Nokia E52

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
payskin
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2010-01-06 szer. 12:18:09
Készüléktípus: Nokia E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: payskin »

felixo írta:Ovi Suite-vel frissített már valaki ? Kicsit tartok tőle. Független a telóm !
Firmware-t nem, térképet már igen, nem volt gáz.
istnag írta:Talán ez:
viewtopic.php?f=64&t=40
Pont az! :yes:
Avatar
Bagzomacska
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2010-02-07 vas. 17:51:34
Készüléktípus: E52 sylver + 8Gb mSD
Tartózkodási hely: A túloldallal szemben
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Bagzomacska »

Egy kis ötletre lenne szükségem!
Wifiznék, talál jelet, csatlakozik is, leellenőrzi az internetkapcsolatot meg minden, de mikor már ténylegesen be kéne tölteni a kezdőlapot vagy bármilyen egyéb más oldalt, akkor azt írja ki hogy "Érvénytelen szervernév"!
Én állítottam el valamit(nem kizárt)??? Vagy a wifi jellel van valami gixer?

előre is köszönöm!
Ha hülyeséget csinálsz vezetés közben, legalább gyorsan csináld!
Don Hellner
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2010-01-03 vas. 09:57:00
Készüléktípus: Sony Ericsson Xperia MiniST15i
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Don Hellner »

Bagzomacska írta:Egy kis ötletre lenne szükségem!
Wifiznék, talál jelet, csatlakozik is, leellenőrzi az internetkapcsolatot meg minden, de mikor már ténylegesen be kéne tölteni a kezdőlapot vagy bármilyen egyéb más oldalt, akkor azt írja ki hogy "Érvénytelen szervernév"!
Én állítottam el valamit(nem kizárt)??? Vagy a wifi jellel van valami gixer?

előre is köszönöm!

Nekem pont az előbb csinált ilyet, de újra csatlakoztam s utána működött...
Ericsson 318 -> Alctel One Touch Max -> Alcatel One Touch 301 -> Nokia 3310 -> 5510 -> 3510i -> 3220 -> 5500 Sport -> E52 -> Sony Ericsson Xperia Mini ST15i -> Samsung Galaxy Ace 3
Avatar
Bagzomacska
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2010-02-07 vas. 17:51:34
Készüléktípus: E52 sylver + 8Gb mSD
Tartózkodási hely: A túloldallal szemben
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Bagzomacska »

Don Hellner írta:
Bagzomacska írta:Egy kis ötletre lenne szükségem!
Wifiznék, talál jelet, csatlakozik is, leellenőrzi az internetkapcsolatot meg minden, de mikor már ténylegesen be kéne tölteni a kezdőlapot vagy bármilyen egyéb más oldalt, akkor azt írja ki hogy "Érvénytelen szervernév"!
Én állítottam el valamit(nem kizárt)??? Vagy a wifi jellel van valami gixer?

előre is köszönöm!

Nekem pont az előbb csinált ilyet, de újra csatlakoztam s utána működött...
Nekem tegnap este óta csinálja ezt, szóval már megpróbáltam egy párszor, de nem hoz be egy oldalt sem :blush:
Ha hülyeséget csinálsz vezetés közben, legalább gyorsan csináld!
Avatar
sinci
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2009-12-13 vas. 06:48:04
Készüléktípus: NOKIA E52
Has thanked: 11 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: sinci »

Nekem ezüst színű, T-mobilos készülékem van, (product: 0590256) Erre melyik FW-t tudom felrakni, és honnan tudom leszedni?
Köszönöm!
Avatar
Hippo
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2009-05-31 vas. 16:55:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy Nexus S - i9023
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Hippo »

felixo írta:Ovi Suite-vel frissített már valaki ? Kicsit tartok tőle. Független a telóm !
Én ma frissítettem fw-t az OVI Suit-tel és minden gond nélkül lefutott a frissítés. Nekem is független a telóm.
És felajánlja telepítésre a Python-t is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hippo 2010-02-10 szer. 14:13:34-kor.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Damir »

sinci írta:Nekem ezüst színű, T-mobilos készülékem van, (product: 0590256) Erre melyik FW-t tudom felrakni, és honnan tudom leszedni?
Köszönöm!
Szia!
Ovi Suite-al vagy NSU-val tudod frissíteni. Ha a független telefon szoftverét akarnád felrakni, akkor phoenix-el ajánlom, de úgy elveszhet a garanciád ;)
brianaspirin
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2010-02-03 szer. 14:05:58
Készüléktípus: Nokia E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: brianaspirin »

nekem vodás e52-esem van, az ovi suite nem talált még frissítést (tegnap este legalábbis)
szóval én csak akkor tudok majd frissíteni, ha a voda legyártja a "saját" fw-jét a telóra? mellesleg engem abszolút nem zavar a szolgáltató függő szoftver, kikapcsolásnál van egy vodás logo, meg a beállítások sok helyen, de amúgy semmi szolgáltatós majomság nincs benne ami zavarjon.
eddig én is csak független készüléket vásároltam, de mivel már évek óta nem váltottam szolgáltatót (és nem is tervezem) így úgy voltam vele, hogy mi bajom lehet belőle :P
istnag
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2009-12-15 kedd 17:31:31
Készüléktípus: HTC One S JB 4.1.1
Nem: Férfi
Has thanked: 56 times
Been thanked: 72 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: istnag »

brianaspirin írta:nekem vodás e52-esem van, az ovi suite nem talált még frissítést (tegnap este legalábbis)
szóval én csak akkor tudok majd frissíteni, ha a voda legyártja a "saját" fw-jét a telóra? mellesleg engem abszolút nem zavar a szolgáltató függő szoftver, kikapcsolásnál van egy vodás logo, meg a beállítások sok helyen, de amúgy semmi szolgáltatós majomság nincs benne ami zavarjon.
eddig én is csak független készüléket vásároltam, de mivel már évek óta nem váltottam szolgáltatót (és nem is tervezem) így úgy voltam vele, hogy mi bajom lehet belőle :P
Igen,majd csak akkor tudsz! Ez a hátránya megvan mindenképp a szolgáltatós mobilnak és pláne, ha ki sem adják :sad:
Phoenixel egyébként tudsz ;) ha nagyon türelemetlen vagy ;)
brianaspirin
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2010-02-03 szer. 14:05:58
Készüléktípus: Nokia E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: brianaspirin »

istnag írta:
brianaspirin írta:nekem vodás e52-esem van, az ovi suite nem talált még frissítést (tegnap este legalábbis)
szóval én csak akkor tudok majd frissíteni, ha a voda legyártja a "saját" fw-jét a telóra? mellesleg engem abszolút nem zavar a szolgáltató függő szoftver, kikapcsolásnál van egy vodás logo, meg a beállítások sok helyen, de amúgy semmi szolgáltatós majomság nincs benne ami zavarjon.
eddig én is csak független készüléket vásároltam, de mivel már évek óta nem váltottam szolgáltatót (és nem is tervezem) így úgy voltam vele, hogy mi bajom lehet belőle :P
Igen,majd csak akkor tudsz! Ez a hátránya megvan mindenképp a szolgáltatós mobilnak és pláne, ha ki sem adják :sad:
Phoenixel egyébként tudsz ;) ha nagyon türelemetlen vagy ;)
értem és köszi a választ :)
annyira nem vagyok türelmetlen, úgyhogy megvárom a vodásat inkább.
Válasz küldése

Vissza: “E-széria”