Nokia E72

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: potter55 »

tyavi írta: Mármint az Ovi-ba gondolod?
Azt sajnos nem engedi leszedni,
köv. hiba üzenettel: "A művelet befejezése egy hiba miatt sikertelen"

Máshonnan nem lehet leszedni?
Kit érdekel az OVI. :D
Itt az oldalon is fent van majdnem minden, ami ott. :)
Ha nem tudsz letölteni, akkor oda is regisztrálni kell, mert az oldal és a fórum már 2 kb éve szétvált.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
recsin95
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-01-03 hétf. 13:23:43
Készüléktípus: Nokia E72
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: recsin95 »

bigvicktorka írta:ááá a telepített alkalmazásokból sikerült törölni :) és a kimenő üzi ikonra nem tudsz megoldást??? ha te,vagy ti itt mindannyian küldtök egy emailt nektek eltűnik alul az ikon? már kb 1 hete ott van

Szia!

Nekem is hetekig villogott az üzenet jel az alsó soron :oops: mert a SIM üzenetek fullon voltak.
Nálam a megoldás ez volt:
Üzenetek menü / Opciók / SIM üzenetek
Törlés :D
tyavi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010-08-24 kedd 19:35:05
Készüléktípus: N73
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: tyavi »

potter55 írta:
tyavi írta: Mármint az Ovi-ba gondolod?
Azt sajnos nem engedi leszedni,
köv. hiba üzenettel: "A művelet befejezése egy hiba miatt sikertelen"

Máshonnan nem lehet leszedni?
Kit érdekel az OVI. :D
Itt az oldalon is fent van majdnem minden, ami ott. :)
Ha nem tudsz letölteni, akkor oda is regisztrálni kell, mert az oldal és a fórum már 2 kb éve szétvált.

Köszi,siker.
tyavi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010-08-24 kedd 19:35:05
Készüléktípus: N73
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: tyavi »

Sziasztok

ÚJ kérdések : Vettem egy Nokia BH-217 headsetet, mikor csatlakozva van a telefonhoz, és van egy bejövő hívás, azt hogyan tudom úgy felvenni,
hogy a telefonon fogadjam (mert pl. nem találom a headsetet) ne a headseten?

A régi headsetek tudták azt, ha csatlakoztak, hogy egyből vált egy másik üzemmódra, ezek már nem tudják?

köszi
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Damir »

tyavi írta:Sziasztok

ÚJ kérdések : Vettem egy Nokia BH-217 headsetet, mikor csatlakozva van a telefonhoz, és van egy bejövő hívás, azt hogyan tudom úgy felvenni,
hogy a telefonon fogadjam (mert pl. nem találom a headsetet) ne a headseten?

A régi headsetek tudták azt, ha csatlakoztak, hogy egyből vált egy másik üzemmódra, ezek már nem tudják?

köszi
Szia!

Nincs olyan a bal gomb megnyomásakor, hogy fogadás készüléken? Valami ilyenre emlékszek, de lehet, hogy csak a hívás fogadása utána jön fel ilyesmi.
zenemano
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010-03-03 szer. 20:07:46
Készüléktípus: E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: zenemano »

Sziasztok!
Nem régiben vettem egy e72-t, melynek product kódja 0586218 (valami ázsiai ország p.kódja),
imei száma meg magyar.
A gsm boltban közölték, hogy a telefon valóban nem magyar készülék, de magyarosított a firmware rajta, ezért van rajta magyar nyelv, és magyar bill kiosztás.
mostanában meg egy othon végrehajtott fw frissitést hajtottam végre, melynek eredményeként a aktuális fw 051018.
De viszont eltünt a magyar nyelv.
Ezt a forum szerint egy nss -sel orvosolhatnánk, ha átirnám a product kódot, de ekkor viszont garancia vesztéssel jár az egész művelet.

kérdésem:
ha én átirom most a product kódot magyarra,
majd ha szükség lenne szervizbe vinnem garancia időn belül, és visszairnám az eredeti product kódot, akkor ezt a szervizben észre tudják venni, hogy volt egy oda-vissza product kód módosítás?

