Nokia E51

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: plunk »

Sylo007 írta:de erre a 400 as software -re is lehet felrakni ilyesmit?
Mert azt olvastam hogy ezeket nem lehet hackelni,, :wacko:
De ha leszignózod akkor jó lesz. ;) A hack egyik funkciója csak ez hogy ne kelljen minden alkalmazást egyesévl szignózni. Tehát most mindent neked kell "aláírni"
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
Sylo007
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010-01-30 szomb. 17:13:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: Sylo007 »

áhá értem.
Akkor kérdezek mégegyet ezt most vettem észre
Délután feltelepitettem kb 15 témát a telefonra egyesével végignéztem mindegyiket, hogy milyenek.
Egyet kiválasztottam a végén ami megtetszett és úgyis hagytam a telefont gond nem is volt vele, addig amig nem akartam éppen most telefonálni egyet.
Ütném be a számokat és nem látszanak a számok amikor begépelném.
Kiválasztottam egy másik mai nap feltelepített témát azzal is ugyanez van.
Viszont gyári témával rendben van a dolog.
Mi lehet a baj? :sad:
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: Macika »

Sylo007 írta:áhá értem.
Akkor kérdezek mégegyet ezt most vettem észre
Délután feltelepitettem kb 15 témát a telefonra egyesével végignéztem mindegyiket, hogy milyenek.
Egyet kiválasztottam a végén ami megtetszett és úgyis hagytam a telefont gond nem is volt vele, addig amig nem akartam éppen most telefonálni egyet.
Ütném be a számokat és nem látszanak a számok amikor begépelném.
Kiválasztottam egy másik mai nap feltelepített témát azzal is ugyanez van.
Viszont gyári témával rendben van a dolog.
Mi lehet a baj? :sad:
Gagyin van megírva a téma.

Evvan... :(
Kurupt
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010-01-28 csüt. 22:29:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: Kurupt »

Hali
Sikerult minden,és mukodik is minden,Szoval kösszönöm!!
Még egy olyan kérdésem lene,hogy,hol tudom beálitani a telon hogy nekérje mindig a wifi kodot??Akárhányszor csatlakozok,mindig bekel uttni.
Ja és még egy:D
Teljes képbe hogy tudom kirakni a háttérképet?
Kösszönöm:)
Avatar
Béla
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009-06-09 kedd 20:16:16
Készüléktípus: C7 charcoal black
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Százhalombatta
Has thanked: 28 times
Been thanked: 54 times

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: Béla »

Kurupt írta:Hali
Sikerult minden,és mukodik is minden,Szoval kösszönöm!!
Még egy olyan kérdésem lene,hogy,hol tudom beálitani a telon hogy nekérje mindig a wifi kodot??Akárhányszor csatlakozok,mindig bekel uttni.
Ja és még egy:D
Teljes képbe hogy tudom kirakni a háttérképet?
Kösszönöm:)
Ezt a progit telepitsd http://www.smartnews.hu/2009/02/uj-free ... rzio-1011/ , és ezzel kitudod rakni teljes képre a háttérképet csak szignózd előtte.
NOKIA E 51 400., 410 hack fájlok
klikk ide
V és patkó menü:
Innen letöltheted

CODERSUS féle S^3 hack
Person
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2009-10-23 pén. 21:01:44
Készüléktípus: Nokia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: Person »

Béla írta:
Kurupt írta:Hali
Sikerult minden,és mukodik is minden,Szoval kösszönöm!!
Még egy olyan kérdésem lene,hogy,hol tudom beálitani a telon hogy nekérje mindig a wifi kodot??Akárhányszor csatlakozok,mindig bekel uttni.
Ja és még egy:D
Teljes képbe hogy tudom kirakni a háttérképet?
Kösszönöm:)
Ezt a progit telepitsd http://www.smartnews.hu/2009/02/uj-free ... rzio-1011/ , és ezzel kitudod rakni teljes képre a háttérképet csak szignózd előtte.
Felveszed hozzáférési pontnak az adott hálózatot, és akkor nem kell mindig kódot írni
Avatar
Rizla
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-01-31 vas. 15:48:20
Készüléktípus: Nokia E51
Tartózkodási hely: Miskolc
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: Rizla »

Hali.

