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Nokia E6-00

Hozzászólás Szerző: kukszi »

Szia. Szoftverfrisités phoenixel topic elsö oldal 2. Phoenix Image File Download phönix letölti neked a szükséges fájlokat a productkod alapján.

059G0X3

Kép
Skyp: kukuc-
Avatar
hohand
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 17:51:10
Készüléktípus: Apple iPhone 6
Has thanked: 10 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia E6-00

Hozzászólás Szerző: hohand »

:? Bocsesz, biztosan elkerülte a figyelmem!
Köszi az infót!
Avatar
hohand
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 17:51:10
Készüléktípus: Apple iPhone 6
Has thanked: 10 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia E6-00

Hozzászólás Szerző: hohand »

Hello! Letöltöttem a legújabb Phoenix-et, kikapcsoltam a vírusirtót, rendszergazdaként futtattam... de nincs ilyen menüpontom a Tools-ban! Látja a telót (scan product...), de nincs ilyen lehetőségem! :hmm2:
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “E-széria”