Nokia N97

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
sex18
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2010-07-11 vas. 01:25:53
Készüléktípus: Galaxy S20 Ultra 5G-S23 Ultra
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Has thanked: 14 times
Been thanked: 11 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: sex18 »

Damir írta:
sex18 írta:Sziasztok!
Tudna nekem valaki abban segíteni, hogy mi lehet a baja a készüléknek, ha híváskor (amikor rákattintok a fogadásra, vagy amikor kimenő hívást kezdeményezek és amikor kiindul a hívás) kikapcsol a telefon teljesen....
Akkumulátor problémát kizártam azzal, hogy két akkumulátorral is kipróbáltam még töltőre is felrakva produkálja az előbb leírt jelenséget.
Valamint azzal, hogy a készenléti ideje is napok, valamint internetezni is órákig tud (két akkumulátor töltés között) egy feltöltéssel.
Már azt is megpróbáltam, leformáztam a telefont (Nokia N97) 2x is, de a probléma megmaradt. Valamint a Nokia Suite legfrissebb verzió programjával újra telepítettem a szoftverét és a probléma szintén megmaradt. Minden más, tökéletesen működik rajta.
Kártya baj is kizárva, mert másik (párom telefonjába belerakva) készülékbe bele rakva a kártyát, működik, lehet telefonálni...
Mi lehet a baj, mit lehetne vele csinálni?????
S.O.S. - fontos a készülék használata, ezért kérném, aki tud, kérem mi hamarabb segítsen!!!!!

Ui.: Utólagos észrevétel :Ha kihangosítom, vagy felhajtom a fedelet (ami szintén kihangosítást eredményez) abban az esetben lehet vele hívni, ki megy a hívás anélkül, hogy kikapcsolna a készülék...
Szia!
2 topicban ugyanazt a kérdést nem teheted fel, ezért töröltem a másikat.

Egy szoftver újrahúzást ajánlanék: viewtopic.php?f=64&t=40

Ha nem segít, akkor hardveres gond, keresd meg Macika kollégát, hátha tud okosat mondani, vagy írj ide: viewtopic.php?f=109&t=426
Sajnos a szoftver újrahúzás sem segített! Ráadásul nehezen is ment, mivel még ilyet nem csináltam és a mostani Phoenix egész másként működik mint ahogy a fórumban leírták. Először el is szúrtam, mert a szoftvert sem a Phoenix sem NaviFirm Plus nem töltötte be, így egy alább található direkt linkről töltöttem le mind a 17 fájlt és egyszerűen megált az út 1/4-ed részén "Refurbiss" közben. Arról nem beszélve, hogy a mostani verzióban nincs "Start Flesh". A lényeg, hogy a szoftveresen halott módszerrel tudtam csak helyre állítani.
Azonban az alap hiba, hogy hívásnál (nem kihangosított állapotban) ugyanúgy kikapcsol, sajnos megmaradt.
Szóval ha valaki tud, kérem segítsen!
Kép
Üdvözlettel :
Kógl Imre
sarkanyszex.hu
Spityu27
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013-03-24 vas. 13:23:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Spityu27 »

Üdv! szeretnék egy kis segítséget kérni...milyen progival lehet a firmware-ből kipucolni a felesleges app-okat ami nekem nem kell, a nokia fw cleneaner nem mükszik, nem csinál semmit csak kilistáz pedig teljes verzió, amit az hoz ki fájlokat azt kitöröltem a fw fájlokból felfleseltem a telóra és nem kapcsol be így vissza raktam egy gyári fw-t....
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: ferret »

Spityu27 írta:Üdv! szeretnék egy kis segítséget kérni...milyen progival lehet a firmware-ből kipucolni a felesleges app-okat ami nekem nem kell, a nokia fw cleneaner nem mükszik, nem csinál semmit csak kilistáz pedig teljes verzió, amit az hoz ki fájlokat azt kitöröltem a fw fájlokból felfleseltem a telóra és nem kapcsol be így vissza raktam egy gyári fw-t....
Próbáld meg ezzel www.smartnews.hu/2012/11/itt-a-nokiacooker-v3-2/
Kép Kép
Spityu27
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013-03-24 vas. 13:23:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Spityu27 »

ferret írta:
Spityu27 írta:Üdv! szeretnék egy kis segítséget kérni...milyen progival lehet a firmware-ből kipucolni a felesleges app-okat ami nekem nem kell, a nokia fw cleneaner nem mükszik, nem csinál semmit csak kilistáz pedig teljes verzió, amit az hoz ki fájlokat azt kitöröltem a fw fájlokból felfleseltem a telóra és nem kapcsol be így vissza raktam egy gyári fw-t....
Próbáld meg ezzel http://www.smartnews.hu/2012/11/itt-a-nokiacooker-v3-2/
Az a gondom hogy ezzel csináltam a pucolást....vmi más esetleg?
kolilali
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 22:09:37
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: kolilali »

Sziasztok.
Az lenne a kérdésem ,hogy honnan tudnák leszedni QT ? Ami az oldalon van arra lejárt tanusítványt ír. Köszi.
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: ferret »

kolilali írta:Sziasztok.
Az lenne a kérdésem ,hogy honnan tudnák leszedni QT ? Ami az oldalon van arra lejárt tanusítványt ír. Köszi.
Állítsd vissza a telefonban a dátumot. Addig próbáld, míg végül nem ír lejárt tanúsítványt.
Kép Kép
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”