Nokia E72

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
Boshe
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011-01-28 pén. 14:04:27
Készüléktípus: E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Boshe »

Frissítés után az új Facebook alkalmazással(amit a Facebook ajánl fel) nem jön létre kapcsolat. Kapcsolódási hibát ír ki, hogy állítsam át az internet beállításokat! Mi lehet a probléma? Weben keresztül viszont megy és a gyári alkalmazással is!
Androceus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011-07-03 vas. 17:54:37
Készüléktípus: nokia e72
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Androceus »

Kedves Valaki aki ért a telefonokhoz... Miert van az, hogy az E72 műszaki leírásában az áll, h 600Mhz-es proci dühöng benne de több, ugynevezett rendszer monitor progam (pl.: swiss manager meg hasonlóak) csak 192Mhz-es orajelet mutat... :hmm2:
Továbbá szeretném megtudni h hogyan tudnék wifi-n keresztul kapcsolatot létesíteni a PC-mmel, esetleg masik telefonnal... Olvastam, h be lehet E72-t wifi hotspotként állítani (mint a galaxy S-t és társait) és így megosztott mappákat tud kezelni... vagy ez így gáz? :blush:
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: potter55 »

1. Rosszul írja ki a program az adatot.
2. Van hozzá program. A főoldalon találsz a gyikoknál egy program help nevezetüt.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
ferely
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010-01-23 szomb. 19:43:25
Készüléktípus: Nokia N80-6310-6300
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: ferely »

Hotspotos progit én is próbáltam. Rákattintottam h start, viszont semmi....

Nekem viszont olyan problémáim volnának a készülékkel, hogy az előlap alá (~kijelzőre) bement a por. Maximum egy hónapja, hogy kihoztam a szervízből - akkor kicserélték a kijelzőt, minthogy leszedjék a port :D ...a gond, hogy ismét ott vannak, és néha eléggé zavaróak.
Másik problémám az, hogy az alsó részén ami van kis műanyag, az nyomás hatására hangot ad ki. Előzőleg csináltak vele valami, viszont az mostanra semmivé vált. Ennyi rossz lenne az anyaghasználat nokijájéknál?! :evil:

Nem látok bármi esélyt arra, hogy ezeket a problémákat végérvényesen elintézzem egy újabb szervízelés során. Mert a Jabilban nem túlzottan adnak a dolgokra... :(



ui.: Nem tudom milyen minőségűek az új Nokiák, de az biztos, hogy inkább Blackberry-t választok máskor, ha üzleti készüléket akarok...
rnorbi91
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2010-08-13 pén. 18:40:19
Készüléktípus: Nokia E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: rnorbi91 »

Hello!
Tudna Nekem Valaki nyomkoveto programot ajanlani erre a telefonra? Ami mondjuk telefonszam vagy imei vagy valami hasonlo adat alapjan megmondjam hol a telefon?
Az lenne a legjobb ha olyan lenne amihez nem kell a masik elfogado engedelye.
Koszi elore is!
ferely
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010-01-23 szomb. 19:43:25
Készüléktípus: Nokia N80-6310-6300
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: ferely »

rnorbi91 írta:Hello!
Tudna Nekem Valaki nyomkoveto programot ajanlani erre a telefonra? Ami mondjuk telefonszam vagy imei vagy valami hasonlo adat alapjan megmondjam hol a telefon?
Az lenne a legjobb ha olyan lenne amihez nem kell a masik elfogado engedelye.
Koszi elore is!

F-secure free verziosan is csinál ilyet :)
rnorbi91
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2010-08-13 pén. 18:40:19
Készüléktípus: Nokia E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: rnorbi91 »

Mar csak arra lennek kivancsi hogy hogyan kell a programmal rakeresni egy bizonyos telefon tartozkodasi helyere
simcax
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2009-11-29 vas. 13:53:06
Készüléktípus: E71
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: simcax »

rnorbi91 írta:Mar csak arra lennek kivancsi hogy hogyan kell a programmal rakeresni egy bizonyos telefon tartozkodasi helyere
Odaállsz az asszony elé, a szemébe nézel és megkérdezed, hogy tényleg igaz-e, hogy megcsal. :cool3:
rnorbi91
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2010-08-13 pén. 18:40:19
Készüléktípus: Nokia E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: rnorbi91 »

Kossz en nem parterapias tanacsot kertem ha jol emlekszem! De azert kossz a tippet, nekem nem jutott eszembe....
Avatar
drbzs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2010-03-29 hétf. 00:58:14
Készüléktípus: Nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Nokia E72

Hozzászólás Szerző: drbzs »

Meg tudja valaki mondani, hogy TV kábelt lehet csatlakoztatni a telefonhoz, hogy a tévén megjelenjen a menü?
ÜDV!
Válasz küldése

Vissza: “E-széria”