Nokia E6-00

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: Noka E6-00

Hozzászólás Szerző: Salmi »

Phoenix-szel flash-elj fel egy magyar nyelvű szoftvert (verziója azonban ugyanakkora, vagy nagyobb legyen!) rá. A Navifirm-ből még talán letölthető.
cml
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 15:01:04
Készüléktípus: Galaxy S Duos 2 S7582
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: Noka E6-00

Hozzászólás Szerző: cml »

Van nálam egy ilyen teló, Olaszországból származik. A dobozán a Vodafone IT felirat van, de állítólag független. A dobozon és a készülék matricáján található IMEI egyezik a kódra lekérhetővel. Viszont csak T-Mobile kártyával megy, a másik kettőre "SIM kártya reg. sikertelen" hibaüzit ad. Mintha lopott lenne, vagy elfelejtették a számlát fizetni utána. Hol tudok ennek utánanézni?

Na megvan, hűségszerződéses a teló, küldöm vissza.
stevo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013-07-09 kedd 10:49:49
Készüléktípus: E6
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Noka E6-00

Hozzászólás Szerző: stevo »

Üdv Olyan problémával küzdök,hogy egy Nokia e6-ost használok,és nem tudja elmenteni a telefonszámokat a sim-re és ami már rajta van azokat meg nem látja megfelelően,így nem írja ki hogy ki hív hiába van meg a száma(azt írja hogy sim hiba)
kérjek egy újat a szolgáltatótól?
cml
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 15:01:04
Készüléktípus: Galaxy S Duos 2 S7582
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: Noka E6-00

Hozzászólás Szerző: cml »

Igen, az lehet majd a megoldás.
Jegyzőkrém
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013-07-14 vas. 11:47:30
Készüléktípus: e6
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Noka E6-00

Hozzászólás Szerző: Jegyzőkrém »

Sziasztok,

Phoenix-el frissítettem az E6-os Nokiámat (Nokia E6-00 v111.140.58-re) mert elment a magyar nyelv, azóta nem kapcsol be, csak fehéren világít. Tud valaki segíteni, vagy szervíz?

Köszönöm
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Noka E6-00

Hozzászólás Szerző: laci64 »

Jegyzőkrém írta:Sziasztok,

Phoenix-el frissítettem az E6-os Nokiámat (Nokia E6-00 v111.140.58-re) mert elment a magyar nyelv, azóta nem kapcsol be, csak fehéren világít. Tud valaki segíteni, vagy szervíz?

Köszönöm
Próbáltad újra tenni, "halott" módban?
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Jegyzőkrém
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013-07-14 vas. 11:47:30
Készüléktípus: e6
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Noka E6-00

Hozzászólás Szerző: Jegyzőkrém »

Szia, igen megcsináltam vagy 5 x, de semmi. Először amikor csináltam, a windows valamiért frissítés közben kidobta a telefont, akkor ugye behalt, dead módban pedig simán felmet rá a szoft.
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Noka E6-00

Hozzászólás Szerző: laci64 »

Jegyzőkrém írta:Szia, igen megcsináltam vagy 5 x, de semmi. Először amikor csináltam, a windows valamiért frissítés közben kidobta a telefont, akkor ugye behalt, dead módban pedig simán felmet rá a szoft.
Akkor keresd meg az oldalon Macikát, és vele vedd fel a kapcsolatot.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Jegyzőkrém
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013-07-14 vas. 11:47:30
Készüléktípus: e6
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Noka E6-00

Hozzászólás Szerző: Jegyzőkrém »

laci64 írta:
Jegyzőkrém írta:Szia, igen megcsináltam vagy 5 x, de semmi. Először amikor csináltam, a windows valamiért frissítés közben kidobta a telefont, akkor ugye behalt, dead módban pedig simán felmet rá a szoft.
Akkor keresd meg az oldalon Macikát, és vele vedd fel a kapcsolatot.
Köszi a segítséget.
cml
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 15:01:04
Készüléktípus: Galaxy S Duos 2 S7582
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: Noka E6-00

Hozzászólás Szerző: cml »

Hogyan lehet az Annán megcsinálni, hogy a weboldalakon lévő videók lejátszásához ugyanúgy csoport APN legyen hozzárendelve, mint ahogy a sima kapcsolathoz?
Utóbbinál megadom, hogy internet, és akkor sorrendbe veszi az elérhető wifiket, majd végül a mobilnetet. Viszont a videónál ez ugyanúgy kimaradt, mint az elődöknél, mert a médiastreamre csak egyedi APN-t enged beállítani alapértelmezettnek. Erre voltak kiegészítő progik, amik pl. E52-n jól mentek, mint a Birdstep smartconnect, vagy a Handywi, amikkel szintén lehetett APN csoportokat létrehozni és be lehetett állítani a streamhez. De Annán ezek a progik sajnos nem mennek, feltelepülnek, de nem lehet rajtuk keresztül kapcsolódni, ill. a Handywi csak a wifire hajlandó. Van valami megoldás?
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “E-széria”