Nokia E72

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
Avatar
dembala
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2009-07-18 szomb. 19:07:15
Készüléktípus: Nokia E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: dembala »

mrgold írta:Sziasztok!

Megtudnátok mondani, hogy az energiatakarékos módot hol tudom ki, -be kapcsolni. Így se a fényérzékelő, se a megvilágítás csúszkáját sem tudom állítani. Egyszer már volt ilyen (szerintem valamelyik téma állította át), most egyszerűen nem tudok rájönni.

Köszi
Ilyenkor az a legegyszerubb, ha beirod a google-be angolul pl, hogy "power saving e72 turn off" es az elso talalat mar meg is mondja.
Nyomd meg a tetejen a bekapcsolo gombot, es a legalso menupont, tehat ha a felfele gombot megnyomod, egybol a lista vegere lep at. Es ott van.

Udv
gator
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011-01-12 szer. 14:55:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: gator »

SZiasztok!
Esetleg találok-e olyan programot a telefonra, amiben egy fejlettebb NAPLÓ van mint a beépített. Kóddal le lehet védeni, az összes kimenő-bejövő hívást, küldött fogadott smseket megjeleníti???

Köszi
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: potter55 »

gator írta:SZiasztok!
Esetleg találok-e olyan programot a telefonra, amiben egy fejlettebb NAPLÓ van mint a beépített. Kóddal le lehet védeni, az összes kimenő-bejövő hívást, küldött fogadott smseket megjeleníti???

Köszi
Sajnos ilyen okos napló nincs.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
bigvicktorka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2010-12-26 vas. 21:17:13
Készüléktípus: nokia E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: bigvicktorka »

Nektek a nokia maps talál jelet rögtön? mert nekem most a 3.04 van rajta és alig alig akar találni jelet,pedig műholdat sokat lát van hogy 8-9 et is erősen fog,de jelre várhatnék sztem órákat,van hogy bejön és van hogy abszolút nem akar semmit fogni,próbáltam letörölni a nokia mapsot a telepített alkalmazások közül és akkor a 3.03 volt rajta,annak ugye van egy kis csík ami mutatja a műhold vételt jobb oldalt alul,na akkor sokat szenvedtem vele nagyon,semmi nem sikerült,jel totál 0!!! Ezután visszaraktam a 3.04est most megint talált,aztán mikor 2-3 óra múlva újra keresnék jelet akkor ismét semmi,van hogy újraindítom a telcsit akkor néha talál jelet,de nagyon azt érzem hogy valami hiba belül van a vevővel :( vagy akkor nem mutatná hogy van műhold??? mért nem találhat jelet??? Nem merem szervízbe adni én sem :((( nagynéném telójának eltörték az előlapot,leszakadt róla a ragasztás,nekem nem kell az hogy 1hónapos telót eltörjenek mert szarnak arra hogy mi mit kapunk vissza :S meg lehet bízni a szervizesekben ha arra kerülne sor??? Segítsetek kérlek,nagyon nem akarom azt a lehetőséget választani :S

Köszi
Viktor
Avatar
dembala
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2009-07-18 szomb. 19:07:15
Készüléktípus: Nokia E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: dembala »

bigvicktorka írta:Nektek a nokia maps talál jelet rögtön? mert nekem most a 3.04 van rajta és alig alig akar találni jelet,pedig műholdat sokat lát van hogy 8-9 et is erősen fog,de jelre várhatnék sztem órákat,van hogy bejön és van hogy abszolút nem akar semmit fogni,próbáltam letörölni a nokia mapsot a telepített alkalmazások közül és akkor a 3.03 volt rajta,annak ugye van egy kis csík ami mutatja a műhold vételt jobb oldalt alul,na akkor sokat szenvedtem vele nagyon,semmi nem sikerült,jel totál 0!!! Ezután visszaraktam a 3.04est most megint talált,aztán mikor 2-3 óra múlva újra keresnék jelet akkor ismét semmi,van hogy újraindítom a telcsit akkor néha talál jelet,de nagyon azt érzem hogy valami hiba belül van a vevővel :( vagy akkor nem mutatná hogy van műhold??? mért nem találhat jelet??? Nem merem szervízbe adni én sem :((( nagynéném telójának eltörték az előlapot,leszakadt róla a ragasztás,nekem nem kell az hogy 1hónapos telót eltörjenek mert szarnak arra hogy mi mit kapunk vissza :S meg lehet bízni a szervizesekben ha arra kerülne sor??? Segítsetek kérlek,nagyon nem akarom azt a lehetőséget választani :S

