Nokia E52

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
Avatar
Bagzomacska
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2010-02-07 vas. 17:51:34
Készüléktípus: E52 sylver + 8Gb mSD
Tartózkodási hely: A túloldallal szemben
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Bagzomacska »

hetes írta:
Bagzomacska írta:
hetes írta:8gb-os SDHC kártyával van valakinek valamilyen negatív tapasztalata? Az egyik angol fórumon olvastam, hogy nagyobb kártyával könnyebben lefagy illetve hogy lassabb is. Ezek mennyire igazak?
Hmm nekem nem fagy, nem lassabb!Annak ellenére sem, hogy csak class2-es-t sikerült beszereznem :( !
És a számítógép is látja mint a 8gb-ot, ha rádugod a telát?
Igen látja ;)
Ha hülyeséget csinálsz vezetés közben, legalább gyorsan csináld!
pietrasko
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 17:42:34
Készüléktípus: Nokia E52
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: pietrasko »

Valaki tapasztalta már azt a hibát, hogy ha zenét halgatott és fogadott/inditott egy hívást utána a telefon nem folytatja a zenét és a lejátszó is befagy??(033.002 FW)
Avatar
Lacika100
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010-04-11 vas. 12:42:21
Készüléktípus: E 52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Lacika100 »

Köszi Szelidorzo a gyors választ.

A térképet és az egyebeket letöltöttem, közben rájöttem, hogy az autós is használható csak ha jól olvastam akkor a hangos navigációért kell fizetni ugye?

Azért reménykedtem, hogy valakinek már van pozitív tapasztalata pár memóriakártyával kapcsolatban, de akkor majd keresek egy boltot ahol kilehet próbálni a készülékben.

Igazából azért nem akarok venni egy wifis router, mert felakarok lépni a telefonnal a netre, mert minek. De amikor először próbáltam a telefont és összekötöttem a telefont usb-n kerszetül akkor a telefon képes volt használni a gépen lévő net elérést, és nem akar a saját modemjén keresztül fellépni a netre, ezért is kérdeztem, hogy mi lehet a gond?
Amúgy tényleg nem tudom megcsinálni a barbatrükköt :) de nincs is wifis kártya a gépemben, mivel nem használok itthon wifit :)
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Damir »

Lacika100 írta:Köszi Szelidorzo a gyors választ.

A térképet és az egyebeket letöltöttem, közben rájöttem, hogy az autós is használható csak ha jól olvastam akkor a hangos navigációért kell fizetni ugye?

Azért reménykedtem, hogy valakinek már van pozitív tapasztalata pár memóriakártyával kapcsolatban, de akkor majd keresek egy boltot ahol kilehet próbálni a készülékben.

Igazából azért nem akarok venni egy wifis router, mert felakarok lépni a telefonnal a netre, mert minek. De amikor először próbáltam a telefont és összekötöttem a telefont usb-n kerszetül akkor a telefon képes volt használni a gépen lévő net elérést, és nem akar a saját modemjén keresztül fellépni a netre, ezért is kérdeztem, hogy mi lehet a gond?
Amúgy tényleg nem tudom megcsinálni a barbatrükköt :) de nincs is wifis kártya a gépemben, mivel nem használok itthon wifit :)
Hali!

Tuti, hogy nem használtad a számítógéped netét kábelen a telefonon, mivel nem lehetséges ez. Ez annyira tuti, mint ahogy te létezel.

Memkariból nekem egy 8gigás volt benne, 6giga adattal, szépen muzsikált. Ha veszel, akkor Sandisk vagy Nokia legyen a memkari.
Don Hellner
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2010-01-03 vas. 09:57:00
Készüléktípus: Sony Ericsson Xperia MiniST15i
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Don Hellner »

A térképet és az egyebeket letöltöttem, közben rájöttem, hogy az autós is használható csak ha jól olvastam akkor a hangos navigációért kell fizetni ugye?