A telo okésan működik igy angolul is, de az sms, és névjegyzék szerkesztésnél néha hiányzanak az magyar ékezetes karakterek.

a gsm boltban a javítást megejtenék, 2000Eft-ért, és minimum 3 nap benfekvésért (mivel nincs helyszinem szervizelési lehetőség), de igy egy kicsit meredek egy garanciális termék esetén.

Van valakinek valami ötlete, tanácsa?
Vagy hogy hogy lehet egy nem magyar product kódu telefonra egy magyar product kódnak megfelelő fw-t felrakni a p.kód átirása nélkül, és a gari vesztése nélkül?

Segítségeiteket köszönöm szépen.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: potter55 »

zenemano írta:Sziasztok!
....
De viszont eltünt a magyar nyelv.
Ezt a forum szerint egy nss -sel orvosolhatnánk, ha átirnám a product kódot, de ekkor viszont garancia vesztéssel jár az egész művelet.

kérdésem:
ha én átirom most a product kódot magyarra,
majd ha szükség lenne szervizbe vinnem garancia időn belül, és visszairnám az eredeti product kódot, akkor ezt a szervizben észre tudják venni, hogy volt egy oda-vissza product kód módosítás?

A telo okésan működik igy angolul is, de az sms, és névjegyzék szerkesztésnél néha hiányzanak az magyar ékezetes karakterek.
a gsm boltban a javítást megejtenék, 2000Eft-ért, és minimum 3 nap benfekvésért (mivel nincs helyszinem szervizelési lehetőség), de igy egy kicsit meredek egy garanciális termék esetén.
Van valakinek valami ötlete, tanácsa?
Vagy hogy hogy lehet egy nem magyar product kódu telefonra egy magyar product kódnak megfelelő fw-t felrakni a p.kód átirása nélkül, és a gari vesztése nélkül?
Segítségeiteket köszönöm szépen.
Neked csak bolti garanciád van. Csak a Nokia 2 éves garanciáját lehet elveszíteni, ha neked olyanod lenne, akkor nem tűnt volna el a magyar nyelv.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
tyavi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010-08-24 kedd 19:35:05
Készüléktípus: N73
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: tyavi »

Damir írta:
tyavi írta:Sziasztok

ÚJ kérdések : Vettem egy Nokia BH-217 headsetet, mikor csatlakozva van a telefonhoz, és van egy bejövő hívás, azt hogyan tudom úgy felvenni,
hogy a telefonon fogadjam (mert pl. nem találom a headsetet) ne a headseten?

A régi headsetek tudták azt, ha csatlakoztak, hogy egyből vált egy másik üzemmódra, ezek már nem tudják?

köszi
Szia!

Nincs olyan a bal gomb megnyomásakor, hogy fogadás készüléken? Valami ilyenre emlékszek, de lehet, hogy csak a hívás fogadása utána jön fel ilyesmi.
Köszönöm az az.

Az automata üzemmód váltásra ötlet?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Damir »

Nem headset függő a dolog, hanem telefon. Én emlékszek valami ilyesmire, de nem merek megesküdni rá....
szinkodok
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-01-05 szer. 15:23:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: szinkodok »

Segítséget szeretnék kérni, mint friss E72 júzer. Mail for Exchange-t szeretnék beállítani, s ha jól látom, akkor ez az E71-el ellentétben nem külön programként letölthető, hanem az e-mail beállítások között egy opció. Namármost én hiába választom ki ezt a lehetőséget, nem csinál semmit a telefon (üres a képernyő). Érdekesség, hogy bár nincs postafiók beállítva, mégis látok egy kérdőjeles Hotmail fiókot, ami nem tudom hogy került oda.
Hiába volt hard reset, gyári beállítások visszaállítása, a szoftver (legújabb) újrahúzása, minden maradt a régiben, vagyis nem tudom beállítani az exchange-t.
Ötlet vkinek?
Vagy alternatív megoldás, hogy a Gmail levelek (push) és kontaktok a telefonon legyenek?

Köszi
Válasz küldése

Vissza: “E-széria”