Nokia E51

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
augusta
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009-06-10 szer. 22:22:03
Készüléktípus: N97mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: augusta »

hali
e51 alkalmas internet tv-zesre?
a digisport irja a honlapjan lehet nezni a meccseket mobilon ha az alkalmas ra

csa
Drizzt01
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2009-06-20 szomb. 08:48:27
Készüléktípus: 5230 500
Has thanked: 17 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: Drizzt01 »

Hali, a kérdésem az lenne , hogy kicseréltettem a hangszóróját a telónak és még mindig halknak találom, lehet e valahogy hangosítani?
steve-n
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-06-30 kedd 13:48:52
Készüléktípus: E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: steve-n »

Sziasztok,

Végre találtam egy olyan témát a telóra ami nagyon bejön nekem. CSAK! egy bajom van vele:
Aktív készenlétben tele van a képernyőm mindenféle naptár bejegyzéssel, egészen a legaljáig. Bejövő híváskor, az a kis ablak vagy buborék amiben a hívó neve és tel.száma van, sajnos átlátszó háttérrel rendelkezik. Így sokszor nehezen olvasható hogy ki is hív. Összemosódik a naptárbejegyzésekkel. Van-e esetleg valami program, ami pl teljes képernyőssé teszi a bejövő hívást? Vagy valami más megoldás???

Előre is köszönöm!
augusta
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009-06-10 szer. 22:22:03
Készüléktípus: N97mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: augusta »

hali
felhivtam a pannont, alkalmas.kiprobaltam este es nem mukodott. (sajat wifi)
probalja ki valaki este amikor meccs van.
" Élő adásainkat mobiltelefonján is nyomon követheti:
készüléke böngészőjében navigáljon egyszerűen a http://m.digisport.hu/live oldalra.
(A szolgáltatás a piaci bevezetés ideje alatt díjtalan. Az adatforgalmi díjakról, valamint a kompatibilis készülékekről érdeklődjön mobilszolgáltatójánál.) "

koszi kivancsi vagyok
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: potter55 »

steve-n írta:Sziasztok,

Végre találtam egy olyan témát a telóra ami nagyon bejön nekem. CSAK! egy bajom van vele:
Aktív készenlétben tele van a képernyőm mindenféle naptár bejegyzéssel, egészen a legaljáig. Bejövő híváskor, az a kis ablak vagy buborék amiben a hívó neve és tel.száma van, sajnos átlátszó háttérrel rendelkezik. Így sokszor nehezen olvasható hogy ki is hív. Összemosódik a naptárbejegyzésekkel. Van-e esetleg valami program, ami pl teljes képernyőssé teszi a bejövő hívást? Vagy valami más megoldás???

Előre is köszönöm!
Vannak olyan programok amik a hívóképét kirakják teljes képernyőre pl ez, vagy ez.
Ezzel meg el lehet távolítani készenlétből az ikonok alatti dolgokat.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
steve-n
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-06-30 kedd 13:48:52
Készüléktípus: E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: steve-n »

potter55 írta:
steve-n írta:Sziasztok,

Végre találtam egy olyan témát a telóra ami nagyon bejön nekem. CSAK! egy bajom van vele:
Aktív készenlétben tele van a képernyőm mindenféle naptár bejegyzéssel, egészen a legaljáig. Bejövő híváskor, az a kis ablak vagy buborék amiben a hívó neve és tel.száma van, sajnos átlátszó háttérrel rendelkezik. Így sokszor nehezen olvasható hogy ki is hív. Összemosódik a naptárbejegyzésekkel. Van-e esetleg valami program, ami pl teljes képernyőssé teszi a bejövő hívást? Vagy valami más megoldás???

Előre is köszönöm!
Vannak olyan programok amik a hívóképét kirakják teljes képernyőre pl ez, vagy ez.
Ezzel meg el lehet távolítani készenlétből az ikonok alatti dolgokat.
Köszönöm, a Full Screen Caller az én barátom.
Tommy_Angelo
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 17:33:31
Készüléktípus: Omnia7+BB 9700+E52
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: Tommy_Angelo »

Sziasztok!

