Nokia N97

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Segal »

Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Na azért ez nem semmi. Meg sem jelent még a valódi N97 és itt a a másolat Kínából. :D
Csak billentyűzetet nem kapott és elmarad a valódi Nokiától. De ez szerintem természetes. :D
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
Csubakka456
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:38
Készüléktípus: Nokia E7-00
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 7 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Csubakka456 »

Sikerült egyet "tesztelnem" az RDA-n. Beszereztem hozzá a szignó fájlokat. Feltettem a HelloOx-t, de elakad sajnos és nem tudja hackelni és van még egy-két érdekesség amit nem értek. Főleg majd az x-ploros képet :D
Ha valakit érdekel el tudom küldeni a szignófájlokat, és megmondom, hogy melyik telefont kell lefoglalnia, amelyiknek az IMEI-hez van szignó.
képek:
Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: rydair »

:whaaa: :D nyomkodtam egy ilyet!!! :whaaa:
élő igazit :D van egy valami ismerösünk akinek a munkatársának a nagybátyja vagy nemtudom kije ilyen tesztelő csávó a nokiánál :D
és kezemben foghattam ezt a gyönyört kb 2 percre :D

elsö észrevétel: ez egy kicsit felcsicsázott E90..
2. észrevétel: ez nagyon nehéz
3. észrevétel: még lassabban forditja el a képernyöt mint N95
4. észrevétel: nagyon csöndes, és simán fut a slide. Azt hittem bazinagyot fog csapódni, kattanni,de nem.
5. észrevétel: néha megnyomom a képernyöt és nem történik semmi.. remélem ez csak a béta szoftver miatt van..
6. észrevétel: ha bekapcsoljuk a menüanimációt (ami még nem sok helyen van, pl alkalmazások megnyitásakor nincs) akkor méglassabb az egész telefon, még a joy-al a navigálás a menüben is elakad néha.
7. észrevétel: a gombok elhelyezkedése elég tré.. pl a space gomb nagyon rossz helyen van.. írás közben nem esik kézre. vagy ha ? ! jeleket akarunk írni az kétkezes megoldás, mert a kis kék nyilacska a jobbalsó sarokban van kb 2 gombniyra a ?,! gomboktól..
8. észrevétel: ez balkezes telefon :D ha jobbkézben fogjuk, ki sem lehet nyitni rendesen, a billzár gomb nincs kéznél, a joy is baloldalt van,
9. észrevétel: a joy nagyon rossz helyen van :D pl egy kézzel nem lehet megfogni a telefont úgy, hogy közben a joy-t is tudjuk nyomogatni. egy pozíciót találtam de az meglehetősen kényelmetlen: bal kézzel, a mutatóujjat a hangerő gombon át a képernyö kitámasztónak támasztjuk, középső ujj a hátlap alatt, vele párhuzamosan, a gyűrűsujj meg a mirko usb és a billzár kapcsoló közé téve, de ezzel elég erösen kell fogni, és igy a hüvelykujjunkkal épp elérhető a joy :taps1:
10.észrevétel: ebben 2 mikrofon van? :?2: 1 a telefon alján, 1 meg a space gomb alatt.. ??
igazából nem tudom mire számitottam pontosan, de kissé csalódtam a telefonban, de ettől függetlenül szép, lehet a króm csíkokban látni magamat :D
de kb ennyi. amugy ha kétkézzel irunk a billzet egész kezelhető
11.észrevétel: ha nyitva kamerázunk vele, nem látni a képernyöt :lol:
na kb ennyi. mindenesetre azért eléggé elbűvöl, szóval lehet benevezek majd egyre :roll:

amugy tudtátok, hogy a hátlap alá kell tenni a mikroSD-t? :shock: kicsit E-szériás megoldás, mondtam én hogy hasonlít nagyon az E90-re..
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Egy átfogó készülékteszt kb. 70perc.
Ha valóban igazak lesznek a hírek, az június 25-től történő árazásról (125ezer Ft) akkor nagy sikere lesz. :)
http://vimeo.com/4898966?pg=embed&sec=
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
labigabi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 08:53:14
Készüléktípus: Nokia 5800 XM Black
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: labigabi »

Legszebb, hogy kinyitva, ott világít a 2 szalagkábel... :) Pedig ez már egy kereskedelmi verzió.

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Avatar
Necc
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 21:36:08
Készüléktípus: N900 + E63 + BH503 +Venus5 GPS
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Necc »

labigabi írta:Legszebb, hogy kinyitva, ott világít a 2 szalagkábel... :) Pedig ez már egy kereskedelmi verzió.

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Ha a szalagkábel holtjátéka elenyésző, akkor nem kell aggódni annak tartóssága végett. Ha a mechanikából indulok ki, akkor szerintem nem kell aggódni a kábel végett. Oldalról betekintve is ott vigyorog amúgy a kábel.

Kép
A normális világ elleni védekezésül hülyékkel veszem körbe magam!
Avatar
labigabi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 08:53:14
Készüléktípus: Nokia 5800 XM Black
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: labigabi »

Necc írta:
labigabi írta:Legszebb, hogy kinyitva, ott világít a 2 szalagkábel... :) Pedig ez már egy kereskedelmi verzió.

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Ha a szalagkábel holtjátéka elenyésző, akkor nem kell aggódni annak tartóssága végett. Ha a mechanikából indulok ki, akkor szerintem nem kell aggódni a kábel végett. Oldalról betekintve is ott vigyorog amúgy a kábel.

Kép
Oldalról még elmegy, de hogy szemből... úgy néz ki, mint aki nincs befejezve... :nem2:
Avatar
Necc
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 21:36:08
Készüléktípus: N900 + E63 + BH503 +Venus5 GPS
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Necc »

labigabi írta:Oldalról még elmegy, de hogy szemből... úgy néz ki, mint aki nincs befejezve... :nem2:
Ha jobban megnézed külföldi oldalakon a review oldalakat, akkor a valódi (nem agyonphotoshoppolt) fotókon tisztán látni, hogy van egy alkotóelem, ami eltakarja a szalagkábelt, ami onnan hiányzik. Csak egy kis egyéni esztétikai hibának tűnik.
http://www.allaboutsymbian.com/reviews/ ... ssions.php
A normális világ elleni védekezésül hülyékkel veszem körbe magam!
Avatar
mgorilla
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 22:10:51
Készüléktípus: Apple Iphone 3G 16 GB White
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: mgorilla »

:jobbra: N97 kicsomagolás magyar :balra:

-Szerintem feketén elég csúnyán néz ki

http://www.youtube.com/watch?v=nSsdq6vVM_k
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”