Nokia E52

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Damir »

CineDOG írta:Azt hiszem lassan új teló után kell néznem.
Túl sokszor lassul be brutálisan.
Néha már újra kell indítanom, és akkor úgy áll fel, hogy kiírja: Rendszerhiba. De aztán működik tovább.
Jól bírja egyébként, sokszor esett már le ( ezek a csupa érintős okostelók ezt nem bírnák így), és amit használok, az működik is rajta (wifi, gps, sip, mobilevoip callbackre, opera mini, led torch a világításhoz).
Kár hogy a Nokia nem rakott bele anno több ramot, pörgősebb magot. Na de nem először és nem utoljára cseszi el a termékeit a Nokia.
Sok gyártó jön ki ugyanannak a telónak az erősebb verziójával, a Nokia sajnos ebbe nem szállt be.
Szeretem hogy nincs úgy túlbonyolítva mint egy android, nem is olyan nagy mint a most trendi tepsik, és szép is.
Próbáltad újrahúzni, és úgy használni? Egyik ismerős telefonján a sok sms csinált érdekes dolgokat, például nem jelzett sms-nél. Kitöröltük az üzeneteket, és gyorsabb is lett a telefon, illetve megjött az sms jelzés is. :D
Mondjuk nyilván egy idő után már ez sem segít neki, ha kezd megfáradni....
CineDOG
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2011-08-28 vas. 15:11:26
Készüléktípus: E52
Nem: Férfi
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: CineDOG »

Majd újra húzom a legutóbbi mentéssel. :)
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Damir »

CineDOG írta:Majd újra húzom a legutóbbi mentéssel. :)
A beállításokat hagyd ki, névjegy, naptár, üzenetek és jegyezetek maradhat ;)
CineDOG
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2011-08-28 vas. 15:11:26
Készüléktípus: E52
Nem: Férfi
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: CineDOG »

Damir írta:
CineDOG írta:Majd újra húzom a legutóbbi mentéssel. :)
A beállításokat hagyd ki, névjegy, naptár, üzenetek és jegyzetek maradhat ;)
A névjegy maradt csak.
haliholaci
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009-12-09 szer. 05:35:35
Készüléktípus: Nokia E52
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: haliholaci »

Szerintem vagyunk így páran!
Nincs is igazán utódja, máig 4-5 napot megy el (három évesen!!), és nekem is még ma is nagyon tetszik!
Laci
payskin
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2010-01-06 szer. 12:18:09
Készüléktípus: Nokia E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: payskin »

Megint re, skacok.

Gyászjelentés: Nokia E52-m péntek este váratlanul megtért a "nem kapcsolok be, csak berregek egyet" vadászmezőkre.

Érdekes volt az előzmény: a pár hete még laza 4-5-6 napot is kibíró aksi elkezdett egyik napról a másikra egy nap alatt elfogyni. Mérges voltam, nem volt bekapcsolva sem Wi-Fi, sem Bluetooth, sem semmi, ami eszi az aksit. Péntek este úgy döntöttem, hogy egy újraindítás biztos jót tesz neki: kikapcsoltam... és soha többet nem lehetett bekapcsolni. :weep:

Megpróbáltam a halott telefon élesztése ráolvasást, de már az első körben elbukik a dolog: a számítógépre csatlakoztatva és megnyomva a bekapcsológombot először jön a vidám tüdümm USB-hang (itt kezdtem már reménykedni), aztán 2 másodperc múlva jön a szomorú, tehát rögtön le is bont.

Tapasztalataitok szerint kuka? Van esetleg ember, akihez érdemes elvinni? (Szervizbe nem vinném amióta tavaly tavasszal 13 ezerért próbálták volna visszatenni a kiesett fényképezőgombját.)

Másik fontos kérdés: a telefonszámokat hol tárolja az E52, a saját memóriájában vagy az sd kártyán? Mert most ott állok, mint egyszeri hülye gyerek az elromlott telefonjával: van ugyan egy prosztó ezeréves pótkészülékem, csak épp nem a simkártyán voltak a számok, és senkinek nem tudom a számát. Őrület. Van rá valami esély, hogy ezekhez valahogy még hozzáférjek? (Főleg, ha az SD-n vannak).
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: laci64 »

payskin írta:Megint re, skacok.

Gyászjelentés: Nokia E52-m péntek este váratlanul megtért a "nem kapcsolok be, csak berregek egyet" vadászmezőkre.

Érdekes volt az előzmény: a pár hete még laza 4-5-6 napot is kibíró aksi elkezdett egyik napról a másikra egy nap alatt elfogyni. Mérges voltam, nem volt bekapcsolva sem Wi-Fi, sem Bluetooth, sem semmi, ami eszi az aksit. Péntek este úgy döntöttem, hogy egy újraindítás biztos jót tesz neki: kikapcsoltam... és soha többet nem lehetett bekapcsolni. :weep:
Én első körben megpróbálnám egy másik akksival.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
payskin
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2010-01-06 szer. 12:18:09
Készüléktípus: Nokia E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: payskin »

Az ötlet nem rossz, de honnan tudok leakasztani egy ugyanilyen aksit? :)
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: laci64 »

payskin írta:Az ötlet nem rossz, de honnan tudok leakasztani egy ugyanilyen aksit? :)
Ha bemész egy mobil üzletbe, biztos segítenek. Pláne, ha vevőt látnak benned. :D
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
sinci
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2009-12-13 vas. 06:48:04
Készüléktípus: NOKIA E52
Has thanked: 11 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: sinci »

Tudtok olyan mp-3 lejátszó programot ajánlani amivel bele lehet tekerni a zenékbe? A gyári az sajnos nem tudja ezt a funkciót.
Köszönöm!
Válasz küldése

Vissza: “E-széria”