Bratyóm frissítette az E51-ét 300.34.56-ra, és az lenne a kérdése, hogy ehhez melyik hack kell? Köszönöm a választ előre is. :)
Motorola V2288;Siemens C35;Nokia 3310;3330;3510i;3650;N-Gage;SE S700i;Alcatel S853;6680;E50;K800i;N82;HTC Touch Diamond;N95 8GB;iPhone 3G;6650 T-Mobile;3GS;N900;X6-00;Milestone
6_2_3_0_i
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:20:42
Készüléktípus: HUAWEI P9
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: 6_2_3_0_i »

huligan82 írta:Sziasztok!!

Valaki esetleg nem tud E51 hez kerékpártartót?

KÖSZÖNÖM!!!
Hali!
Ha még aktuális:
Én ilyet szereltem fel: http://fotomarket.hu/product.php?pid=19177
Így néz ki:
Kép

Használtam már terepen, erdei úton is, és nem esett ki belőle. (Mondjuk elég hülyén bámult néhány szembejövő gyalogos turista, amikor az erdő közepén megszólalt a GarminXT, hogy "Menj előre 100 métert, és fordulj jobbra!" :D :D :D )
Annyit módosítottam rajta, hogy a közepén a fényképtartó helyére beragasztottam, egy kb fél centi vastag habfóliát, így ott is puhán fekszik fel. Ja és a kiesés ellen a továbi biztonság kedvéért egy nyakbaakasztóval a kormányhoz van kötve a teló. Biztos, ami biztos...

Van még ez is: http://gigatel.hu/modules.php?name=shop ... cikk=11639
(Ez is univerzális, ne zavarjon, hogy a Samu-hoz írják.)
2110i, 6110, 7110, 6210, 6310, 6230i, E51, C7 RIP NOKIA :-( Galaxy S4 mini, HUAWEI P9
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: Damir »

6_2_3_0_i írta:
huligan82 írta:Sziasztok!!

Valaki esetleg nem tud E51 hez kerékpártartót?

KÖSZÖNÖM!!!
Hali!
Ha még aktuális:
Én ilyet szereltem fel: http://fotomarket.hu/product.php?pid=19177
Így néz ki:
Kép

Használtam már terepen, erdei úton is, és nem esett ki belőle. (Mondjuk elég hülyén bámult néhány szembejövő gyalogos turista, amikor az erdő közepén megszólalt a GarminXT, hogy "Menj előre 100 métert, és fordulj jobbra!" :D :D :D )
Annyit módosítottam rajta, hogy a közepén a fényképtartó helyére beragasztottam, egy kb fél centi vastag habfóliát, így ott is puhán fekszik fel. Ja és a kiesés ellen a továbi biztonság kedvéért egy nyakbaakasztóval a kormányhoz van kötve a teló. Biztos, ami biztos...

Van még ez is: http://gigatel.hu/modules.php?name=shop ... cikk=11639
(Ez is univerzális, ne zavarjon, hogy a Samu-hoz írják.)
:taps5: :ok:
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

Damir88 írta: Hali!
Ha még aktuális:
Én ilyet szereltem fel: http://fotomarket.hu/product.php?pid=19177
Így néz ki:
Kép

Használtam már terepen, erdei úton is, és nem esett ki belőle. (Mondjuk elég hülyén bámult néhány szembejövő gyalogos turista, amikor az erdő közepén megszólalt a GarminXT, hogy "Menj előre 100 métert, és fordulj jobbra!" :D :D :D )
Annyit módosítottam rajta, hogy a közepén a fényképtartó helyére beragasztottam, egy kb fél centi vastag habfóliát, így ott is puhán fekszik fel. Ja és a kiesés ellen a továbi biztonság kedvéért egy nyakbaakasztóval a kormányhoz van kötve a teló. Biztos, ami biztos...

Van még ez is: http://gigatel.hu/modules.php?name=shop ... cikk=11639
(Ez is univerzális, ne zavarjon, hogy a Samu-hoz írják.)
Az lenne jó ha dinamó segítségével tölteni is lehtne :D
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
Válasz küldése

Vissza: “E-széria”