Köszi
Viktor
En azt vettem eszre, hogy ha be van kapcsolva a Vezerlopult -> Beallitasok -> Altalanos -> Helymeghatarozas -> Helymeghatarozasi modszerek -> Wi-fi/Halozat illetve Halozatalapu, akkor szinte azonnal talal jelet, verziotol fuggetlenul. Egy pillanatra fellep a netre azt hiszem, es onnan tolt le valami koordinatakat, ezert nem var a jelre igazan, hanem azonnal tudja mi van. Ha ezeket kikapcsolom (pl ha kulfoldre utazom a roaming miatt) akkor nekem is allati sok ideig keres mire talal. Itthon van adatforgalmi csomagom, szoval nem zavar, es nincs egyfolytaban fent a neten, csak addig amig letolt valami seged infot.
En ugy hasznalom, hogy csak a Bluetooth GPS nincs bekapcsolva, a tobbi igen.

- Ha teheted allo helyzetben varj a jelre, ne mozogj kozben.
- Ha nagyon sokaig nem talal, akkor lepj ki a progibol es lepj vissza. Ez nekem sokszor segit.
- Ha kocsiban vagy, szallj ki, vard meg a jelet, es utana ulj be, mert sokszor az auton belul vannak problemak.
Ezek az en tapasztalataim.
djnyakesz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2010-06-27 vas. 19:19:16
Készüléktípus: Nokia E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: djnyakesz »

Sziasztok!

Email problémám van! Céges emailt használok,sikerült is beállítanom a fiókot rendesen (bár ez a Nokiás email szoftver nekem elég gagyinak tűnik) és valamilyen okból kifolyólag nem látom az összes mappát ami a céges emailben látszik (webes felületen)!
Tudja valaki hogy tudnám őket előhozni? Csak mert fontos lenne, mivel a leveleimet ezekbe rendezem! Amit látok: Bejövő, Kimenő,Piszkozat...stb a szokásosak!

De az én levelezésem tatalmaz almappákat! Pl.: CÉG levelek, CÉG számla stb!

Vagy van valami jobb progi E72-re? Nem találtam :(

Várom válaszotok!

Köszi
Avatar
dembala
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2009-07-18 szomb. 19:07:15
Készüléktípus: Nokia E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: dembala »

djnyakesz írta:Sziasztok!

Email problémám van! Céges emailt használok,sikerült is beállítanom a fiókot rendesen (bár ez a Nokiás email szoftver nekem elég gagyinak tűnik) és valamilyen okból kifolyólag nem látom az összes mappát ami a céges emailben látszik (webes felületen)!
Tudja valaki hogy tudnám őket előhozni? Csak mert fontos lenne, mivel a leveleimet ezekbe rendezem! Amit látok: Bejövő, Kimenő,Piszkozat...stb a szokásosak!

De az én levelezésem tatalmaz almappákat! Pl.: CÉG levelek, CÉG számla stb!

Vagy van valami jobb progi E72-re? Nem találtam :(

Várom válaszotok!

Köszi
ProfiMail-t hasznalom. Ennel jobb levelezo program aligha van Symbianra... Probat meger, nekem nagyon bevalt. Mindent tud.
www.lonelycatgames.com
Avatar
dembala
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2009-07-18 szomb. 19:07:15
Készüléktípus: Nokia E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: dembala »

Aki hasonlo problemaval kuzd mint en, azaz sokszor a bejovo hivasok fagynak, es nem hallod amit beszel a masik, van egy uj javaslat, hogyan lehet megkerulni a problemat:
Surun torold a teljes naplo tartalmat. Ha keves elem van a hivas naploban, akkor a problema is ritkabban jelentkezik allitolag.
Ugyhogy en azt csinalom, hogy Menu -> Naplo -> Utolso hivasok -> Opciok -> Utolso hivasok torlese illetve
Menu -> Naplo -> Jobbra nyil -> Opciok -> Lista torlese
Kiprobalom, hogy mi van, ha napi 1x torlom ezeket, akkor mennyire jelentkezik a hiba.

