Nokia E72

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Damir »

konya001 írta:
kisg írta:Majd ha kiadja a Telenor, a T-mobile és a Vodafone is az erre a verzióra készült "brandelt" változatot akkor elérhető lesz neked (nekünk) is. Ez több kevesebb időt vesz igénybe, és az is előfordulhat hogy sosem lesz meg ez a verzió szolgáltatói változatban.
Jó lenne látni egy teljes changelog-ot hogy lássuk mi változik, abbol lehet következtetni, hogy hajlandóak lesznek e elkészíteni a sajátjukat.

Ha nagyon vágysz rá, olvass utánna a product code átírás résznek és búcsúzz el a garanciától...

Köszönöm az infot, ezt speciel nem tudtam ! :D Olyan problémám lenne még , hogy ugyebár az ucsó frissítéssel megkapta a telo a beépített facebook kliens-t , na nálam ez nem működik csak fehér képernyő ! Más is tapasztalt ilyet ?
Az csak egy widget, ami a böngészőt nyitja meg nem? :hmm2:
Én már letöröltem, próbáltam más Facebook programot, nekem a Socially jött be egyedül. OVI Store-ból ingyen letölthető.
Demerth
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010-02-05 pén. 13:11:11
Készüléktípus: Nokia 5230
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Demerth »

Sziasztok!

Valamelyikőtök foglalkozott már a beépített Mail for Exchange-el? Az a problémám, hogy AtiveSync-en keresztül próbálok meg kapcsolódni a céges szerverhez. Ha be van kapcsolva az e-mail szinkronizáció akkor a naptár eseményei és a névjegy-album nem megy. ha kikapcsolom az e-mail szinkronizációt, akkor megy.
Esetleg nem lehet valahogy mégis rátenni egy újabb Mail for Exchange-et?

Előre is köszi!
Üdv:
Demerth
konya001
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-11-22 hétf. 23:01:37
Készüléktípus: nokia E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: konya001 »

Damir írta:
konya001 írta:
kisg írta:Majd ha kiadja a Telenor, a T-mobile és a Vodafone is az erre a verzióra készült "brandelt" változatot akkor elérhető lesz neked (nekünk) is. Ez több kevesebb időt vesz igénybe, és az is előfordulhat hogy sosem lesz meg ez a verzió szolgáltatói változatban.
Jó lenne látni egy teljes changelog-ot hogy lássuk mi változik, abbol lehet következtetni, hogy hajlandóak lesznek e elkészíteni a sajátjukat.

Ha nagyon vágysz rá, olvass utánna a product code átírás résznek és búcsúzz el a garanciától...

Köszönöm az infot, ezt speciel nem tudtam ! :D Olyan problémám lenne még , hogy ugyebár az ucsó frissítéssel megkapta a telo a beépített facebook kliens-t , na nálam ez nem működik csak fehér képernyő ! Más is tapasztalt ilyet ?
Az csak egy widget, ami a böngészőt nyitja meg nem? :hmm2:
Én már letöröltem, próbáltam más Facebook programot, nekem a Socially jött be egyedül. OVI Store-ból ingyen letölthető.
Lehet nem tudom nekem nem csinál semmit . Én is tőltöttem le egyet az ovi-store- ból de az annyira nem tetszik, szal most a böngészöből nyomom .

Üdv
mr_huge
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010-09-23 csüt. 13:00:55
Készüléktípus: E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: mr_huge »

Demerth írta:Sziasztok!

Valamelyikőtök foglalkozott már a beépített Mail for Exchange-el? Az a problémám, hogy AtiveSync-en keresztül próbálok meg kapcsolódni a céges szerverhez. Ha be van kapcsolva az e-mail szinkronizáció akkor a naptár eseményei és a névjegy-album nem megy. ha kikapcsolom az e-mail szinkronizációt, akkor megy.
Esetleg nem lehet valahogy mégis rátenni egy újabb Mail for Exchange-et?

Előre is köszi!
Üdv:
Demerth
Hali,

Én gmail-lel kapcsoltam össze a exchange szolgáltatást és nekem is bugos ez a dolog. Mit szenvedtem vele, mire rájöttem, hogy mind a 4 (levelek, todo-k, kontaktok, naptár) akkor nem megy. Sőt, a todo asszem alapból nem megy még gmailnél. Amit javasoltak, hogy a naptárt és a kontaktlistát szedjem le exchange segítségével a leveleket meg állítsam be önállóan. Így működik majd.

