Nokia N86

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
paltoni
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010-07-21 szer. 11:21:11
Készüléktípus: Nokia N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: paltoni »

sziasztok vettem egy N86 ( RM-484 )ost amin a legújabb 30.009 es firmware van,a HelloOx összes verziója meg se kottyan neki.Olvastam főzött romokról meg sokmindenről,de nem jutottam semmire,hol ez hol az nem stimmelt a leírásukban.
szeretnék kérni egy olyan embertől leírást aki lépésről lépésre letudná írni hogy ő hogy csinálta(nem pedig linkekkel).Azt kérem olyan válaszoljon aki megcsinálta ugyan ezt és jól sikerült meghackelnie.előre is köszönöm.
egyébként van valaki akinek megy N86 on a feltört N-gage-es :H! Creatures of the Deep???
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: Damir »

paltoni írta:sziasztok vettem egy N86 ( RM-484 )ost amin a legújabb 30.009 es firmware van,a HelloOx összes verziója meg se kottyan neki.Olvastam főzött romokról meg sokmindenről,de nem jutottam semmire,hol ez hol az nem stimmelt a leírásukban.
szeretnék kérni egy olyan embertől leírást aki lépésről lépésre letudná írni hogy ő hogy csinálta(nem pedig linkekkel).Azt kérem olyan válaszoljon aki megcsinálta ugyan ezt és jól sikerült meghackelnie.előre is köszönöm.
egyébként van valaki akinek megy N86 on a feltört N-gage-es :H! Creatures of the Deep???
A 30-as szoftveren nem megy a helloox, vagy módosított szoftvert kell feltenni, vagy ezt tudod választani: viewtopic.php?f=82&t=3080
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: Macika »

kolibri75 írta:Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni. Most kaptam egy n86-ost, és szeretném frissíteni a szoftvert, mert még az eredeti van rajta, fel is ajánlja a legújabb verziót, le is tölti, de újraindulás után azt írja, hogy a frissítés nem sikerült, nem kompatibilis a készülékkel. Köszi előre is.
Nem igazán bőbeszédűen írtad le, ugye jól értem, hogy WLAN-on/GPRS-en keresztül próbáltad frissíteni?
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
paltoni
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010-07-21 szer. 11:21:11
Készüléktípus: Nokia N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: paltoni »

köszi jól működik a hack.Valakinek van valami jó okosított Ngage2.0 keretprogija N86 ra amin megy is valami??
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: potter55 »

paltoni írta:köszi jól működik a hack.Valakinek van valami jó okosított Ngage2.0 keretprogija N86 ra amin megy is valami??
Nincs és valószínűleg nem is lesz.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
kolibri75
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-04-09 szomb. 22:57:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: kolibri75 »

Macika írta:
kolibri75 írta:Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni. Most kaptam egy n86-ost, és szeretném frissíteni a szoftvert, mert még az eredeti van rajta, fel is ajánlja a legújabb verziót, le is tölti, de újraindulás után azt írja, hogy a frissítés nem sikerült, nem kompatibilis a készülékkel. Köszi előre is.
Nem igazán bőbeszédűen írtad le, ugye jól értem, hogy WLAN-on/GPRS-en keresztül próbáltad frissíteni?
Próbáltam WLAN-on és NSU-val is, de sajnos sehogy sem sikerült. Nokia oldal szerint product code-hoz(0580637) elérhető a 30.009 frissítés (most 11.043 van rajta), mégsem működik a dolog... letölti a frissítést mindkét esetben, a telefonra azonban nem rakja fel.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: Damir »

kolibri75 írta:
Macika írta:
kolibri75 írta:Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni. Most kaptam egy n86-ost, és szeretném frissíteni a szoftvert, mert még az eredeti van rajta, fel is ajánlja a legújabb verziót, le is tölti, de újraindulás után azt írja, hogy a frissítés nem sikerült, nem kompatibilis a készülékkel. Köszi előre is.
Nem igazán bőbeszédűen írtad le, ugye jól értem, hogy WLAN-on/GPRS-en keresztül próbáltad frissíteni?
Próbáltam WLAN-on és NSU-val is, de sajnos sehogy sem sikerült. Nokia oldal szerint product code-hoz(0580637) elérhető a 30.009 frissítés (most 11.043 van rajta), mégsem működik a dolog... letölti a frissítést mindkét esetben, a telefonra azonban nem rakja fel.
Ha van még garid, akkor vidd be egy boltba, tegyék fel. Ha nincs, akkor phoenix, úgyis megbízhatóbb mint a Nokia módszerei. Nem tudok linkelni, telóról vagyok, meg fogod találni a topicját.
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: Macika »

kolibri75 írta:
Macika írta:
kolibri75 írta:Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni. Most kaptam egy n86-ost, és szeretném frissíteni a szoftvert, mert még az eredeti van rajta, fel is ajánlja a legújabb verziót, le is tölti, de újraindulás után azt írja, hogy a frissítés nem sikerült, nem kompatibilis a készülékkel. Köszi előre is.
Nem igazán bőbeszédűen írtad le, ugye jól értem, hogy WLAN-on/GPRS-en keresztül próbáltad frissíteni?
Próbáltam WLAN-on és NSU-val is, de sajnos sehogy sem sikerült. Nokia oldal szerint product code-hoz(0580637) elérhető a 30.009 frissítés (most 11.043 van rajta), mégsem működik a dolog... letölti a frissítést mindkét esetben, a telefonra azonban nem rakja fel.
Azért kérdeztem, mert WLAN-ról nem fogja felrakni.

Az NSU-val viszont fel kellene menjen...

De ha nem, akkor ahogyan ajánlották előttem, a Phoenix-szel tedd fel.
De ha garis, akkor a legjobb és legbiztosabb dolog, ha beadod 1-2 órára egy Nokia gyári(!) márkaszervizbe.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
papzi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2010-04-25 vas. 15:42:55
Készüléktípus: Xperia Z1c Android 4.4.4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: PÉCS
Has thanked: 8 times
Been thanked: 26 times

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: papzi »

Nem tudom, kérdeztem-e már: olyan gond van a telefonommal, hogy az előlap egy erősebb nyomásra, vagy ha kicsit erősebben teszem le (mondjuk ledobom az ágyra, kanapéra), akkor bekapcsol a kamera (az első, nem a hátsó). Mi lehet ennek az oka? Valamilyen hardveres hiba lehet?
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: Macika »

papzi írta:Nem tudom, kérdeztem-e már: olyan gond van a telefonommal, hogy az előlap egy erősebb nyomásra, vagy ha kicsit erősebben teszem le (mondjuk ledobom az ágyra, kanapéra), akkor bekapcsol a kamera (az első, nem a hátsó). Mi lehet ennek az oka? Valamilyen hardveres hiba lehet?
Valószínűleg eggyel többet esett a kelleténél.
Hátul van egy kis mágnes, ami érzékeli az ablak elhúzását. Szerintem az lazult ki.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”