Nokia E52

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Damir »

tgeri írta:
csehandi írta:...azon is befuccsolt a funkció, lefagyott a hívás közebeni telefonkönyv kezelés...
Szia!

Nem abszolút megoldás, de tüneti kezelésnek jó. Nekem is ez van a telefonommal. Le mondjuk nem fagy (KOPP-KOPP), de a "memória megtelt" üzenet az van néha. Erre tettem fel egy "reboot" progrit. Erre kell csak mondjuk 2 naponta este rányomni. Csak 1 pill az egész, aztán el is lehet tenni a telefont. Rebootol, nem kér PIN-t, nem kell semmit tenni és a főképernyőn végez.

Remélem segítettem.

Üdv,
TG
Minden okostelót érdemes újraindítani ha nem is minden nap, de 2-3 naponta. ;)
Egy számítógépnél is így van...
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Damir »

hetes írta:Üdv!
Elöljáróban annyit, hogy N73ról váltottam E52re. Jó kis telefon ez, de az email beállítás varázsló nekem nem akar működni. Vodás, 31es fw van rajta. A varázslóban kiválasztom a Gmailt, beírom a címet és a jelszót. Kiírja hogy ellenőrzés, homokórázik, de nem csinál semmit. Mit csinálok rosszul? A gmail saját programjával meg tudom nézni a leveleket, de az nem kerül ki a készenléti kijelzőre.

Az alkalmazás beállításokban kivettem a tanúsítványkérést, de így sem enged telepíteni jó pár dolgot. Gondoltam, hogy ennél a telónál megúszom a szignózásos cirkuszt, de úgy tűnik nem.

Milyen giroszkópos játékokat ismertek? A marblemaze tanusítványhiba miatt nem megy fel.

Az N73asomon a figyelmeztető hangok kikapcsolásával a kamera exponálóhangját is le lehetett némítani, de itt ez nem működik. Erre tudtok megoldást?
nokia 521 írta:Sziasztok!
kérlek küldjetek letöltési linket e52-ön tökéletesen működő skipe és windows live alkalmazásra.
előre is köszönöm
Skypeot tegnap raktam fel, hibátlanul működik, bár közel kellett maradnom a wifi routerhez. Felmész telával a skype.com/m oldalra és lehúzod amit felajánl.
Ha hazaérek leírom hogy nekem hogyan sikerült. Telóról kicsit macerás... :D
greendoki
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2010-04-09 pén. 19:17:03
Készüléktípus: e52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: greendoki »

nahi

én a jöv héten akarok beujítani egy e52-t szurkeben.
1 év eu vagy 2 év magyar garival kérjem?(4eFT a külömbség.) - persze a második év csak szoftverre vonatkozik
és így ti mint felhasználói mi a véleményetek róla x idő után?
(volt 1 évig e66 ahhoz képest nem sokmindenben lesz más de én azt is szerettem bár széttolos volt:S)

kösziii
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára greendoki 2010-04-10 szomb. 16:26:02-kor.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: potter55 »

greendoki írta:nahi

én a jöv héten akarok beujítani egy e52-t szurkeben.
1 év eu vagy 2 év magyar garival kérjem?(4eFT a külömbség.)
és így ti mint felhasználói mi a véleményetek róla x idő után?
(volt 1 évig e66 ahhoz képest nem sokmindenben lesz más de én azt is szerettem bár széttolos volt:S)

kösziii
2 év Nokia garanciával érdemes venni, sokkal többet ér mint az 1 éves.
Itt tudsz olvasni a telefonról.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
greendoki
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2010-04-09 pén. 19:17:03
Készüléktípus: e52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: greendoki »

potter55 írta: 2 év Nokia garanciával érdemes venni, sokkal többet ér mint az 1 éves.
Itt tudsz olvasni a telefonról.
már azt a lapot láttam.

de akkor vélemény vagy vmi?

