Nokia N86

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Thales79
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 14:32:26
Készüléktípus: N86
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: Thales79 »

Köszönöm! Nálam lesz valami gubanc.. Akkor már csak annyit kérdeznék, hogy honnan tudok venni gyári romot, hogy megpróbáljam amit írtál és azt ugyan úgy kell-e feltenni? :)
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Thales79 írta:Köszönöm! Nálam lesz valami gubanc.. Akkor már csak annyit kérdeznék, hogy honnan tudok venni gyári romot, hogy megpróbáljam amit írtál és azt ugyan úgy kell-e feltenni? :)
A Navifirm programmal tudod letölteni. És igen ugyanúgy kell felrakni.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
mandala
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2009-08-30 vas. 09:57:32
Készüléktípus: Samsung I8910HD HTC HD2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: mandala »

Thales79 írta:Köszönöm! Nálam lesz valami gubanc.. Akkor már csak annyit kérdeznék, hogy honnan tudok venni gyári romot, hogy megpróbáljam amit írtál és azt ugyan úgy kell-e feltenni? :)
Én mindenképp megpróbálnám a helyedben újra felhúzni rá a romot amit csináltam, mert mások nem panaszkodtak ezekre a hibákra és én sem tapasztaltam. Aztán ha úgy sem jó, akkor még mindig ráérsz visszatenni egy gyári romot. Üdv. Andrea
Thales79
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 14:32:26
Készüléktípus: N86
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: Thales79 »

Köszi a válaszokat. Megcsináltam még kétszer mindent, de nem javult a dolog. Most végül is a navifirmmel (köszi potter55) leszedtem és visszaraktam a gyári romot. Majd még gondolkodom mi ronthattam el..
Mandala! ugye ez csak elírás volt: "...formázd le a telefont, a belső memóriát, és ha van akkor a simkártyát is." Remélem memóriakártyára gondoltál, mert a SIMet nem tudom hogy kell formázni és amúgy végig bent volt a frissítés alatt.. talán ez a gond?
A telóm amúgy RM-484 EURO 3 Indigo (0580449) nokia boltban vásárolt.. Üdv!
mandala
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2009-08-30 vas. 09:57:32
Készüléktípus: Samsung I8910HD HTC HD2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: mandala »

Thales79 írta:Köszi a válaszokat. Megcsináltam még kétszer mindent, de nem javult a dolog. Most végül is a navifirmmel (köszi potter55) leszedtem és visszaraktam a gyári romot. Majd még gondolkodom mi ronthattam el..
Mandala! ugye ez csak elírás volt: "...formázd le a telefont, a belső memóriát, és ha van akkor a simkártyát is." Remélem memóriakártyára gondoltál, mert a SIMet nem tudom hogy kell formázni és amúgy végig bent volt a frissítés alatt.. talán ez a gond?
A telóm amúgy RM-484 EURO 3 Indigo (0580449) nokia boltban vásárolt.. Üdv!
Persze! Memóriakártyát akartam írni, csak állandóan rohanásban vagyok. A telefon product kódját úgye átírtad?!
Thales79
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 14:32:26
Készüléktípus: N86
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: Thales79 »

Igen, átírtam a leírásod szerint NSS-tel..
ricsi0307
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 23:15:06
Készüléktípus: Samsung Galaxy Spica
Tartózkodási hely: Fót
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: ricsi0307 »

Üdv.

Tegnap elcseréltem a telóm egy n86-ra.Az a bibi, hogy nem működik a hangerő szabályzó gomb :weep: :weep: Ma reggel sikerült egyszer lehalkítani majd délután picit hangosítani de ennyi :( A kérdés az lenne, hogy mi baja lehet??Nem hiszem, hogy por lenne mert belefújtam már párszor de semmi nem jött ki belőle.
picike84
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-11-01 hétf. 19:08:19
Készüléktípus: n 85
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: picike84 »

Sziasztok szeretnék magyar nyelvet a német nyelvű n86 8mp-re ez lehetséges és ha az akkor hogyan köszi elöre is szia
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: potter55 »

picike84:
Phoenix kell neked. Leírást találsz a Szoftverfrissítes fórumban.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
kolibri75
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-04-09 szomb. 22:57:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: kolibri75 »

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni. Most kaptam egy n86-ost, és szeretném frissíteni a szoftvert, mert még az eredeti van rajta, fel is ajánlja a legújabb verziót, le is tölti, de újraindulás után azt írja, hogy a frissítés nem sikerült, nem kompatibilis a készülékkel. Köszi előre is.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”