Nokia E6-00

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
cml
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 15:01:04
Készüléktípus: Galaxy S Duos 2 S7582
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia E6-00

Hozzászólás Szerző: cml »

Nincs mit, akkor talán jól emlékeztem, hogy a billentyűzetkiosztás menüből sajnos nem állítható.
mindenkiegy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013-09-15 vas. 22:24:17
Készüléktípus: e
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E6-00

Hozzászólás Szerző: mindenkiegy »

Üdv mindenkinek!
Kérdésem a következő lenne:

Az legtöbb programom pl: Font Magnifier, ExtendedPr program licenc kódor kér.
Nem rég vásároltam a készüléket használtan.

Mi a megoldás rá?
cml
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 15:01:04
Készüléktípus: Galaxy S Duos 2 S7582
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia E6-00

Hozzászólás Szerző: cml »

Itt is csak a bevett dolgot tudom írni, ha a vásárláskor nem volt hard reset, akkor most legyen, és telepítsd újra, ami kell. Ha meg ezután is kódot kérnek a progik, akkor nézz szét itt, a letöltéseknél.
Melanor
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015-05-01 pén. 22:45:22
Készüléktípus: Nokia e6-00
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E6-00

Hozzászólás Szerző: Melanor »

Sziasztok!
Megáldott az ég egy E6-al. A párom szeretett volna az okostelefonok világából visszatérni a jó öreg querty billentyűzetre, és némi netezés után ezt a telefont találtuk megfelelőnek. Csak az a baj vele, hogy bár az opera store jelzi a vibert, mint támogatott eszközt, de a telepítésnél mindig kidob, hogy "sikertelen telepítés" majd mutatja az ikont, hogy hol tudom majd folytatni. De ugyanaz a folyamat játszódik le. Találkozott valaki iylemivel, esetleg segíteni tudna az adott problámában? Gyakorlatilag egy olyan alkalmazás kellene, amin lehet csetelni, lehetőleg folyamatos szinkronnal.
Köszönöm
mindenkiegy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013-09-15 vas. 22:24:17
Készüléktípus: e
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E6-00

Hozzászólás Szerző: mindenkiegy »

Sziasztok!
Ebben a készülékben is van olyan funkció mint az e 72-nél hogy a navigációs gomb nem nyomásra hanem csak az újunk elhúzásra is működik?
cml
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 15:01:04
Készüléktípus: Galaxy S Duos 2 S7582
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia E6-00

Hozzászólás Szerző: cml »

Melanor írta:Sziasztok!
Megáldott az ég egy E6-al. A párom szeretett volna az okostelefonok világából visszatérni a jó öreg querty billentyűzetre, és némi netezés után ezt a telefont találtuk megfelelőnek. Csak az a baj vele, hogy bár az opera store jelzi a vibert, mint támogatott eszközt, de a telepítésnél mindig kidob, hogy "sikertelen telepítés" majd mutatja az ikont, hogy hol tudom majd folytatni. De ugyanaz a folyamat játszódik le. Találkozott valaki iylemivel, esetleg segíteni tudna az adott problámában? Gyakorlatilag egy olyan alkalmazás kellene, amin lehet csetelni, lehetőleg folyamatos szinkronnal.
Köszönöm
A Viber nagyon érzékeny mindenre. Nekem is csak úgy ment fel, ha az volt az első. Javasolt a legfrissebb szoftverre való frissítés, és utána ez legyen az első, amit feltelepítetek, mert felrak mindenféle runtime-ot. Csak üzenetet fogtok tudni küldeni/fogadni, a hívásfunkció nem fog menni. Legalábbis legutóbbi tudásom szerint a Symbianos Vibert eddig fejlesztették. Ha minden kötél szakad, akkor régen nagyon jó volt a Fring, de most nem tudom, van-e még Symbianos verzió, vagy esetleg az ICQ, de itt a letöltéseknél is nézz körbe, mit ajánlanak.
Amigo_GPS
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014-04-21 hétf. 21:59:23
Készüléktípus: E52
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E6-00

Hozzászólás Szerző: Amigo_GPS »

Van másnak is olyan problémája, hogy a névjegyzék megnyitásakor a "Partnerek ellenőrzése" üzenet jelentkezik és nem is lép tovább?
A hívókat sem írja ki mindig, van amikor csak a számokat, máskor meg rendesen a nevet.
Ha a billentyűzetet használom a név kereséshez vagy megtalálja a nevet vagy nem.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “E-széria”