Nokia E52

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
kuf
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010-09-26 vas. 17:37:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: kuf »

hard reset utan ismet tudok MMS-t kesziteni, a becsatolt kepet elfogadja es automatikusan lekicsinyiti.. :)
Don Hellner
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2010-01-03 vas. 09:57:00
Készüléktípus: Sony Ericsson Xperia MiniST15i
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Don Hellner »

kuf írta:hard reset utan ismet tudok MMS-t kesziteni, a becsatolt kepet elfogadja es automatikusan lekicsinyiti.. :)

Szuper! :D
Ericsson 318 -> Alctel One Touch Max -> Alcatel One Touch 301 -> Nokia 3310 -> 5510 -> 3510i -> 3220 -> 5500 Sport -> E52 -> Sony Ericsson Xperia Mini ST15i -> Samsung Galaxy Ace 3
M412305
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011-01-12 szer. 13:16:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: M412305 »

Sziasztok! Többször is próbálkoztam a hard resettel, de nem kapcsolódott be a telefon, a Nokia felirat sem jelent meg rajta. A phoenix programmal nem merek foglalkozni, mert félek, hogy valamit el fogok rontani. Esetleg tudtok még valami megoldást, vagy maradjon a szervíz? Szerintetek, ha valami komoly hiba történt (pl. alaplapi panel hiba), akkor érdemes megjavíttatni? Boccs a hosszúságért és előre is köszi a segítséget.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: potter55 »

M412305 írta:Sziasztok! Többször is próbálkoztam a hard resettel, de nem kapcsolódott be a telefon, a Nokia felirat sem jelent meg rajta. A phoenix programmal nem merek foglalkozni, mert félek, hogy valamit el fogok rontani. Esetleg tudtok még valami megoldást, vagy maradjon a szervíz? Szerintetek, ha valami komoly hiba történt (pl. alaplapi panel hiba), akkor érdemes megjavíttatni? Boccs a hosszúságért és előre is köszi a segítséget.
Próbálkozhatsz a Phoenix-szel, szerintem rosszabb már nem lesz.
Ha van rajta Nokia garancia akkor érdemes megjavíttatni.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Damir »

M412305 írta:Sziasztok! Többször is próbálkoztam a hard resettel, de nem kapcsolódott be a telefon, a Nokia felirat sem jelent meg rajta. A phoenix programmal nem merek foglalkozni, mert félek, hogy valamit el fogok rontani. Esetleg tudtok még valami megoldást, vagy maradjon a szervíz? Szerintetek, ha valami komoly hiba történt (pl. alaplapi panel hiba), akkor érdemes megjavíttatni? Boccs a hosszúságért és előre is köszi a segítséget.
Szia!

Pedig jobb, ha elkezdesz barátkozni vele, ha szoftveres a hiba, akkor 90%-ban helyrehozza, na meg ennél csak jobb lehet a helyzet phoenix után ;)

Ha alaplap, akkor nem valószínű, hogy érdemes megcsináltatni, az újnak horribilis ára van (szinte egy új telefon), a használt meg necces, lehet lopott, IMEI szám alapján eljutnak hozzád, aztán csodálkozás van, meg magyarázkodás, gondolom ezt te se szeretnéd. :)

Ha van garid, akkor persze vidd be szervizbe.
M412305
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011-01-12 szer. 13:16:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: M412305 »

Szia! Próbálkoztam a phoenix programmal, de a telefon adatai lekérdezésénél ismeretlen hibát írt ki a program. Win 7 64 bit pro op. rendszer alatt nem sikerült feltelepíteni a szoftverillesztő programot sem, pedig megpróbáltam (a telefont kikapcsolt állapotban összedugtam a pc-vel és egy pillanatra megnyomtam a bekapcsoló gombot). Ez akkor hardverhiba lehet? A teló a T-Mobile-nál lett véve 2009. 11.10-én, a legújabb 52.033 szoftver van rajta. Üdv
Avatar
tnoise
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2009-08-19 szer. 23:29:21
Készüléktípus: C7
Has thanked: 8 times
Been thanked: 9 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: tnoise »

Ha nem sikerült telepíteni a phoenix-et akkor nem fog sikerülni a művelet sem. Telepítésnél kapcsold ki a vírusirtót. (nekem Win7 HomePremium-ra gond nélkül felment, és már használtam is... Olvass bele a szoftverfrissítés topicba.)
Én a helyedben a telepítés után kipróbálnám egy másik készülékkel a phoenix-et, hogy felismeri-e egyáltalán. Ha igen, akkor próbálkoznék újra a halott e52-vel...

De ha van gari, akkor nyomás a szervizbe, mert ha csak szoftveres a gond, akkor pikk-pakk helyreteszik, ha pedig hardveres, akkor a phoenix úgysem ér semmit!
vigo85
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011-02-02 szer. 20:20:49
Készüléktípus: E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: vigo85 »

Hali

Olyan gondom lenne, hogy gps közben amikor követem az utat rendszeresen bejön egy olyan ablak h: kapcsolat választása, wlan keresése. Ezt hogy lehetne kikapcsolni, mert nagyon idegesítő?
köszönöm
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Todo »

vigo85 írta:Hali

Olyan gondom lenne, hogy gps közben amikor követem az utat rendszeresen bejön egy olyan ablak h: kapcsolat választása, wlan keresése. Ezt hogy lehetne kikapcsolni, mert nagyon idegesítő?
köszönöm
A gyári ovi maps-ot használod? Ha igen akkor a progiba tedd offline-ra a beállitásoknál pedig csak a beépitett GPS elött legyen pipa!
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

Todo írta:
vigo85 írta:Hali

Olyan gondom lenne, hogy gps közben amikor követem az utat rendszeresen bejön egy olyan ablak h: kapcsolat választása, wlan keresése. Ezt hogy lehetne kikapcsolni, mert nagyon idegesítő?
köszönöm
A gyári ovi maps-ot használod? Ha igen akkor a progiba tedd offline-ra a beállitásoknál pedig csak a beépitett GPS elött legyen pipa!
A válasz jó, csak nem ez volt a kérdés.
Persze nyomhatná jobb felül a O gombot is amiben van egy I is... :-)
Egyébként azért kerdezget mert menu/ beállítások/ kapcsolatok/ beállítások/ adathasználat mindig kérdezre van állítva...
Válasz küldése

Vissza: “E-széria”