Olyan problémám van, hogy nemrég vettem a telefont (használtan) és néha amikor be akarok lépni a menübe akkor nem lép be, a telefon nem fagy meg csak a menüt nem jeleníti meg...mi lehet a probléma? (gyári téma van, ki és bekapcsolás segít csak rajta)
Ormecron
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010-01-31 vas. 22:02:58
Készüléktípus: E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: Ormecron »

Szerbusztok!

Kezdem a készülékkel, ami egy ex-pannonos E51. Mostmár független, lévén gari nincs rá, cégesként örököltem meg, most lett független, és a 220 helyett némi pc módosítással lett benne 400as firmware.
A probléma ezzel nem újkeletű, de legalább eddig legyőzhetetlen. Értem ezalatt azt hogy lőn benne egy 4gb kingston memóriakártya. Erre másolom fel a dolgokat, és néha, ilyen furcsulás tapasztalható, belassul, de indokolatlanul... miért kell nekem közel egy percet várni, mire beolvassa hogy mi van rajta egyáltalán??? Ezek után rögzítek rá videót meg mittudomén, és lassan megjelennek rajta totalcommander szerint ilyen giga feletti méretű fájlok a gyökérben. Ha még ez sem lenne elég, ekkor a kártya még olvasható.... néha. Ezek után, most lőn a baj, mert meghal vala. Látja a kártyát a telő, de nem csak a telón (c) látható mappák vannak rajta. Üresen.

Szóval mostanra jutottam el a teljes tanácstalanságig. Nem értem miért lesz egy SD kártya időnként felejtős, meg lassú is. Van esetleg valami progi, ami meg tudná mondani hogy "ez a kártya szar", vagy a telefonom szöszöl csak velem?

Előre is köszönöm a tippeket!
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

Ormecron írta:Szerbusztok!

Kezdem a készülékkel, ami egy ex-pannonos E51. Mostmár független, lévén gari nincs rá, cégesként örököltem meg, most lett független, és a 220 helyett némi pc módosítással lett benne 400as firmware.
A probléma ezzel nem újkeletű, de legalább eddig legyőzhetetlen. Értem ezalatt azt hogy lőn benne egy 4gb kingston memóriakártya. Erre másolom fel a dolgokat, és néha, ilyen furcsulás tapasztalható, belassul, de indokolatlanul... miért kell nekem közel egy percet várni, mire beolvassa hogy mi van rajta egyáltalán??? Ezek után rögzítek rá videót meg mittudomén, és lassan megjelennek rajta totalcommander szerint ilyen giga feletti méretű fájlok a gyökérben. Ha még ez sem lenne elég, ekkor a kártya még olvasható.... néha. Ezek után, most lőn a baj, mert meghal vala. Látja a kártyát a telő, de nem csak a telón (c) látható mappák vannak rajta. Üresen.

Szóval mostanra jutottam el a teljes tanácstalanságig. Nem értem miért lesz egy SD kártya időnként felejtős, meg lassú is. Van esetleg valami progi, ami meg tudná mondani hogy "ez a kártya szar", vagy a telefonom szöszöl csak velem?

Előre is köszönöm a tippeket!
Formazni probaltad? A telot es a kartyat is.
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Ormecron
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010-01-31 vas. 22:02:58
Készüléktípus: E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E51

Hozzászólás Szerző: Ormecron »

Igen, a kártyát többször is, a telót(???) a teló nem is oly sokkal ezelőtt kapott új firmware-t, szal ha az nem minősül formázásnak akkor nem.... de hogy lehet egyáltalán???

Furcsa dolgok történtek. Most épp az megy, hogy a kártyáról megpróbálok megmenteni pár képet, amik fontosak nekem, és hát..... sztem buktam, de hajrá. Erre, mikor egy mappát megnyitottam/amugy az Images mappából kettő van, és ha bemegyek az alsóba, akkor a felsőbe enged ki :D szal bolond ez is/ mintha újra csatoltam volna a telót...
Tiszta szívás.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ormecron 2010-01-31 vas. 22:35:24-kor.
Válasz küldése

Vissza: “E-széria”