Nokia E72

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Damir »

signs írta:Helló,

azt mondja meg nekem valaki legyen szíves, hogy a 360ting nevű program fut-e ezen a telón? Asszem annak a telepítéséhez törni kell. Lehet?
Most egy 5800-ám van (előtte e51 volt), ez az érintőkijelző, meg maga a telefon sem jön be nekem annyira, így arra gondoltam, egy e72-re lecserélném, elég szimpatikusnak tűnik.
Szia!

Lehet törni, kicsit módosított szoftver felrakásával. Ha nem találsz akkor linkelek.
tyavi írta:Sziasztok!

A következőkben kérem a segítségeteket.

Videózók a telefonnal és úgy 5 másodpercenként, kb fél-1 másodpercre megakad a felvétel,majd megy tovább.
Mikor lejátszom a felvett anyagot,akkor 5 másodpercenként (ahol megakadt felvételnél) bepixelesedik majd megy tovább.

Másnál jelentkezett már ez a probléma? Tudtok vmi megoldást rá?

Nem vagyok benne biztos,de mintha mióta az októberi softverre frissítettem volna azóta van ez így.

Előre is köszi Tyavi
Szia!

Hardreset, elvileg az megoldja. Ha biztonsági mentést csinálsz, akkor csak a névjegyzék, üzenetek, naptár és jegyzetek legyenek mentve, más ne.
tyavi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010-08-24 kedd 19:35:05
Készüléktípus: N73
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: tyavi »

Szia

Köszönöm és az tutira megoldja? Feleslegesen nem akarok minden beállítást-programot felrakni újra.
Hogy kell ezt a hard resetet véghez vinni?

köszi

Damir írta:
signs írta:Helló,

azt mondja meg nekem valaki legyen szíves, hogy a 360ting nevű program fut-e ezen a telón? Asszem annak a telepítéséhez törni kell. Lehet?
Most egy 5800-ám van (előtte e51 volt), ez az érintőkijelző, meg maga a telefon sem jön be nekem annyira, így arra gondoltam, egy e72-re lecserélném, elég szimpatikusnak tűnik.
Szia!

Lehet törni, kicsit módosított szoftver felrakásával. Ha nem találsz akkor linkelek.
tyavi írta:Sziasztok!

A következőkben kérem a segítségeteket.

Videózók a telefonnal és úgy 5 másodpercenként, kb fél-1 másodpercre megakad a felvétel,majd megy tovább.
Mikor lejátszom a felvett anyagot,akkor 5 másodpercenként (ahol megakadt felvételnél) bepixelesedik majd megy tovább.

Másnál jelentkezett már ez a probléma? Tudtok vmi megoldást rá?

Nem vagyok benne biztos,de mintha mióta az októberi softverre frissítettem volna azóta van ez így.

Előre is köszi Tyavi
Szia!

Hardreset, elvileg az megoldja. Ha biztonsági mentést csinálsz, akkor csak a névjegyzék, üzenetek, naptár és jegyzetek legyenek mentve, más ne.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Damir »

tyavi írta:Szia

Köszönöm és az tutira megoldja? Feleslegesen nem akarok minden beállítást-programot felrakni újra.
Hogy kell ezt a hard resetet véghez vinni?

köszi
Nézd, tutira nem lehet semmit mondani.

Nekem nem csinálja, pont ma videóztam vele, meg másnál se olvastam még ilyen hibát.

Egyébként vagy a *#7370# vagy a Capslock, Space és Backspace nyomva tartása mellett kapcsold be a telefont.

Még a memkari lehet a szűk keresztmetszet, esetleg próbáld meg előtte azt, hogy a telefon memóriájába mented a videót.
tyavi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010-08-24 kedd 19:35:05
Készüléktípus: N73
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: tyavi »

Szia

Nagy ötlet volt, amint a telefonmemóriára veszi fel, egyből nem csinálja.!
Csak hát ott kevés a hely, hogy lehetne ezt megoldani, hogy a memórikártyára
vétel is jó legyen?
Gondolom a hard reset, most már nem szükséges.
Damir írta:
tyavi írta:Szia

Köszönöm és az tutira megoldja? Feleslegesen nem akarok minden beállítást-programot felrakni újra.
Hogy kell ezt a hard resetet véghez vinni?

köszi
Nézd, tutira nem lehet semmit mondani.

Nekem nem csinálja, pont ma videóztam vele, meg másnál se olvastam még ilyen hibát.