A teljes thread itt van:
http://discussions.europe.nokia.com/t5/ ... 480/page/2
(Ez a masodik oldal...)
djnyakesz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2010-06-27 vas. 19:19:16
Készüléktípus: Nokia E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: djnyakesz »

dembala írta:
djnyakesz írta:Sziasztok!

Email problémám van! Céges emailt használok,sikerült is beállítanom a fiókot rendesen (bár ez a Nokiás email szoftver nekem elég gagyinak tűnik) és valamilyen okból kifolyólag nem látom az összes mappát ami a céges emailben látszik (webes felületen)!
Tudja valaki hogy tudnám őket előhozni? Csak mert fontos lenne, mivel a leveleimet ezekbe rendezem! Amit látok: Bejövő, Kimenő,Piszkozat...stb a szokásosak!

De az én levelezésem tatalmaz almappákat! Pl.: CÉG levelek, CÉG számla stb!

Vagy van valami jobb progi E72-re? Nem találtam :(

Várom válaszotok!

Köszi
ProfiMail-t hasznalom. Ennel jobb levelezo program aligha van Symbianra... Probat meger, nekem nagyon bevalt. Mindent tud.
http://www.lonelycatgames.com
Hello!

Köszi az infót...megnéztem egyelőre tesztelem.... TESZTELNÉM....
Kiírja hogy van frissebb mint amit felraktam... kéi hogy frissítsem, mondom oké, de amikor telepíteni akarom azt mondja hogy frissítési hiba és nem tölti le a leveleket..ötlet,? leszedtem az oldalról amit linkeltél...apk kiterjesztéssel fel is rakom a telcsire, és ott ki is csomagolok mindent de nincs setup fájl! hogy kell azt elindítani?:(
Avatar
Praetorianus
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 18:38:09
Készüléktípus: Blackberry Bold 9700 + E72
Tartózkodási hely: Tata
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Praetorianus »

djnyakesz írta:
dembala írta:
djnyakesz írta:Sziasztok!

Email problémám van! Céges emailt használok,sikerült is beállítanom a fiókot rendesen (bár ez a Nokiás email szoftver nekem elég gagyinak tűnik) és valamilyen okból kifolyólag nem látom az összes mappát ami a céges emailben látszik (webes felületen)!
Tudja valaki hogy tudnám őket előhozni? Csak mert fontos lenne, mivel a leveleimet ezekbe rendezem! Amit látok: Bejövő, Kimenő,Piszkozat...stb a szokásosak!

De az én levelezésem tatalmaz almappákat! Pl.: CÉG levelek, CÉG számla stb!

Vagy van valami jobb progi E72-re? Nem találtam :(

Várom válaszotok!

Köszi
ProfiMail-t hasznalom. Ennel jobb levelezo program aligha van Symbianra... Probat meger, nekem nagyon bevalt. Mindent tud.
http://www.lonelycatgames.com
Hello!

Köszi az infót...megnéztem egyelőre tesztelem.... TESZTELNÉM....
Kiírja hogy van frissebb mint amit felraktam... kéi hogy frissítsem, mondom oké, de amikor telepíteni akarom azt mondja hogy frissítési hiba és nem tölti le a leveleket..ötlet,? leszedtem az oldalról amit linkeltél...apk kiterjesztéssel fel is rakom a telcsire, és ott ki is csomagolok mindent de nincs setup fájl! hogy kell azt elindítani?:(
Hát talán az androidos helyett próbálkozz a symbianossal, az talán sikerülni fog ;)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Vigyázz a jelenre, mert a jelenből múlt lesz, és a múlt megölheti a jövődet...
Válasz küldése

Vissza: “E-széria”