Nokia N97

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: kukszi »

benga1994 olvasd el az üzeneted a lap tetején baloldalt.
Skyp: kukuc-
titi8206
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012-05-28 hétf. 13:23:47
Készüléktípus: Nokia N97
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: titi8206 »

Sziasztok!

Van egy Nokia n97es telefonom. A "c" meghajtón már csak 15 mega szabad helyem van. Az utóbbi időben ha feltelepítek valamit, akkor már a hibáimból tanulva mindent az "e" memória egységre teszek. A kérdésem a következő.
Nem tudná nekem valaki megmondani, hogy melyek azok a programok amik egy alap n97-esen gyárilag rajta vannak? mert akkor a többi feleslegeset letörölném, így hátha kicsit több helye maradna a rendszernek :)
Esetleg ha leformáznám a "c" meghajtót? Viszont ebben is segítségeteket kérném, mivel eléggé amatőr vagyok ebben. :(
Köszönettel: Titi8206
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Damir »

benga1994 írta:Sziasztok!
Van egy nokia n97-em próbáltam frissíteni a szoftvert de közben meghalt a telefon. Elvittem szervízben ahol a csávó megnézte és azt mondta kuka, de azon gondolkoztam hogy már az aksival is bajok voltak meg minden szóval próba szerencse vettem egy kasit és azzal elindult hol ott az előzővel nem. Utána viszont semmi szépen bejön a nokia kép utána fehérség és azt írja hogy a telefon indítása sikertelen forduljon a márkakereskedőhöz. Ez most azt jelentheti hogy mégsem kuka a telefon??
Szia!

Phoenix, halott mód: viewtopic.php?f=64&t=40
titi8206
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012-05-28 hétf. 13:23:47
Készüléktípus: Nokia N97
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: titi8206 »

Szia:)

Először is köszönöm a segítséget!
Van egy kis gondom az egésszel :(
Mindent úgy csináltam, ahogy le van írva. Elkezdődik a "telepítés" vagyis amit a phonix csinál, aztán egy kis idő múlva feljön egy ablak és hibaüzenetet ír :(
Az ablak neve: Product flashing failed és az ablakban a következő üzenet található: The flashing failed. Do you like to retry the flashing?

HRESULT 0x84210027 (-2078212057)

Firmware: Firmware updating failed. Error 0x8401F148 - Flash: Internal connection error. Check USB connection to phone and/or application's installation.

Segítsetek kérlek :(
Előre is nagy köszönettel!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Damir »

titi8206 írta:Szia:)

Először is köszönöm a segítséget!
Van egy kis gondom az egésszel :(
Mindent úgy csináltam, ahogy le van írva. Elkezdődik a "telepítés" vagyis amit a phonix csinál, aztán egy kis idő múlva feljön egy ablak és hibaüzenetet ír :(
Az ablak neve: Product flashing failed és az ablakban a következő üzenet található: The flashing failed. Do you like to retry the flashing?

HRESULT 0x84210027 (-2078212057)

Firmware: Firmware updating failed. Error 0x8401F148 - Flash: Internal connection error. Check USB connection to phone and/or application's installation.

Segítsetek kérlek :(
Előre is nagy köszönettel!
Ezt inkább a phoenix topicba írd be, ott tudják a választ. Vagy keress rá az Error utáni számra itt a fórumban, biztos leírták már, hogy mit kell ilyenkor csinálni.
Avatar
zoli62
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2009-08-14 pén. 00:03:32
Készüléktípus: N97 Galaxy S
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: zoli62 »

Sziasztok!

Talán itt valaki tudja a választ.
Vettem egy Nokia C2-01-et. A telefonváltóval beállítottam, hogy másolás erre, és bluetoothom keresztül egy Nokai N97-ről szerettem volna átmásolni a névjegyeket, de bizonyos számú kontakt átmásolása után (44, 100, 150 stb.) egy idő után megszakadt a kapcsolat. Utána másodszor harmadsdzor beállítottam az N97-en az adfaátvitelt a névjegyekre, de úgyis megszakadt egy idő után. A részleges szinkronizálást utána nem akartam folytatni, mert tudtommal ilyenkor kétirányú a szinkron, és az ütközést okozhat. Majd kitöröltem a C2-01-en az újonnan keletkezett névjegyeket, és most szinkronizálást állítottam be, így nem szakadt meg a bluetooth kapcsolat. Így egy idő után mindkét mobilon kiírta, hogy a szinkronizáció sikeres, viszont a forrástelefonban pár névjeggyel több van, mint a céltelefonban, ami eredetileg ugye üres volt. Mi ennek a különbségnek az oka, illetve az eredeti másolás erre beállítása után miért szakadhatot meg minden próbálkozás után állandóan a kapcsolat, a szinkronizálás beállítása után meg miért lehett sikeres. Esetleg az S60 és S40 közötti kompatibilitás mégis előidézhette ezt a hibajelenséget? (elvileg nem kellene)
gyurmo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-01-16 pén. 18:50:43
Készüléktípus: Nokia 5230
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: gyurmo »

sziasztok!
Érdeklődnék hogy esetleg tud-e valaki segiteni abban hogy belle rom van-e erre a készülékre mert youtube-on láttam hogy feltették rá csak nem tudom hogyan.... köszönöm!
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: kukszi »

Nincs
Skyp: kukuc-
tomtom777n97
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012-07-25 szer. 22:21:00
Készüléktípus: Nokia N97
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: tomtom777n97 »

Sziasztok!
:oops:

Olvasgattam az FM Transmitteről itt a fórumban de senki se jelezte hogy ne működne.. pedig én így jártam egyszerűen nem akar semmit se csinálni... Bekapcsolom a zenét.. majd FM adó erre elhallgat a teló rákeresek a beálított Mhz re és semmi csak fehér zaj... Van még valami beállítás vagy kell hozzá valamit letölteni? :O
:roll:

Még egy kérdés:

Szeretnék segítséget kérni egy olyan dologban hogy a NOKIA N97-es telefonomon lévő alap ingyenes nokia gps-t szeretném használni de nem a beépített gps-el hanem egy csatlakoztatott Royal tek Logger GPS el bluetooth-on keresztül... Volt régebben ilyen telefonom csak ellopták és ezen az újon nem kérdez rá hogy akarom e bluetooth-on kapcsolni mást... Lehet bevolt valami állítva vagy valami mert a GARMIN GPS rávolt telepítve és azon az volt beállítva h kiegészített GPS...
Már több órát nyomkodtam a telefont de nem találok ilyen beállítást.. Valaki valami ötlet? :?2:


Válaszokat előre is nagyon köszönöm!

:taps1:
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: nsee »

Szia tomtom777n97!

Most az FM transmitterre nem tudok mit mondani, majd még utána nézek.
GPS -re : Menü/Beállítások/Telefon/Alkalmazásbeállítások/Helymeghatározás/Helymeghatár.módszerek/ - és itt megtalálod ;)
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”