Nokia N900

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
quailstorm
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2011-10-08 szomb. 17:17:17
Készüléktípus: Nokia N95-2+N900+6822+SE W810
Nem: Férfi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times

Re: Nokia N900

Hozzászólás Szerző: quailstorm »

Szerintem erre a kérdésre senki nem tud érdemleges választ adni. Nekem még mindig fennvan a NITdroid autoinstallerrel, moddolt multibootom van hogy legyen backupmenüm, és újabban nekem is szarakodik a wifi opciója az AIS-nek. Próbáld úgy hogy berakod a preferencesben a show dialog on cllicket.
Nekem úgy van wifi az esetek 90%-ában hogy telefon bekapcs, wifi stock be, semmi, wifi bleeding edge vált, felugró ablak még üres, de aztán ha állapotsávot lehúzom és rámegyek a select connectionre akkor jó.
Ez nem a bleeding edge miatt van, fordított sorrendben is jó. Kernelüzeneteket elnézve valamiért elsőre nem tudja a modult bekapcsolni.
Esetek 10%-ában egyből megy stockkal. Tudom így kissé idegesítő bekapcsolni, de legalább megy.
adix001
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012-12-30 vas. 11:31:23
Készüléktípus: Nokia N900
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N900

Hozzászólás Szerző: adix001 »

Köszönöm, hogy azért próbálsz segíteni.
Ezt a részt, hogy show dialog on cliket ezt nem igazán értem. Hol találom ezt meg? Preferences az merre lakik? :D
A gond amúgy az hogy totál eltűnt a wlan mint opció a AIS-ből...
Mikor még meg volt és nem volt fent nitdroid akkor ment a buli rendesen lehet pont úgy ahogy leírod bár a fura az, hogy a wap-ról is levág egy idő után mint a szart.
Amíg tudtam szórakozni, hogy csatlakoztam a wlan részén az AIS-nak, hogy stock meg bleeding edge addig eltudtam érni, hogy folyamatos legyen de csak a bleeding edge-el.
Van egy alkalmazás ami szintén wlan-os... azt is felraktam és ha rányomtam a bleeding edge-re drivert követelt de ha letöltöttem neki akkor hiba üzenet fogadott...
Viszont mióta a wap is felmondja a szolgálatot kezdek ideges lenni mert elég durva hogy ki se írja hogy helló megszakadt a buli csak onnan jövök rá hogyha meg akarok nyitni egy oldalt és már nem olvassa be...
Reflash nem segít? Totál alapról újra felrakni a telót, hogy csak az legyen fent ami igazán kell...
Olvastam róla de a folyamat elég összefüggéstelenül van leírva. Ha lenne egy korrekt útmutató a reflash-hez megcsinálnám és aztán felraknék mindent előről...
adix001
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012-12-30 vas. 11:31:23
Készüléktípus: Nokia N900
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N900

Hozzászólás Szerző: adix001 »

Preferences meg van... feljön a bluetooth-nál meg a gsm részén... de ha megnyitom nincs ott semmi csak annyi hogy save? :D
Feljön az ablak, hogy advanced Interface switcher és egy save gomb :D.
Wlan opció amúgy se értem, hogy tűnhet el egyik pillanatról a másikra... ez hihetetlen. A gsm mellett ott figyel a bluetooth és csak az hiányzik amit használtam is...
Avatar
quailstorm
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2011-10-08 szomb. 17:17:17
Készüléktípus: Nokia N95-2+N900+6822+SE W810
Nem: Férfi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times

Re: Nokia N900

Hozzászólás Szerző: quailstorm »

Nem vágom hogy ez mi miatt van. Nálam megy, pedig minden faszságot felraktam. Egyébként ja, ha újraflasheled akkor lehet újrapakolni mindent. rootsh-t, CSSU-t, CSSU-thumb2-t, kernel-powert, custom transitiont, flash player 10.2-t. Mindent. De nem a droid rontotta el szerintem. Hónapok óta használom ugyanis.
http://logout.hu/bejegyzes/yolan/nokia_ ... _1-50.html én ezt az utasítást használtam az első alkalommal.
vohanyi
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 20:29:16
Készüléktípus: N.900
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Dunavarsány
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: Nokia N900

Hozzászólás Szerző: vohanyi »

Sziasztok
Kérdés : január óta nem műxik a frissítés,se a saját,se a fasterral ! - másnál se? :
Kép Kép
Avatar
quailstorm
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2011-10-08 szomb. 17:17:17
Készüléktípus: Nokia N95-2+N900+6822+SE W810
Nem: Férfi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times

Re: Nokia N900

Hozzászólás Szerző: quailstorm »

Most költöztetik át a repositorykat. Megszűnt a Nokia által biztosított támogatás, magánkézbe került a rendszer. Ideiglenes repok fentvannak talk.maemon.
http://talk.maemo.org/showthread.php?p= ... ost1315143
http://talk.maemo.org/showthread.php?t=88659
vohanyi
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 20:29:16
Készüléktípus: N.900
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Dunavarsány
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: Nokia N900

Hozzászólás Szerző: vohanyi »

thx - így már világos :yeah: :Notworty:
vohanyi
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 20:29:16
Készüléktípus: N.900
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Dunavarsány
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: Nokia N900

Hozzászólás Szerző: vohanyi »

jokerkiller
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2009-10-29 csüt. 09:08:41
Készüléktípus: O+O64Gb+Nethunter
Nem: Férfi
Has thanked: 150 times
Been thanked: 16 times

Re: Nokia N900

Hozzászólás Szerző: jokerkiller »

Hali.

Nem tudom felrakni a SET-et, így csinálnám :

cd /home/opt/

svn co http://svn.secmaniac.com/social_engineering_toolkit set/

de ezután a lépés után mindig azt dobja ki hogy "Segmentation fault"

Valaki vmi ötlet ?
Telefonok: Oneplus One 64gb :-) & Nokia n900 & xperia mini & samsung omnia 2 & xperia x8ak /legtöbb darabokban :D/
Tabletek: Nexus 7 16gb 2012 + Nexus 7 16gb 2012
dacecc
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013-03-31 vas. 21:53:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N900

Hozzászólás Szerző: dacecc »

Üdv! Két és fél éve vettem ezt a csodatelefont, de most adódott egy olyan problémám, hogy eltűntek a widgetek, nem engedi visszarakni őket, meg pl nem indul az rss sem sehogy, csak fekete képernyő jelenik meg. Valamint az akksi is 5-6 óra alatt lemerül és kikapcsol. Frissíteni akartam az oprendszerét, de a nokia már nem biztosít hozzá ilyesmit. Tudnátok segíteni valahogy? vagy ez már szervíz mindenképp? előre is köszönöm, ha valaki segít nekem
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”