Nokia E7-00

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia E7-00

Hozzászólás Szerző: ferret »

utas8 írta:Sziasztok. Tudnátok abban segíteni, hogy a telefon hova menti az áruházból letöltött alkalmazást telepítés előtt ? Vagy a PC-Suit program ? Vagy van esetleg olyan alkalmazás ami előbb egy tároló könyvtárba teszi ezeket az alkalmazásokat ? Gondom az, hogy nem szeretném állandóan felkeresni az áruházat a programokért ha újra húzom a telefont. Ha van rá mód a telefonon tárolt telepítő sis csomagot elmenteném és abból később újra telepíteném a telefonra.
Köszönöm a segítséget.
http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=40796
Kép Kép
utas8
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012-06-12 kedd 07:38:15
Készüléktípus: E7
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E7-00

Hozzászólás Szerző: utas8 »

Köszönöm a linket. Sajnos nem követem az eseményeket kellő rendszerességgel így nem egészen tiszta számomra, hogy a címsorban szereplő linket hogy mutatja az OVI áruház ? Bejelentkezve az áruház oldalára csak a telefonra küldési lehetőség van meg. Fel kell telepítenem a drop klienst a számítógép böngészőjéhez, hogy a szóban forgó elérési linket is láthassam ? A PC Suite programba be kell-e jelentkeznem egy egyidejűleg ? Ha a telefonnal megyek fel az OVI áruházra ott van ilyen lehetőségem?
Köszönöm a segítséget.
npontpeti
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011-05-28 szomb. 11:44:10
Készüléktípus: c6-00
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E7-00

Hozzászólás Szerző: npontpeti »

Sziasztok! Tudnátok segíteni? Olyan gondom van, hogy korábbi telefonomról (C6-00) lementettem a beérkezett üzeneteket, amiket áttettem egy E7-00-ra de néhány smst nem tud megnyitni! Vagyis megnyitja, de furcsa karaktereket jelenít meg, nem értelmes szöveget... Valakinek van valami ötlete? Előre is köszönöm a segítséget! Üdv Peti
TJ91
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014-07-31 csüt. 14:26:27
Készüléktípus: Nokia E7
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E7-00

Hozzászólás Szerző: TJ91 »

Üdv mindenkinek.

2 hónapja vettem egy használt Nokia E7-es készüléket. Nagyon jó kis telefon. Viszont egy kicsit elkezdett hülyéskedni. Most pedig már elég komoly a gond.
Azzal kezdte hogy néha megjelent a fülhallgató ikon a kijelzőn pedig nem volt bedugva a füles. Kikapcsoltam visszakapcsoltam és minden oké volt. Na ezt már egy párszor eljátszotta
Utána videózni szerettem volna vele. El is indítottam a kamerát erre közölte a telefon hogy "Jelenleg nem áll rendelkezésre memória" és kilépett. Ez is csak akkor oldódott meg ha kikapcsolom és újraindítottam.
Na de itt a következő. Telefonáltam vele, és mikor végeztem a mondandómmal elvettem a fülemtől a telefont visszajött a kijelző de halványan és nem reagált semmire csak a menü gombra. De hát ugye azzal nem igazán tudok hívást kinyomni.
Na ilyenkor mi lehet vele a gáz?
Már újra is telepítettem és ugyan ez. És még az is előjött hogy az ébresztőórát se tudom kikapcsolni csak ha nyomva tartom a kikapcsoló gombot és megvárom hogy kikapcsoljon a telefon.
Ezek szerint nem szoftveres gond van.
De ha valaki tudna rá megoldást azt megköszönném.
Avatar
Parpo86
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2018-09-20 csüt. 15:28:58
Készüléktípus: Redmi Note 9 Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E7-00

Hozzászólás Szerző: Parpo86 »

Sziasztok, Nokia E7-00 szeretnék térképeket telepíteni vagy frissíteni de azt írja hogy nincs hely a meghajtón. Próbáltam újra rakni a szoftvert, hard reset is megvolt de semmi eredmény. A Nokia E5-00 sikeresen frissített a térképek az E7-00 viszont nem. Valaki valami megoldás? Előre is köszönöm.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “E-széria”