Nem kell fizetni érte, teljesen ingyenes az egész!
Ericsson 318 -> Alctel One Touch Max -> Alcatel One Touch 301 -> Nokia 3310 -> 5510 -> 3510i -> 3220 -> 5500 Sport -> E52 -> Sony Ericsson Xperia Mini ST15i -> Samsung Galaxy Ace 3
Avatar
Lacika100
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010-04-11 vas. 12:42:21
Készüléktípus: E 52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Lacika100 »

Don Hellner írta:A térképet és az egyebeket letöltöttem, közben rájöttem, hogy az autós is használható csak ha jól olvastam akkor a hangos navigációért kell fizetni ugye?


Nem kell fizetni érte, teljesen ingyenes az egész!
Az én olvasatom szerint a hangos navigáció fizetős szolgáltatás: - http://www.nokia.hu/microsite-ok/maps-l ... egrendeles
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Lacika100 írta: Az én olvasatom szerint a hangos navigáció fizetős szolgáltatás: - http://www.nokia.hu/microsite-ok/maps-l ... egrendeles
De ez ingyenes.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Shyciii
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2010-01-29 pén. 21:58:49
Készüléktípus: Motorola Defy CM7 RC1
Nem: Férfi
Has thanked: 15 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Shyciii »

Bagzomacska írta: Nekem az üzeneteknél nincs hotmail elérésem!
Az én Bug-omról azt tudni kell hogy a szomszéd wifi-jét lopom ezért lehet hogy abból adódik.
Néha előfordul hogy hiába írtam msn-en kiírta hogy nem küldi el, ez lehet a net jel rossz minősége miatt is nem tudom, vagy éppen a beszélgető partnerem került le az elérhető listáról, mert ugye itt nincs felugró ablak ha valaki kijelentkezik.
Mikor bejelentkezek akkor van hogy 10 percet akar várakoztatni a töltéssel :D , de inkább cancel és újból bejelentkezés akkor már 10 sec alatt bedob az fiókomba vagy mimbe!
Kábé ennyi, de elég kis korrekt progi!A gyári msn szmájlik megtalálhatók benne, a partnerek képe is betöltődik egy idő után stb...
Próbáld ki, szerintem azzal nem veszíthetsz semmit, max letörlöd :D!
Megnézed nekem, hogy pontosan melyik verziót használod? Mert én 3-at is próbáltam, egyiket szignózva, és nem akart egyiksem települni.
lasgabesz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2010-01-12 kedd 21:09:35
Készüléktípus: e52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: lasgabesz »

Kedves kollégák! Segítséget kérek. Pannonos E52 telefonom van, ott nem jelentkezett az alábbi probléma.
A napokban a barátom vett egy T-mobile-os E52-t és megkért, hogy frissítsem, telepítsem rá a nálam jól működő alkalmazásokat.
A 31-es FW-re NSU-val frissítettem, T-s 33-as úgy látom nincs. Rendben települt, bár mindent elfelejtett, de mentésből visszaállítottam. Szerettem volna felrakni az ingyenes OVI MAPs-t. Már telepítés közben fura volt a hibaüzenet, hogy a program nem kompatibilis a telóval. Feltelepítettem, de nem indul.
Mi lehet a hiba?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Damir »

lasgabesz írta:Kedves kollégák! Segítséget kérek. Pannonos E52 telefonom van, ott nem jelentkezett az alábbi probléma.
A napokban a barátom vett egy T-mobile-os E52-t és megkért, hogy frissítsem, telepítsem rá a nálam jól működő alkalmazásokat.
A 31-es FW-re NSU-val frissítettem, T-s 33-as úgy látom nincs. Rendben települt, bár mindent elfelejtett, de mentésből visszaállítottam. Szerettem volna felrakni az ingyenes OVI MAPs-t. Már telepítés közben fura volt a hibaüzenet, hogy a program nem kompatibilis a telóval. Feltelepítettem, de nem indul.
Mi lehet a hiba?
Szia!

A beállításokat is mentetted? Ha igen, akkor csinálj egy biztonsági mentést csak a névjegyről, üzenetekről, naptárról és jegyzetekről, aztán formázd a telefont, majd állítsd vissza a mentést, és próbáld meg úgy ;)
Válasz küldése

Vissza: “E-széria”