Nokia E72

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Damir »

rnorbi91 írta:a Nimbuzz-ba még csak lehetőség sincs rá, a Fring meg ezt írja ki miután megpróbálok videóhívást indítani: fring video calls are available on 3G or WiFi. De ezt azért nem értem mert a 3G is elérhető számomra + WiFin csatlakozok a Net-re.
Fringnél le van tiltva a skype, összevesztek.... :D

Akkor sajnos nincs lehetőség :roll:
Avatar
lipiN70
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1081
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:29:44
Készüléktípus: P8 Lite
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp\\XXII\XIII\XI.ker
Has thanked: 36 times
Been thanked: 79 times

Re: E72 jaf flash probléma

Hozzászólás Szerző: lipiN70 »

szazo64 írta:Helló!

Hát megcsináltam mindent, leszedtem a legujabb fw-t, hozzá a módositott fájlt, mindent ugy csináltam, ahogy a leirásban van, de az eredmény roszabb, mint volt.
Eddig csak azt irta ki hogy: not found, de mostmár azt hogy: error reading phone ini
Legalább 15 alkalommal megcsináltam, elég gyorsan is megnyomtam a bekapcs gombot a usb rádugása után, de az eredmény mindig ugyanaz.
Esetleg ötlet?
Előre is köszi,
Üdv, Zoli.
Én 1 nap után untam meg.....
Nem tudtam elindítani úgy, hogy más legyen az üzenet.....
Ennek a telónak a hackelése részemmről feladva.
múlt: ericsson337>768>motorola3690>panasonicGD70>siemensC45>nokia3510i>3200>6230i>N70&6233>N958GB&3110C>E72&2700C>SGS&C5>Note I
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: E72 jaf flash probléma

Hozzászólás Szerző: Damir »

lipiN70 írta:
szazo64 írta:Helló!

Hát megcsináltam mindent, leszedtem a legujabb fw-t, hozzá a módositott fájlt, mindent ugy csináltam, ahogy a leirásban van, de az eredmény roszabb, mint volt.
Eddig csak azt irta ki hogy: not found, de mostmár azt hogy: error reading phone ini
Legalább 15 alkalommal megcsináltam, elég gyorsan is megnyomtam a bekapcs gombot a usb rádugása után, de az eredmény mindig ugyanaz.
Esetleg ötlet?
Előre is köszi,
Üdv, Zoli.
Én 1 nap után untam meg.....
Nem tudtam elindítani úgy, hogy más legyen az üzenet.....
Ennek a telónak a hackelése részemmről feladva.
Hali!

Nem lehet, hogy úgy kell csinálni mint az E52-nél? :roll:
rnorbi91
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2010-08-13 pén. 18:40:19
Készüléktípus: Nokia E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: rnorbi91 »

Sziasztok. van egy 2 honapos telóm és iszonyat lassú a GPS rajta, voltam már szervízbe vele és ott csináltak szoftverfriss, de nem oldottam meg a problémát (ill. annyi külömbség lett hogy már látszik a műholderősség jelző ikon, ugyanis alapba az sem látszott). (Van egy N97 is a családban és azzal semmi gond e téren). Nagyon örülnék ha valaki valami értelmeset tudna mondani, mert szégyen szemre a Nokia bolltokban is olyan lámák voltak, hogy már nekem fájt.
Köszönöm!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Damir »

rnorbi91 írta:Sziasztok. van egy 2 honapos telóm és iszonyat lassú a GPS rajta, voltam már szervízbe vele és ott csináltak szoftverfriss, de nem oldottam meg a problémát (ill. annyi külömbség lett hogy már látszik a műholderősség jelző ikon, ugyanis alapba az sem látszott). (Van egy N97 is a családban és azzal semmi gond e téren). Nagyon örülnék ha valaki valami értelmeset tudna mondani, mert szégyen szemre a Nokia bolltokban is olyan lámák voltak, hogy már nekem fájt.
Köszönöm!
Szia!

