Nokia E72

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
okoska
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-11-13 szomb. 21:05:32
Készüléktípus: e72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: okoska »

Damir írta:
okoska írta:Szervusztok!

Tudtok olyan programról, ami az automatikus zárra (=phone autolock) vonatkozó beállításokat felülírja??? Teljes hülyeség, hogy a céges email szinkronizáció miatt az IT-sek ráraktak az E72-esre egy olyan security policy-t, hogy nem lehet kikapcsolni az "automatikus zár ideje"-t, sőt a beállítható maximum idő is csak 30 perc. Önmagában persze lenne értelme ennek, de az is céges "policy", hogy a gyári biztonsági kódot nem szabad megváltoztatni. Azaz bárki megtalálná a telefonom, akkor úgyis ki tudná oldani a készüléket első próbálkozára.

Szóval van ilyen program? Hard reset-et és társait nem merek igényb venni, mert akkor újra oda kell a szinkronizáció miatt az IT-nek adni a kütyüt, s újra felkerül ez a policy.
Szia!

Hát ennek így nem sok értelme van.... Viszont ezt nem fogod tudni felülírni semmiféle progival....
Nem vagyok jó a telók területén, de ha ilyen progira nincs esélyem, akkor esetleg nem létezik olyan regedit jellegű megoldás, ahol lehet turkálni és egyes beállításokat/kulcsokat kézzel módosítani?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Damir »

okoska írta:
Damir írta:
okoska írta:Szervusztok!

Tudtok olyan programról, ami az automatikus zárra (=phone autolock) vonatkozó beállításokat felülírja??? Teljes hülyeség, hogy a céges email szinkronizáció miatt az IT-sek ráraktak az E72-esre egy olyan security policy-t, hogy nem lehet kikapcsolni az "automatikus zár ideje"-t, sőt a beállítható maximum idő is csak 30 perc. Önmagában persze lenne értelme ennek, de az is céges "policy", hogy a gyári biztonsági kódot nem szabad megváltoztatni. Azaz bárki megtalálná a telefonom, akkor úgyis ki tudná oldani a készüléket első próbálkozára.

Szóval van ilyen program? Hard reset-et és társait nem merek igényb venni, mert akkor újra oda kell a szinkronizáció miatt az IT-nek adni a kütyüt, s újra felkerül ez a policy.
Szia!

Hát ennek így nem sok értelme van.... Viszont ezt nem fogod tudni felülírni semmiféle progival....
Nem vagyok jó a telók területén, de ha ilyen progira nincs esélyem, akkor esetleg nem létezik olyan regedit jellegű megoldás, ahol lehet turkálni és egyes beállításokat/kulcsokat kézzel módosítani?
Nem hiszem.... :roll:
tyavi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010-08-24 kedd 19:35:05
Készüléktípus: N73
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: tyavi »

Értem én, de honnan szerzek másik memória kártyát,csak ezért nem szeretnék venni.

Vajon a Nokiába ki lehet ezt próbálni?

Damir írta:
tyavi írta:Szia

Nagy ötlet volt, amint a telefonmemóriára veszi fel, egyből nem csinálja.!
Csak hát ott kevés a hely, hogy lehetne ezt megoldani, hogy a memórikártyára
vétel is jó legyen?
Gondolom a hard reset, most már nem szükséges.
Szia!

Így van, akkor nem kell a hardreset. Ki kéne próbálnod egy másik memkarival, hogy azzal csinálja-e.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Damir »

tyavi írta:Értem én, de honnan szerzek másik memória kártyát,csak ezért nem szeretnék venni.

Vajon a Nokiába ki lehet ezt próbálni?

Damir írta:
tyavi írta:Szia

Nagy ötlet volt, amint a telefonmemóriára veszi fel, egyből nem csinálja.!
Csak hát ott kevés a hely, hogy lehetne ezt megoldani, hogy a memórikártyára
vétel is jó legyen?
Gondolom a hard reset, most már nem szükséges.
Szia!

Így van, akkor nem kell a hardreset. Ki kéne próbálnod egy másik memkarival, hogy azzal csinálja-e.
Valamelyik ismerősödnek csak van egy kártyája.... :roll:
signs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009-06-26 pén. 12:15:14
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: signs »

Ha használom rendesen ezt nokia messaging szolgáltatást, akkor jól látom, hogy folyamatosan rajta van a 3G hálózaton, és nem csatlakozik le onnan? Annyira nem probléma, de nem találtam rá beállítást, hogy csak akkor csatlakozzon, amikor ellenőriznie kell a leveleket (nálam jelen esetben 20 percenként).
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Damir »

signs írta:Ha használom rendesen ezt nokia messaging szolgáltatást, akkor jól látom, hogy folyamatosan rajta van a 3G hálózaton, és nem csatlakozik le onnan? Annyira nem probléma, de nem találtam rá beállítást, hogy csak akkor csatlakozzon, amikor ellenőriznie kell a leveleket (nálam jelen esetben 20 percenként).
Ha jól tudom ez akkor van, ha a varázslóval állítod be a fiókot. Nekem csak akkor csatlakozik amikor be van állítva.
aglovi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009-05-17 vas. 21:13:24
Készüléktípus: E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: aglovi »

Hello!


Valakinek sikerült szóra bírnia a mail for exchange levelezőt Microfos Echange Szerver 2003 mail szerverrel?
Van ennek a kérdésenek esetleg külön topikja, vagy tudja valaki a megoldást?

Előre is köszi

á
signs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009-06-26 pén. 12:15:14
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: signs »

Nekem az ovi suite kidobta, hogy a 052.-es szoftver már elérhető. Bár máshol nem találtam róla infót...

Én amúgy ilyen 0. perces készülékként vettem a telefont... Elvileg van benne magyar nyelv, de azt mondták, ha szoftvert frissítek, az eltűnik róla. Ez engem annyira nem érdekel, mert angolul használom. Viszont más is eltűnhet frissítéskor?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Damir »

signs írta:Nekem azt ovi suite már kidobta, hogy a 052.-es szoftver már elérhető. Bár máshol nem találtam róla infót...
Navifirm-ben is megjelent: ;)
052.005
0587345: HUNGARY QW BLACK
0587284: HUNGARY QW BROWN
0584263: HUNGARY QW GREY
059B0G8: HUNGARY QW WHITE
mr_huge
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010-09-23 csüt. 13:00:55
Készüléktípus: E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: mr_huge »

Sziasztok Srácok,

Szúrhatjátok az új 052.005-ös szofit, működik rendesen, már a telcsi is felajánlja nem csak a ovi.... ;-)

bár ovi suite-n keresztül nem is akart felmenni, de a telcsi leszedte magának rendesen...
Válasz küldése

Vissza: “E-széria”