Egyébként vagy a *#7370# vagy a Capslock, Space és Backspace nyomva tartása mellett kapcsold be a telefont.

Még a memkari lehet a szűk keresztmetszet, esetleg próbáld meg előtte azt, hogy a telefon memóriájába mented a videót.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Damir »

tyavi írta:Szia

Nagy ötlet volt, amint a telefonmemóriára veszi fel, egyből nem csinálja.!
Csak hát ott kevés a hely, hogy lehetne ezt megoldani, hogy a memórikártyára
vétel is jó legyen?
Gondolom a hard reset, most már nem szükséges.
Szia!

Így van, akkor nem kell a hardreset. Ki kéne próbálnod egy másik memkarival, hogy azzal csinálja-e.
signs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009-06-26 pén. 12:15:14
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: signs »

Na megvan a telefon.
Viszont: állítanám be az emailt, és nekem nincs a listában gmail!! Csak 3 van, exchange, imap, meg lotus, az előre beállítottak hiányoznak, pedig az összes youtube videóban azt mutatja, hogy válasszam a gmail-t! Hát nekem mért nincs a listában?? :wacko:

Na most egyszercsak megjelentek... Nemértem, pedig egy csomószor próbáltam. Ez a mobil mindig ilyen?

Ill. azt még be lehet okosítani, hogy először wlan-t keressen, aztán használja a 3G-t? Vagy ez mindig 3G-t használ?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára potter55 2010-11-12 pén. 23:21:00-kor.
Ok: Tudod szerkeszteni a hozzászólásodat, legközelebb erre figyelj oda. Köszönöm.
zoli1026
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010-10-19 kedd 09:47:43
Készüléktípus: E 72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: zoli1026 »

lehet,h frissíteni kéne a teló szoftverét ,s csak utána lesz gmail. Én nem tudtam beállítani azt sem,pedig sokat csesztettem,de megoldottam. Csináltam egy ovi mail címet és átirányítottam rá a gmailemet. Így tökéletesen működik.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Damir »

zoli1026 írta:lehet,h frissíteni kéne a teló szoftverét ,s csak utána lesz gmail. Én nem tudtam beállítani azt sem,pedig sokat csesztettem,de megoldottam. Csináltam egy ovi mail címet és átirányítottam rá a gmailemet. Így tökéletesen működik.
Manuálisan kell beállítani a gmailt, én úgy használom IMAP-al, tökéletes ;)
okoska
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-11-13 szomb. 21:05:32
Készüléktípus: e72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: okoska »

Szervusztok!

Tudtok olyan programról, ami az automatikus zárra (=phone autolock) vonatkozó beállításokat felülírja??? Teljes hülyeség, hogy a céges email szinkronizáció miatt az IT-sek ráraktak az E72-esre egy olyan security policy-t, hogy nem lehet kikapcsolni az "automatikus zár ideje"-t, sőt a beállítható maximum idő is csak 30 perc. Önmagában persze lenne értelme ennek, de az is céges "policy", hogy a gyári biztonsági kódot nem szabad megváltoztatni. Azaz bárki megtalálná a telefonom, akkor úgyis ki tudná oldani a készüléket első próbálkozára.

Szóval van ilyen program? Hard reset-et és társait nem merek igényb venni, mert akkor újra oda kell a szinkronizáció miatt az IT-nek adni a kütyüt, s újra felkerül ez a policy.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Damir »

okoska írta:Szervusztok!

Tudtok olyan programról, ami az automatikus zárra (=phone autolock) vonatkozó beállításokat felülírja??? Teljes hülyeség, hogy a céges email szinkronizáció miatt az IT-sek ráraktak az E72-esre egy olyan security policy-t, hogy nem lehet kikapcsolni az "automatikus zár ideje"-t, sőt a beállítható maximum idő is csak 30 perc. Önmagában persze lenne értelme ennek, de az is céges "policy", hogy a gyári biztonsági kódot nem szabad megváltoztatni. Azaz bárki megtalálná a telefonom, akkor úgyis ki tudná oldani a készüléket első próbálkozára.

Szóval van ilyen program? Hard reset-et és társait nem merek igényb venni, mert akkor újra oda kell a szinkronizáció miatt az IT-nek adni a kütyüt, s újra felkerül ez a policy.
Szia!

Hát ennek így nem sok értelme van.... Viszont ezt nem fogod tudni felülírni semmiféle progival....
Válasz küldése

Vissza: “E-széria”