Nokia E52

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Todo »

Doky586 írta:
Todo írta:
vigo85 írta:Hali

Olyan gondom lenne, hogy gps közben amikor követem az utat rendszeresen bejön egy olyan ablak h: kapcsolat választása, wlan keresése. Ezt hogy lehetne kikapcsolni, mert nagyon idegesítő?
köszönöm
A gyári ovi maps-ot használod? Ha igen akkor a progiba tedd offline-ra a beállitásoknál pedig csak a beépitett GPS elött legyen pipa!
A válasz jó, csak nem ez volt a kérdés.
Persze nyomhatná jobb felül a O gombot is amiben van egy I is... :-)
Egyébként azért kerdezget mert menu/ beállítások/ kapcsolatok/ beállítások/ adathasználat mindig kérdezre van állítva...
Ha egy C7-ről beszélnénk akkor meg is találná igy, de mivel ez egy E52 itt valahogy másképpen kell beállitani ezeket a dolgokat amit pontosan nem tudok ezért írtam inkább a fentiek alkalmazását, mert ha ugy beállitja az ovi maps-ot akkor sem rimánkodik állandoan a kapcsolatválasztás miatt!
Avatar
oszydj
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2010-12-14 kedd 23:32:16
Készüléktípus: Sony Xperia S
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: oszydj »

oszydj írta:Sziasztok!

Lehetséges, h a laptopomra kapcsolva a telefont a laptopon lévő internetet használjam a készüléken? (nincs még wlan a lakásban)

Sziasztok!

A fentebb említett kérdésemre még senki nem tudja a választ? :)


Egyébként ez egy majdnem tökéletes telefon. Ami nekem "hiányzik": Autofocus, a normál nokia töltő (sajnos nincs meg az átalakítóm) aljzat.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: potter55 »

oszydj írta:
oszydj írta:Sziasztok!

Lehetséges, h a laptopomra kapcsolva a telefont a laptopon lévő internetet használjam a készüléken? (nincs még wlan a lakásban)
Sziasztok!

A fentebb említett kérdésemre még senki nem tudja a választ? :)


Egyébként ez egy majdnem tökéletes telefon. Ami nekem "hiányzik": Autofocus, a normál nokia töltő (sajnos nincs meg az átalakítóm) aljzat.
Én csak ezt a megoldást tudom. Próbáld ki, ha tudod, talán jó lesz.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
oszydj
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2010-12-14 kedd 23:32:16
Készüléktípus: Sony Xperia S
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: oszydj »

Boldog (gyárilag független) E52 tulaj vagyok! :)

Egyébként ez egy majdnem tökéletes telefon. Ami nekem "hiányzik": Autofocus, a normál nokia töltő (sajnos nincs meg az átalakítóm) aljzat.
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

Todo írta:
Doky586 írta:A válasz jó, csak nem ez volt a kérdés.
Persze nyomhatná jobb felül a O gombot is amiben van egy I is... :-)
Egyébként azért kerdezget mert menu/ beállítások/ kapcsolatok/ beállítások/ adathasználat mindig kérdezre van állítva...
Ha egy C7-ről beszélnénk akkor meg is találná igy, de mivel ez egy E52 itt valahogy másképpen kell beállitani ezeket a dolgokat amit pontosan nem tudok ezért írtam inkább a fentiek alkalmazását, mert ha ugy beállitja az ovi maps-ot akkor sem rimánkodik állandoan a kapcsolatválasztás miatt!
Na igen. Feltételeztem egy kis kreatív képességet hogy - ha az útvonal nemis teljesen ugyanaz akkoris - megtalálja..
És mint írtam ha kikapcsolja a telefont akkor sincsenek felugró zaklatások... mert szerintem ez hasonlít legjobban a javaslatodra. :P