Üdv:
Mr.H
Demerth
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010-02-05 pén. 13:11:11
Készüléktípus: Nokia 5230
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Demerth »

mr_huge írta:
Demerth írta:........
Hali,

Én gmail-lel kapcsoltam össze a exchange szolgáltatást és nekem is bugos ez a dolog. Mit szenvedtem vele, mire rájöttem, hogy mind a 4 (levelek, todo-k, kontaktok, naptár) akkor nem megy. Sőt, a todo asszem alapból nem megy még gmailnél. Amit javasoltak, hogy a naptárt és a kontaktlistát szedjem le exchange segítségével a leveleket meg állítsam be önállóan. Így működik majd.

Üdv:
Mr.H

Szia!

Köszi az infót. az a probléma, hogy ahol dolgozom, ott szeretnénk beállítani ezt a szolgáltatást de így nem nagyon lehet. E71-el tökéletesen megy. Igaz ott lehet frissíteni a Mail for Exchange-et. Jó lenne már egy normális firmware mert így nem lehet kiadni használatra a telefont.

Üdv:
Demerth
Avatar
dembala
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2009-07-18 szomb. 19:07:15
Készüléktípus: Nokia E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: dembala »

Hello,
Gondolom ti is érzékelitek a kettős billentyüleütés problémáját, azaz amikor gépelés közben úgy nyomsz le egy billentyűt, hogy az előzőt még nem engedted fel, akkor nem írja le ezt az utóbb megnyomott betűt. Észrevettem, hogy ez csak a számbillentyűzet betüire vonatkozik, tehát ha pl egy a-t meg egy s-t ütsz úgy le, hogy az a-t még nyomod, de lenyomod hozzá az s-et is, akkor simán leírja mindkét betüt, ahogy egy normális PC-s billentyüzet is pl. De ha az első vagy a második betű a számbillentyű része, akkor már nem.
Na most az van, hogy ha kellően gyorsan tudsz már gépelni, akkor ki ki maradnak leütések emiatt. Ez elég idegesítő.
Gondolom nincs rá megoldás, vagy?

Üdv.
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Taylor »

Nokia E72 UDA Hack

Nem tesztelt mert nincs ilyen telóm.
A hack link: http://www.mediafire.com/?7ly8d8m9vd986eo
Nokia_E72_052.005_UdaHack_Pc_0587345_RomPatcher_ByTaylor
Csak ehhez jó! Ha működik szóljatok.
Kép
Szaboz87
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-12-03 pén. 10:27:34
Készüléktípus: Nokia E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Szaboz87 »

Helló!
Olyan kérdésem lenne, hogy most vettem egy Nokia E72-t és mióta beleraktam a sim kártyámat az alsó menüsoron villog egy kis levél, először azt hittem olvasatlan sms miatt, de nem ez volt a baj. Egy másik nokián megnéztem, hogy ez elvileg azt jelenti, hogy megtelt a sim kártyám. Meg tudja valaki mondani, hogy hol tudok átpakolni sim-ről telefonra adatokat vagy ha ez nem megoldás akkor valami más ötlet? Előre is Köszönöm!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Szaboz87 írta:Helló!
Olyan kérdésem lenne, hogy most vettem egy Nokia E72-t és mióta beleraktam a sim kártyámat az alsó menüsoron villog egy kis levél, először azt hittem olvasatlan sms miatt, de nem ez volt a baj. Egy másik nokián megnéztem, hogy ez elvileg azt jelenti, hogy megtelt a sim kártyám. Meg tudja valaki mondani, hogy hol tudok átpakolni sim-ről telefonra adatokat vagy ha ez nem megoldás akkor valami más ötlet? Előre is Köszönöm!
Üzenetek-SIM üzenetek itt kell törölni a dolgokat.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Szaboz87
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-12-03 pén. 10:27:34
Készüléktípus: Nokia E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Szaboz87 »

Köszönöm, meg is oldódott!
Válasz küldése

Vissza: “E-széria”