Mi az, hogy lassú? 5-10perc alatt szabadtéren egyhelyben talál jelet?
rnorbi91
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2010-08-13 pén. 18:40:19
Készüléktípus: Nokia E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: rnorbi91 »

Nem hanem szabad téren volt hogy 15-20p vártam, autóban meg 20-40p és az N97-em az meg 1p
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Damir »

rnorbi91 írta:Nem hanem szabad téren volt hogy 15-20p vártam, autóban meg 20-40p és az N97-em az meg 1p
Az valóban nem normális, esetleg nem tudsz bemenni egy másik szervizbe? :hmm2:
Ha nem, akkor is vidd be, talán most elküldik a központi szervizbe.
mr_huge
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010-09-23 csüt. 13:00:55
Készüléktípus: E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: mr_huge »

Sziasztok,

e72 tulajdonos vagyok, nagyon szeretem, de van egy apró dolog ami szivat. Amit tudni kell: CSAK WLAN-t fogok használni bármilyen más mobilnetes kapcsolat kizárva! Ennek megfelelően a céloknál az összes hozzáférési pontot kiszedtem, csak a WLAN kapcsolatokat engedélyeztem. Mivel nem szerettem, hogy állandóan megerősítést kér a kapcsolódásra szerettem volna beállítani a SC-t (smartconnect). Az új 51-es szoftver van fennt, működik is! DE! Ha létrehozok egy csoportot, és belepakolom a WIFI-ket, majd ezt használom a programoknál alpértelmezett kapcsolatként, akkor furcsamód azt vettem észre, hogy a csomagkapcsolt adatok elkezdenek nőni a naplóban. Pedig minden hozzáférési pont ki van kapcsolva. Ekkor megnéztem, hogy a SC által létrehozott virtuális hozzáférési pontnak "csomagkapcsolt" módot állít be. Ezt hiába akarom WLAN-ra átállítani, nem engedi, azt írja, hozzak létre újat. De mivel az SC automatikusan létrehozza, nem bírom megadni neki, hogy ez WLAn legyen és nem csomagkapcsolt. Meg furcsa is, hogy wlan kapcsolatokat rakok bele akkor miért csomagkapcsoltként kezeli őket?

Tudtok vmi megoldást? Mert így azért gyarapodik csomagkapcsolt forgalom, de fizetni nem akarok fölöslegesen.

Jah, 3g-t is kikapcsoltam hátha segít de nem. SC használata nélkül rendben van, nem szaporodik a csomagkapcsolt adat mennyisége.

Előre is köszi a segítségeteket!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Damir »

mr_huge írta:Sziasztok,

e72 tulajdonos vagyok, nagyon szeretem, de van egy apró dolog ami szivat...

Szia!

Miért használod az SC-t? Ha a Csatlakozás/Célok alatti Internet mappában csak a WIFI-s kapcsolatok vannak, akkor a telefon azok közül fog válogatni.
Én eddig mindegyik telómon ezt használtam, így nem kell bajlódni hasonló problémákkal, hiszen a telefon teszi a dolgát magától, külső progi nélkül.
mr_huge
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010-09-23 csüt. 13:00:55
Készüléktípus: E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: mr_huge »

Damir írta:
mr_huge írta:Sziasztok,

e72 tulajdonos vagyok, nagyon szeretem, de van egy apró dolog ami szivat...

Szia!

Miért használod az SC-t? Ha a Csatlakozás/Célok alatti Internet mappában csak a WIFI-s kapcsolatok vannak, akkor a telefon azok közül fog válogatni.
Én eddig mindegyik telómon ezt használtam, így nem kell bajlódni hasonló problémákkal, hiszen a telefon teszi a dolgát magától, külső progi nélkül.
Az SC már gyári progi lett, fixen integrálták a rendszerbe. Azért szeretném használni, mert jó ötlet egy csoportot engedni az internet használó szoftvereknek amit én szerkeszthetek. És neked nem kérdez rá a csatlakozásra minden alkalommal? Ez főleg az emailnél gond, mert azt folyamatosan futtatnám WIFIN. Amúgy most én is így használom ahogy te.
Válasz küldése

Vissza: “E-széria”