Amit Te javasoltál az gyakorlatilag olyan hátrányokkal jár ami miatt hamar ki lehet ábrándulni az ovi mapsból.. sőt
akkor inkább a papírtérképet venném elő... :wacko:
Persze kinek a pap kinek a papné. Számomra egy okostelefon mobilnet nélkül semmit se ér. Ez már E51 -nél is így volt.
Akkor már megmaradhattam volna a 10éves telefonoknál is.. Én a h.m.módszereket mind bekapcsolom, a mapsot is onlineba kapcsolva használom (előre letöltött térképekkel) a sok előnyével eggyütt, és az adatforgalom olyan minimális hogy bőven beleférne a legkisebb netcsomagba is.
Avatar
tnoise
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2009-08-19 szer. 23:29:21
Készüléktípus: C7
Has thanked: 8 times
Been thanked: 9 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: tnoise »

Még külföldön is érdemes elgondolkodni az OVI Térképek online használatán (előre letöltött térképekkel), mivel 186Ft/100kB-ba sok-sok pozícionálás belefér... (nagyjából ennyi mindegyik szolgáltatónál)
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Todo »

Doky586 írta: Na igen. Feltételeztem egy kis kreatív képességet hogy - ha az útvonal nemis teljesen ugyanaz akkoris - megtalálja..
És mint írtam ha kikapcsolja a telefont akkor sincsenek felugró zaklatások... mert szerintem ez hasonlít legjobban a javaslatodra. :P

Amit Te javasoltál az gyakorlatilag olyan hátrányokkal jár ami miatt hamar ki lehet ábrándulni az ovi mapsból.. sőt
akkor inkább a papírtérképet venném elő... :wacko:
Persze kinek a pap kinek a papné. Számomra egy okostelefon mobilnet nélkül semmit se ér. Ez már E51 -nél is így volt.
Akkor már megmaradhattam volna a 10éves telefonoknál is.. Én a h.m.módszereket mind bekapcsolom, a mapsot is onlineba kapcsolva használom (előre letöltött térképekkel) a sok előnyével eggyütt, és az adatforgalom olyan minimális hogy bőven beleférne a legkisebb netcsomagba is.

Szia!
Teljes mértékben egyetértek veled abban, hogy az okostelefonokhoz dukál valamilyen net elöfizetés! Az ovi mapsot én is nettel együtt használom, mert igy tökéletes, de mivel azt nem tudtam, hogy neki van-e elöfizetése,igy inkább ezt a javaslatot tettem! Ha például a telenornál semmilyen elöfizetése nincs akkor alapértelmezésként a mobil online start van élesítve minden kártyán aminek a Díja belföldön: 13 Ft/10kB! Amikor tudom, hogy az illetönek van net elöfizetése akkor más megoldást szoktam javasolni,de gondolom mivel te is sokat olvasod a fórumot, neked is lejött már, hogy nagyon sok embernek még mindig nincs netcsomagja és nem is szándékozik azzal használni a telóját!
tgeri
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2009-12-29 kedd 10:10:48
Készüléktípus: E52
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: tgeri »

Üdv!

Egy ismerősöm állította, én nem akartam elhinni de megnéztem és most nekem is furcsa...

Elképzelhető-e, hogy E52-nél ha egy fülest dugok a jack-be a tetején és amúgy van egy BT-s fülesem is, akkor nem tudok rádiót hallgatni a BT-sen. Antennának ott a bedugott, de a hangot a BT-sen akarnám. Ez lehetetlen? Van bárkinek bármi ötlete erre?

TG
Avatar
funky71
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 334
Csatlakozott: 2009-05-14 csüt. 23:54:58
Készüléktípus: SGS 7 edge S6
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Has thanked: 37 times
Been thanked: 12 times
Kapcsolat:

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: funky71 »

Ennek elfordul a kijelzője?
Samsung Galaxy S7 edge
Don Hellner
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2010-01-03 vas. 09:57:00
Készüléktípus: Sony Ericsson Xperia MiniST15i
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Don Hellner »

funky71 írta:Ennek elfordul a kijelzője?

igen
Ericsson 318 -> Alctel One Touch Max -> Alcatel One Touch 301 -> Nokia 3310 -> 5510 -> 3510i -> 3220 -> 5500 Sport -> E52 -> Sony Ericsson Xperia Mini ST15i -> Samsung Galaxy Ace 3
Válasz küldése

Vissza: “E-széria”