nah és a fülese?
foscsi szarcsi?
vagy olyan agybamenős?
esetleg van rajta irányíto és ott lehet cserélni 3.5sel a fülest vagy az eglsz egybe van?
Shyciii
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2010-01-29 pén. 21:58:49
Készüléktípus: Motorola Defy CM7 RC1
Nem: Férfi
Has thanked: 15 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Shyciii »

nokia 521 írta:Sziasztok!
kérlek küldjetek letöltési linket e52-ön tökéletesen működő skipe és windows live alkalmazásra.
előre is köszönöm
Ami biztosan működik és nem kell szignózni, az megtalálható az OVI áruházban (skype és messenger is), a menüdből rögtön elérhető. Az ott levő Live messenger hibamentesen működik, azt kipróbáltam. A nokiaprogramok link alatt levőkből hármat próbáltam, de vagy szignózni kellett, vagy más hibaüzenetesek.
Shyciii
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2010-01-29 pén. 21:58:49
Készüléktípus: Motorola Defy CM7 RC1
Nem: Férfi
Has thanked: 15 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Shyciii »

hetes írta:Üdv!
Elöljáróban annyit, hogy N73ról váltottam E52re. Jó kis telefon ez, de az email beállítás varázsló nekem nem akar működni. Vodás, 31es fw van rajta. A varázslóban kiválasztom a Gmailt, beírom a címet és a jelszót. Kiírja hogy ellenőrzés, homokórázik, de nem csinál semmit. Mit csinálok rosszul? A gmail saját programjával meg tudom nézni a leveleket, de az nem kerül ki a készenléti kijelzőre.

Az alkalmazás beállításokban kivettem a tanúsítványkérést, de így sem enged telepíteni jó pár dolgot. Gondoltam, hogy ennél a telónál megúszom a szignózásos cirkuszt, de úgy tűnik nem.
Az emailbeállításnál ne a gmailt válaszd, hanem az egyéb emailcímet, akkor már mennie kell.
Giroszkópos játékra meg a Resco Bubbles-t próbáld ki. Szenzációs játék. Már jópár embert megfertőztem vele :taps2:
nomos
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-01-22 pén. 14:56:00
Készüléktípus: Nokia e52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: nomos »

Üdv!

Segítséget kérnék, mi lehet az oka annak, hogy a telefonom, éjszaka, és egyéb lehetetlen időpontokban, amikor még nem is használom megpróbál a netre felmenni. Először az itthoni wlan kapcsolaton keresztül, és utána végigpróbálja az összes lehetőséget orioritás szerint, majd kiköt a Pannon Wap-nál, és generál néhány kb adatforgalmat. Az e-mail jól be van állítva, nincsen semmilyen alkalmazás a telefonon. WLAN keresés kikapcsolva. Mi a tök lehet ez?
Ez főleg külföldön idegesítő, ahol egy vagyonba kerül ez a játék.
istnag
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2009-12-15 kedd 17:31:31
Készüléktípus: HTC One S JB 4.1.1
Nem: Férfi
Has thanked: 56 times
Been thanked: 72 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: istnag »

nomos írta:Üdv!

Segítséget kérnék, mi lehet az oka annak, hogy a telefonom, éjszaka, és egyéb lehetetlen időpontokban, amikor még nem is használom megpróbál a netre felmenni. Először az itthoni wlan kapcsolaton keresztül, és utána végigpróbálja az összes lehetőséget orioritás szerint, majd kiköt a Pannon Wap-nál, és generál néhány kb adatforgalmat. Az e-mail jól be van állítva, nincsen semmilyen alkalmazás a telefonon. WLAN keresés kikapcsolva. Mi a tök lehet ez?
Ez főleg külföldön idegesítő, ahol egy vagyonba kerül ez a játék.
Szia! Hát ezt tuti vmi program csinálja, ha azt mondod nincs akkor is az lesz sztem :D Taskmanagerrel(ne a gyárival hanem pl,Jbak) nézd meg milyen progik futnak a háttérben, ha így sem jössz rá akkor ments le mindent a telóról és csinálj egy hard resetet... :confused2:
hetes
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2010-04-10 szomb. 12:10:42
Készüléktípus: E52
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: hetes »

Shyciii írta:Az emailbeállításnál ne a gmailt válaszd, hanem az egyéb emailcímet, akkor már mennie kell.
Giroszkópos játékra meg a Resco Bubbles-t próbáld ki. Szenzációs játék. Már jópár embert megfertőztem vele :taps2:
Hát így sem jó...
Kamera hangot hogy tudom kikapcsolni?

nomos! Nem lehet, hogy az emaileket akarja szinkronizálni a beépített progi?
Válasz küldése

Vissza: “E-széria”