Nokia E51

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
crank8x
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2010-02-09 kedd 11:53:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: crank8x »

Akkor ez egy jó lecke neked arról, hogy romot frissíteni csak végső (szétfagyós) esetben. Aki csak úgy frissít, azt nem tudom sajnálni :oops:
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: Damir »

crank8x írta:Akkor ez egy jó lecke neked arról, hogy romot frissíteni csak végső (szétfagyós) esetben. Aki csak úgy frissít, azt nem tudom sajnálni :oops:
Miért is? :roll:
A frissítés azért jön ki, mert javítanak a meglévő szoftveren. Miben különbözik egy frissítés "végső (szétfagyós) esetben", vagy random módon, mondjuk akkor amikor kijön?
huligan82 írta:Üdv mindenkinek!

A minap telepítettem a 400 es sw t!

A gondom vele a következő:

1. Bizonyos alkalmanként meg fagy! Nem tudom hogy valamelyik program csinálja e de bejövő hívásnál pl megfagy és csak akku kiszedése segít :(

2. Egy beállított hozzáférési pont a web hozzáféréssel megy de pl jó pár programmal nem! Kiírja hogy érvénytelen wpa kulcs :( vagy hogy kapcsolódás sikertelen! Vagy állandóan kéri a kulcsot :( nagyon idegesítő :(

Tudna valaki segíteni?

KÖSZI!!
Gondolom a biztonsági mentésnél mindent mentettél, beállításokat is. Ezt nem kellett volna, csinálj mentést csak a telefonkönyvről, üzenetekről, naptárról és a jegyzetekről, majd formázd le a telefont.
crank8x
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2010-02-09 kedd 11:53:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: crank8x »

A frissítés azért jön ki, mert ELVILEG javítottak valamin. A gyakorlatban meg néha jobb a régi. De majd rájössz :blush:
huligan82
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009-01-21 szer. 21:23:06
Készüléktípus: Nokia E-51+Lg optimus GT540
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: huligan82 »

Damir88 írta:
crank8x írta:Akkor ez egy jó lecke neked arról, hogy romot frissíteni csak végső (szétfagyós) esetben. Aki csak úgy frissít, azt nem tudom sajnálni :oops:
Miért is? :roll:
A frissítés azért jön ki, mert javítanak a meglévő szoftveren. Miben különbözik egy frissítés "végső (szétfagyós) esetben", vagy random módon, mondjuk akkor amikor kijön?
huligan82 írta:Üdv mindenkinek!

A minap telepítettem a 400 es sw t!

A gondom vele a következő:

1. Bizonyos alkalmanként meg fagy! Nem tudom hogy valamelyik program csinálja e de bejövő hívásnál pl megfagy és csak akku kiszedése segít :(

2. Egy beállított hozzáférési pont a web hozzáféréssel megy de pl jó pár programmal nem! Kiírja hogy érvénytelen wpa kulcs :( vagy hogy kapcsolódás sikertelen! Vagy állandóan kéri a kulcsot :( nagyon idegesítő :(

Tudna valaki segíteni?

KÖSZI!!
Gondolom a biztonsági mentésnél mindent mentettél, beállításokat is. Ezt nem kellett volna, csinálj mentést csak a telefonkönyvről, üzenetekről, naptárról és a jegyzetekről, majd formázd le a telefont.

Nem nem már olvastam én is és direkt nem mentettem a beállításokat :(
Nokia E-51 + Nokia LD-4W + LG GT540 Gingerbread (CodeAurora repo 2.3.2)
hzcs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-02-14 szomb. 11:27:12
Készüléktípus: e51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: hzcs »

nekem is lefagy, hívnak, felveszem (felvenném) és kifagy.... 200-300 szoftnál nem volt ez, nem lehet valahogy visszatenni a 300at?
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

hzcs írta:nekem is lefagy, hívnak, felveszem (felvenném) és kifagy.... 200-300 szoftnál nem volt ez, nem lehet valahogy visszatenni a 300at?
lehet, hogy pont akkor vált 3G-ről sima hálózatra és az zavarja meg :idea:
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
pleti
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-01-03 vas. 20:47:36
Készüléktípus: E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: pleti »

maggi_1886 írta:
hzcs írta:nekem is lefagy, hívnak, felveszem (felvenném) és kifagy.... 200-300 szoftnál nem volt ez, nem lehet valahogy visszatenni a 300at?
lehet, hogy pont akkor vált 3G-ről sima hálózatra és az zavarja meg :idea:

Helló! Nekem szintén kifagy néha amikor fel szeretném venni. A hálózatmód GSM, a szoft. 400.34.011. Ez előzőkkel nem csinált ilyet, elvittem szervízbe, ott újrarakták, de a hiba ugyanúgy megmaradt...
crank8x
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2010-02-09 kedd 11:53:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: crank8x »

Enyémen 220-as szoft van és eszembe se jutott frissíteni :whaaa:
Akkor addig marad a szívás, amíg valami guru rá nem jön a megoldásra, vagy az n+1-ik frissítés meg nem oldja.
penell
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-02-03 kedd 17:17:15
Készüléktípus: E66
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: penell »

Sziasztok. Jövő héten nekem is megérkezik a telcsi, de addig is keresek egy progit de nem találom ebben kérnék segítséget. Szóval mikor elhalványul a kijelző akkor mutatja az időt a havi naptárt stb.Előre is köszönöm.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: potter55 »

penell írta:Sziasztok. Jövő héten nekem is megérkezik a telcsi, de addig is keresek egy progit de nem találom ebben kérnék segítséget. Szóval mikor elhalványul a kijelző akkor mutatja az időt a havi naptárt stb.Előre is köszönöm.
Handy ClockScreensaver.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Válasz küldése

Vissza: “E-széria”