Nokia E71

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: potter55 »

MANUTDAVE:
Szignozni kell, segítség az aláírásomban.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
Kolondrum
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2009-10-25 vas. 20:15:49
Készüléktípus: 9110i-7650-E90V2-808 PureView
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: Kolondrum »

üdv! Párom ma rámírt, hogy ha be akar lépni a wlan varázslóba akkor rendszerhiba üzi fdogadja. Maga a wifi megy, a már tanult lanokat kezeli látja de a varázsló halott. Miért lehet ez? Egyik pillanatról a másikra jött. Sokat buszozik és talán az otthonin kívül a volán lanját használja a legtöbbet.

Szerk.: SW reset után kiírta nem sikerült az ő
újratelepítés forduljak a szolgáltatóhoz (contact service üzi), ezután kapott új szoftot ovival, de a támogatási szoftverek telepítésére azzal jön, hogy a telepítő használatban van. Valami nem oké még most sem a telóval. Mit próbáljak még meg?

Szerk.: Megoldva.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára potter55 2011-04-08 pén. 23:02:39-kor.
Ok: Tudod szerkeszteni a hozzászólásodat, legközelebb erre figyelj oda. Köszönöm.
Funny! >> http://href.hu/x/ah8g - http://href.hu/x/ah0m - http://href.hu/x/ah0n href.hu/x/ah8h
Katalin Katalin miért töröltetted magad? 2012.06
Avatar
otti04
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-12-16 szer. 16:18:01
Készüléktípus: Nokia E71
Tartózkodási hely: Somogy megye
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: otti04 »

Sziasztok! Kis segítségre lenne szükségem.
E71 pár napja megkapta az 500-as szoftvert, azóta olyan dogot csinál, hogy ha Pc suit, tárolóeszköz üzemmódra kötöm a gépemre, és leválasztom, akkor egy IBM LOTUS TRAVELER NOTES nevü programot kezd el automatikusan telepíteni, minden kérdés nélkül.. és sajnos ki-be kapcsoláskor is ugyanez van. Majd kiiírja, hogy nem sikerült a Memoria kártyárol a program telepítése, lépjek be az alkalmazás kezelőbe.
Nos én még erről a programról nem is hallottam, és nem tettem a 2 év alatt hasonló dolgot a MEM kártyámra, és semmi erre utaló dolgot nem is találok a telefonban.
Hogy tudnám ezt a dolgot megszüntetni, hogy minden bekapcskor, és leválasztáskor ez ne történjen meg?
Előre is köszönöm, szép napot!
kiosz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2010-01-05 kedd 13:42:28
Készüléktípus: samsung galaxy ace 5830i
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: kiosz »

nekem is ugyanígy csinált. Hard reset kivett memóriakártyával eltüntette az összes rámtukmált kütyüt, köztük a lotus travellert is
Avatar
otti04
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-12-16 szer. 16:18:01
Készüléktípus: Nokia E71
Tartózkodási hely: Somogy megye
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: otti04 »

megcsináltam a hard resetet, de ugyanugy automatikusan elkezdi a memo kártyáról telepíteni azt a lotus travel programot :(
memória kártya nélkül nem csinálja az automata telepítést. De ha egy másik mem karit teszek be, azzal is ugyanugy elkezdi a telepítést. Egyből megjelenik egy Lotus programos configuration wizard... :(
Avatar
Kolondrum
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2009-10-25 vas. 20:15:49
Készüléktípus: 9110i-7650-E90V2-808 PureView
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: Kolondrum »

Párom telója megint lehalt ugyan azzal a hibával. Nagy nehezen "főnixel" frissítettem rendben volt erre ma megint újraindult neki és azóta rendszerhibát dob a wlan varázslóra. Valakinek valami ötlet? Az már biztos, hogy SW eredetű mert frissítéssel megjavul - pár napig.
Funny! >> http://href.hu/x/ah8g - http://href.hu/x/ah0m - http://href.hu/x/ah0n href.hu/x/ah8h
Katalin Katalin miért töröltetted magad? 2012.06
kiosz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2010-01-05 kedd 13:42:28
Készüléktípus: samsung galaxy ace 5830i
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: kiosz »

otti04 írta:megcsináltam a hard resetet, de ugyanugy automatikusan elkezdi a memo kártyáról telepíteni azt a lotus travel programot :(
memória kártya nélkül nem csinálja az automata telepítést. De ha egy másik mem karit teszek be, azzal is ugyanugy elkezdi a telepítést. Egyből megjelenik egy Lotus programos configuration wizard... :(
Próbáld meg formázni a memkarit és utána ismételd meg még egyszer a hard reszetet. Teljesen szûz telót kell kapjál. Nekem még az ovistore is eltünt vele
Avatar
otti04
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-12-16 szer. 16:18:01
Készüléktípus: Nokia E71
Tartózkodási hely: Somogy megye
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: otti04 »

igazad volt, köszi, így jó lett! ;)
pitapat
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-04-19 kedd 20:07:51
Készüléktípus: E71
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nokia E71 E71 500.21.009 magyarítása

Hozzászólás Szerző: pitapat »

Sziasztok!

Most telepítettem a mobilomra a E71 500.21.009-as frissítést. Nem tudjátok, hogy lehet elérni, hogy magyar nyelvű legyen?

Ha sehogy :cry2: , akkor melyik az a szoftver frissítés amit vissza kell tegyek és honnan tölthetem le, hogy magyar felületet és billentyűzetet kapjak.

Előre is köszi.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E71 E71 500.21.009 magyarítása

Hozzászólás Szerző: potter55 »

pitapat írta:Sziasztok!

Most telepítettem a mobilomra a E71 500.21.009-as frissítést. Nem tudjátok, hogy lehet elérni, hogy magyar nyelvű legyen?

Ha sehogy :cry2: , akkor melyik az a szoftver frissítés amit vissza kell tegyek és honnan tölthetem le, hogy magyar felületet és billentyűzetet kapjak.

Előre is köszi.
Próbád meg ezzel felrakni a magyar szoftvert.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Válasz küldése

Vissza: “E-széria”