Nokia E50

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
Füsty
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-10-27 kedd 19:15:28
Készüléktípus: Nokia e50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E50

Hozzászólás Szerző: Füsty »

Sziasztok. Nem tudja véletlen valaki, hogy a kamerahang hol található meg? És hogyan lehet módosítani vagy likvidálni? Jó lenne, ha néma üzemben nem kattanna, normál módban meg esetleg más hangja lenne. Köszi Füsty
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E50

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Füsty írta:Sziasztok. Nem tudja véletlen valaki, hogy a kamerahang hol található meg? És hogyan lehet módosítani vagy likvidálni? Jó lenne, ha néma üzemben nem kattanna, normál módban meg esetleg más hangja lenne. Köszi Füsty
Itt egy leírás hozzá, talán jó lesz neked is.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
rush86
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009-11-11 szer. 12:17:34
Készüléktípus: galaxy s2
Has thanked: 13 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E50

Hozzászólás Szerző: rush86 »

Sziasztok!
S.O.S.
van 1 e50 es em valami navigator nevü témát szedtem hozzá. telepítettem de elötte kérezet valamit csak az a baj h elsem olvastam mert máskor is volt ilyen de akkor arra szólított fel h nem kompatibilis de lehet h most nem azt írta. és mióta bekapcsoltam a témát azóta megfőtt. gondoltam kiveszem az aksit visszarakom, de azóta be sem kapcsol. mi tévő legyek?

e-mail címem: rush86@freemail.hu
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia E50

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

rush86 írta:Sziasztok!
S.O.S.
van 1 e50 es em valami navigator nevü témát szedtem hozzá. telepítettem de elötte kérezet valamit csak az a baj h elsem olvastam mert máskor is volt ilyen de akkor arra szólított fel h nem kompatibilis de lehet h most nem azt írta. és mióta bekapcsoltam a témát azóta megfőtt. gondoltam kiveszem az aksit visszarakom, de azóta be sem kapcsol. mi tévő legyek?

e-mail címem: rush86@freemail.hu
Probald meg memoriakartya nelkul elinditani.vagy dugd fel toltore.ha nem tortenik semmi akkor szerviz.
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
rush86
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009-11-11 szer. 12:17:34
Készüléktípus: galaxy s2
Has thanked: 13 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E50

Hozzászólás Szerző: rush86 »

maggi_1886 írta:
rush86 írta:Sziasztok!
S.O.S.
van 1 e50 es em valami navigator nevü témát szedtem hozzá. telepítettem de elötte kérezet valamit csak az a baj h elsem olvastam mert máskor is volt ilyen de akkor arra szólított fel h nem kompatibilis de lehet h most nem azt írta. és mióta bekapcsoltam a témát azóta megfőtt. gondoltam kiveszem az aksit visszarakom, de azóta be sem kapcsol. mi tévő legyek?

e-mail címem: rush86@freemail.hu
Probald meg memoriakartya nelkul elinditani.vagy dugd fel toltore.ha nem tortenik semmi akkor szerviz.

még nincs memokártyám mert most vettem..... feltettem töltöre is de most sincs semmi..... deazért köszönöm szépen
ezekszerint szervíz
rush86
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009-11-11 szer. 12:17:34
Készüléktípus: galaxy s2
Has thanked: 13 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E50

Hozzászólás Szerző: rush86 »

rush86 írta:
maggi_1886 írta:
rush86 írta:Sziasztok!
S.O.S.
van 1 e50 es em valami navigator nevü témát szedtem hozzá. telepítettem de elötte kérezet valamit csak az a baj h elsem olvastam mert máskor is volt ilyen de akkor arra szólított fel h nem kompatibilis de lehet h most nem azt írta. és mióta bekapcsoltam a témát azóta megfőtt. gondoltam kiveszem az aksit visszarakom, de azóta be sem kapcsol. mi tévő legyek?

e-mail címem: rush86@freemail.hu
Probald meg memoriakartya nelkul elinditani.vagy dugd fel toltore.ha nem tortenik semmi akkor szerviz.

még nincs memokártyám mert most vettem..... feltettem töltöre is de most sincs semmi..... deazért köszönöm szépen
ezekszerint szervíz
szoftver frissítés segitene vajon ???
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E50

Hozzászólás Szerző: potter55 »

rush86 írta:
rush86 írta: még nincs memokártyám mert most vettem..... feltettem töltöre is de most sincs semmi..... deazért köszönöm szépen
ezekszerint szervíz
szoftver frissítés segitene vajon ???
Kikapcsolt állapotban nem lehet frissíteni a telefont.
Próbáld meg a hard resetet, kikapcsolt állapotban: *+zöld+3+bekapcsológomb nyomva tartása bekapcsoláskor. De ilyenkor elveszik minden adat.
Ha az nem segít akkor még szerintem megpróbálhatod ezt is: link, "Szoftveresen halott telefon újraélesztése".
Ha egyik se segít akkor szerintem is szerviz.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
Zsolty94
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009-08-02 vas. 10:19:24
Készüléktípus: Nokia E50 [V 07.36.0.0]
Tartózkodási hely: Románia, Hargita megye, Madéfalva :P
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E50

Hozzászólás Szerző: Zsolty94 »

Arra van lehet[s;g, hogy valahogy r'di=t hallgassak az E50-emen? Internetrádió vagy bármi... Előre is kösz a válaszokat :D
Phone History: Siemens A65 ->> Sagem myX-1 ->> Nokia 1112 ->> Sagem my600x ->> Black-Steel Nokia E50, H@cked + 1GB MicroSD ;) <<-
Avatar
sutyi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1000
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:54:07
Készüléktípus: Nokia E51 PCode 0554359 Black
Tartózkodási hely: ...süt a nap,egy felhőn fekszem...
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Nokia E50

Hozzászólás Szerző: sutyi »

Zsolty94 írta:Arra van lehet[s;g, hogy valahogy r'di=t hallgassak az E50-emen? Internetrádió vagy bármi... Előre is kösz a válaszokat :D
Alapból nincs benne? menű--multimédia--rádió (az előző tellám e50 volt,de esküszöm, rémlik, mintha lenne benne)
Kép
Avatar
Zsolty94
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009-08-02 vas. 10:19:24
Készüléktípus: Nokia E50 [V 07.36.0.0]
Tartózkodási hely: Románia, Hargita megye, Madéfalva :P
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E50

Hozzászólás Szerző: Zsolty94 »

Sajna nincs... Sehol nem találom, szoft is volt frissítve, szal nem hinném, hogy "letörlődött" volna. Akkor más módszer? PL: alkalmazás vagy valami.
Phone History: Siemens A65 ->> Sagem myX-1 ->> Nokia 1112 ->> Sagem my600x ->> Black-Steel Nokia E50, H@cked + 1GB MicroSD ;) <<-
Válasz küldése

Vissza: “E-széria”